Антисоциални, интровертни, темерутковци - 2

  • 54 425
  • 762
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 230
За съжаление и аз забелязвам същото - масово се говори зад гърба на хората, обсъждат се предимно клюки, битовизми и опити да се докажат кой е по-по-най. Хората, с които мога да водя смислен разговор, се броят на пръстите на едната ми ръка. Понякога се чудя дали съм интроверт по природа или разочарованието от хората ме е направило такава.

# 736
  • Мнения: 4 699
Това поведение винаги го е имало, просто в малките населени места хората се познават и е лесно да им влезеш в устата и да мелят. Освен този факт имайте предвид , че човек с годините става по- мнителен и забелязва дреболии. Отделно при по- възрастните се засилват характеропатиите.

# 737
  • Мнения: 3 610
Това поведение винаги го е имало, просто в малките населени места хората се познават и е лесно да им влезеш в устата и да мелят. Освен този факт имайте предвид , че човек с годините става по- мнителен и забелязва дреболии. Отделно при по- възрастните се засилват характеропатиите.
Засилва се идиотизма в младите ,нарцисизма ,и това кой е по по най,което явно някои индивиди си се мерят.В обратната посока чистите отношения дори и да са и бъзици ги няма.Сухи ,сиви бездушни.Мое мнение.
Липсват  ми моменти в които сме се смеели до болки в корема.И истински усмихнатите хора ,само те могат да ме заредят и усмислят денят ми.Наскоро разговарях с едно момиче което работи на телефон към онлайн магазин ,ами посмяхме се макар и по телефона и ни беше хубаво.Толкова ми тр1бва на мен,че от темерути и бурсуци Аман.

# 738
  • Мнения: 684
И аз от известно време си мисля колко ми тежи да общувам с хора, които във всеки разговор основно целят да си придават важности и демонстрират открита надменност.
В работата екипът ни много се увеличи. Има колеги, които държат да се изказват по елементарни въпроси - например може да обясняват как се пресича улица, но го правят толкова високомерно, все едно обясняват ядрена физика 😒.
Други пък постоянно се фукат с цените на дрехите и обувките си 🫤.
На групички се одумват отсъстващите. Понякога пък и директно се говори с ирония и сарказъм ☹
Липсва ми открита добронамереност и екипност 😢.
Като работя от нас, съм добре. Но като отида в офиса, се чувствам изцедена и смазана.
Има 2-3 колеги, които ми изглеждат добронамерени и с тях ми е добре.
Но с другите много се напрягам.
Направо и на мен ми идва да хвана гората 🚠.

# 739
  • Мнения: 54 427
Аз отдавна се научих да игнорирам хора, които не са ми интересни. Просто не ги забелязвам, служебно мога да говоря с тях, но не се натоварвам да им слушам разговорите.

# 740
  • Мнения: 4 699
Отсяваш, игнорираш или се нагаждаш - въпрос на възприятие, търпимост , усещане за баланс, това се научава с годините житейски опит. Светът е пъстър, хора всякакви, сам избираш битките, с кого да общуваш, какви компромиси да правиш,  какви граници и на кого да поставяш. Няма универсален съвет, просто личното съхранение и комфорт са на първо , водещо място .

Последна редакция: вт, 17 окт 2023, 16:28 от ccvet

# 741
  • Мнения: 2 215
Мен ме дразнят тези, които знаят как се живеят чужди животи. А те са много и държат да си го казват.

# 742
# 743
# 744
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 100
Много сте затворени. 😁

# 745
  • Мнения: 2 215
2019 е пусната темата. Аз ви казах, че скоро няма да има нова.
Аз си мислех тези дни, че и пандемията много повлия като цяло на хорската антисоциалност. Моята си е от преди.

# 746
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Божеее, антисоциалност... На хората им се говорииииии! Joy

# 747
  • Мнения: 54 427
На когото му се говори си говори.
На когото не - намира си такъв, с когото си мълчи и си цъка в телефона. Ние така се уединяваме с една колежка, да не слушаме безкраен поток от думи и смехове без причина.

# 748
  • Мнения: 2 215
Поздравявам ви, драги ми темерутковци:

# 749
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 100
Това не съм го правила. 😅 Но примерно газ да простирам прането по бързо, че ги чувам да излизат. Почвам с най дългите и широки дрехи пред мене да ме закриват. 🤣
Аз си мислех тези дни, че и пандемията много повлия като цяло на хорската антисоциалност. Моята си е от преди.
И моята с пандемия и без пандемия все си я е имало. 😁

Общи условия

Активация на акаунт