Антисоциални, интровертни, темерутковци - 2

  • 54 728
  • 777
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 870
Аз наскоро казах твърдо "не" на една използвачка, която искаше да общуваме насила, за да станем приятелки и да й е удобно да ме използва после (даже тема писах тук, за да се допитам и ми дадоха нужният хъс да го направя Smile)...Онази се опита да ме накара да се чувствам виновна след това, не й позволих.

Ми, какво да ви кажа-  чувствам се много удовлетворена сега. Innocent

P.S. С онази не бяхме общували с години, изведнъж й станах много интересна и искаше да си пишем почти ежедневно, че и ми държеше сметка дали съм й обидена. Хайде, бе, не на мене тия...Като не се усеща - право куме в очи и да си оправя сама живота.

Последна редакция: нд, 09 фев 2020, 13:47 от Yogurina

# 166
  • Мнения: 4 941
Аз лесно казвам "Да". Много ми е трудно да отказвам, но се опитвам да го поправя това.

# 167
  • София
  • Мнения: 17 775
Аз много обичам да казвам "не". Носи ми изкривено удоволствие. Може би защото преди много рядко казвах "не" и като се научих, ми стана много хубаво.

# 168
  • Мнения: 15 960
Аз още се уча да казвам "не". Наскоро така рязко и високо извиках на работа "не", че стреснах колегите в стаята.Joy

# 169
  • Мнения: 54 445
Забелязах, че някои хора доста се стряскат като им откажеш директно. Simple Smile
Аз пък не съм по лицемерието и увъртанията.

# 170
  • Мнения: 2 156
А, нищо им няма Grinning Какво ако се стреснат

# 171
  • Мнения: 934
Нямам проблем с казването на 'не', но ме дразни реакцията след него - я ще се подметне за хубавото време навън, пък аз затворена вътре, я нещо друго жално Веднъж ми пратиха "След десет години" на ФСБ като намек Подминавам ги, не знам как да им реагирам, но ме дразнят понякога, какво очакват хората като казват такива неща, че ще си променя мнението и усещанията или какво? Та така, на някои хора им е проблем да им отказваш, може би затова на някого би му било трудно, ако не иска да е проблемен в този смисъл.

Последна редакция: нд, 09 фев 2020, 14:15 от kakx

# 172
  • Мнения: 54 445
Не ми е трудно на мен, отказвам, ако не искам да направя нещото.

# 173
  • Мнения: 934
А, не на теб DeVa®, имах предвид Джуд, ще се редактирам Simple Smile

# 174
  • Мнения: 54 445
Извинявай! Simple Smile

# 175
  • Мнения: 47 988
Всъщност повечето екстроврти мислят, че ние много искаме да сме като тях, ама сме смотани и ни е срам. Та ако си пийнем или ни "помогнат" с някакви съвети, партита и купони, ще се "оправим". ...

# 176
  • София
  • Мнения: 17 775
Мен онзи ден ме нарекоха в прав текст "абе, Кечъре, ти си голям темерут", щото отказвах сладоледчета и вафлички до откат. Joy

# 177
  • София
  • Мнения: 11 491
Ехооо!
Как сте?
Пак за нас Wink


JoyJoy
Мен не ме и заговарят особено, че гледам лошо.

# 178
  • Мнения: X
А не сте ли ставали обект на омраза заради тази наша особеност?

# 179
  • Мнения: 47 988
Да
Любимо ми е като колежката простачка почне да ми крещи как лошо я гледам. Тогава я питам що така ми говори. Веднага заявява, че тя така си говорела. Викам й- ми аз така си гледам и точка. Joy Ама ха. Simple Smile Wink

Общи условия

Активация на акаунт