"Поглеждате" ли назада към отминалите години с носталгия?

  • 2 809
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 526
Не  Naughty
Не искам да се връщат миналите години  Stop сега ми харесва повече  Peace

# 16
  • Мнения: 1 526
Да!!!
Понякага не се сещам с години, но замисля ли се... Винаги стигам до рев. newsm45
Много съм далеч от хората отспомените, и местата...ох, луди- млади...

# 17
  • Мнения: 1 629
О, не! Мечтая и чакам бъдещето, докато оползотворявам настоящето Grinning Ако някой още не е разбрал, чакам пенсионирането Grinning

# 18
  • Мнения: 3 447
Всъщност днес цял ден гледах с носталгия към бъдещето... далечното Blush

# 19
  • Мнения: 2 019
много 4есто.последните години бяха наи хубавите и ми се иска отново да се варнат Cry

# 20
  • Мнения: 1 033
Случва се  понякога - разглеждайки снимките от студентските години най-често - едно такова безгрижие, опиянение, добра компания....

# 21
  • Мнения: 4 473
"Поглеждам" и още как, бих казала твърде често. Носталгията яко ме тресе определено. Миналото е безвъзвратно отминало - факт, да можеше да се сещам само за хубавите си преживявания Confused."Детството" си не го пожелавам на никого.

# 22
  • Мнения: 8 769
О, да, случва ми се, и без да гледам снимки. Особено откакто имам повече проблеми. Завладяващата ме носталгия се превръща в тиха паника и депресиращо усещане, че много хубави неща са си заминали отдавна. Най-много се кося, че остарявам, а нищо не съм постигнала, нищо не се променя...тъпча на едно място.
А ако гледам снимки, направо ми се доревава. Така бързо лети времето.  Rolling EyesИ къде останаха тия безгрижни години?
Ама тия мисли ме спохождат, когато имам повечко стрес....Иначе като ми се усмихнат мъниците, забравям за всичко лошо! Mr. Green

# 23
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
да, изпитвам и се радвам, 4е не пропуснах миговете на младите години , бурно си минах годините 19-25 - живях за следващите 20, сега пак трябва да заредя за нататък!

# 24
  • Мнения: 6 167
категорично Не. Naughty
става все по-добре, интересно и тн
чуствам се все по-хубава, случват ми се все по-интересни и вълнуващи неща.
гледам само напред.

# 25
  • София
  • Мнения: 499
Да, определено ми става тъжно като се връщам назад в годините! Всичко беше толкова безгрижно и хубаво! Но и сега не ми е зле, просто е по-различно, с повече отговорности. Не е като да си на 18 или пък 20 години!

# 26
  • Мнения: 5 622
Определено го правя...........

# 27
  • Мнения: 7 640
да, понякога се сещам със някяква сладка тъга за минали неща, но все пак е хубаво да има какво да си спомняш Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 6 743

 но все пак е хубаво да има какво да си спомняш Wink

 Hug
 Peace
  bouquet

# 29
  • Мнения: 7 640
обаче понякога се сещам и за неща, които ми се иска да бях направила Sad

Общи условия

Активация на акаунт