Да преправим старите мебели с любов - тема 35

  • 62 891
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • DE
  • Мнения: 9 068
Искама да зашия разшит шев на кожен диван. Помня, че бях гледала някъде как става, но сега не мога да го намеря. Някой може ли да помогне?
Имам някаква представа как да го направя, но исках да видя нагледно Flushed

# 691
  • Мнения: 54 425
Това с тапетите е ефектно, но няма ли да се почиства?

# 692
  • Мнения: 9 791
С винилови тапети може би може да се бършат, с тапети за баня - със сигурност. Вчера, по повод на поста на Блубери, пуснах на търсачка тапети за баня и ми излязоха безкрайно много декори, много интересни, не само такива, каквито обикновено си представяме в баня.
Флис тапетите не знам как са за забърсване, ако някой има такъв - да каже.

# 693
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 984
ПВЦ тапетите могат да се мият.

# 694
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Идеално се забърсват. Вече 6 години имам бял флис тапет за гръб на кухня.

# 695
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
Добър ден.
Идвам с питане 🙂
Някой боядисвал ли е черно легло в бяло?
Прилагам снимки и ви моля за съвети и насоки какво мога да направя за да стане бяло.

# 696
  • Мнения: 9 791
Ако си спомням правилно, едно момиче беше пускало в темата снимки на 3- или 4-крилен гардероб с надстройка от същия тип като на Блубери, като май беше декорирала вратите точно с някакъв интересен тапет.

# 697
  • Мнения: 22 867
Babydream©, зависи от какъв материал е леглото. Ако е дърво, няма проблем, ако е друго.....пак може да стане, намират се начини.

# 698
  • Мнения: 1 035
Блубери, ако това е гардереб  в  ниша, нашия гардероб в ЕПК жилището го освежихме с ПВЦ фолио и нови дръжки. Стана много по-добре от очакваното. Не мога да прилижа снимка, че жилището е в друг град.

# 699
  • Мнения: 5 508
Аз този шкаф бих го изшкурила леко, грундирала, ще залепя интересен декоративен корниз за стена или някаква завъртулка от молд. След това акрилба боя, може и в два цвята за състарен ефект. Ако ли не - с вторият цвят и суха четка ще подчертая елементите.

Друг варианр - шкурка, грунд, основна боя и с шаблон да се направи нещо такова.
Скрит текст:
В този случай може да се превърне в акцент на стената.

Вътре пък най-лесно може да се лепне едно фолио за да може лесно да се чисти.

# 700
  • Мнения: 5 950
Здравейте! От няколко години не съм влизала в тази тема, но от известно време пак надничам тук Simple Smile Та хрумна ми - вместо да се спасяват вратите някак, би могло да се сложи завеса в хубав десен - на шнур или корниз, нещо подобно:

# 701
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Сега, ако някой се сети кой беше слагал тежко дълго перде в дрешника си, Ема ли беше... Но стоеше разкошно.

# 702
  • Norge
  • Мнения: 2 311
Мило Дане, дали за нещо подобно питаш? Relaxed

От 02:50

# 703
  • DE
  • Мнения: 9 068
Нелка, подобно е, но го направих със скрит бод. Просто ми трябваше по голяма и дебела игла.
Забравих да снимам, а е в апартамента на дъщеря ми Flushed Laughing

# 704
  • Norge
  • Мнения: 2 311
Ей, Дане, а дно пак се скъса Stuck Out TongueStuck Out Tongue и отново да го ремонтираш, но този път със снимка! Kiss

Общи условия

Активация на акаунт