СЕПТЕМВРИйски мами 2019 - Тема 6

  • 25 772
  • 764
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 160
И аз бих искала да поръчам от Алиекспрес, но незнам какъв размер, вие как се ориентирахте, отговарят ли си номерата?

# 16
  • Мнения: 1 782
Ей такъв си поръчах. И аз съм с малък бюст и чаках 9ти месец, за да си взема за кърмене, но се реших да си поръчам.  Безшевен е и ми се струва, че няма да има проблем и при по-големи гърди. На снимките видях, че пращат и подарък - удължител. Взех си средния размер - 36. Пише, че отговаря на 80, а аз съм 75 по принцип.
Задължително ще пиша като пристигне.
https://www.aliexpress.com/item/32780477413.html

Последна редакция: ср, 31 юли 2019, 20:54 от Dara77

# 17
  • Мнения: 95
Момичета аз пък съм като секс бомба, но си мисля, че няма да си взема точния размер от АлиЕкспрес и ще си купя от HM.
За работата - още отговорям на клиентите и колегите, но се старая да не го мисля като нещо натоварващо.
Ами да ви питам, като тръгнете да раждате ще казвате ли на близките. Аз първият път казах само на ММ, с той естествено на майка си, което не ме зарадва много разбира се, а на останалите чак като родих.

# 18
  • Мнения: 161
... На снимките видях, че пращат и подарък - удължител. Взех си средния размер - 36. Пише, че отговаря на 80, а аз съм 75 по принцип.
Задължително ще пиша като пристигне.
https://www.aliexpress.com/item/32780477413.html
...
Благодаря за линка! Simple Smile
 Изглежда добре и като че ли ще е удобен. Ще почакам още малко и може и аз да поръчам. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 19
  • Мнения: 379
Аз си взех последния размер, тъй като по принцип съм голяма чашка. Иначе зная, че.препоръчват поне един номер над твоя нормален, т.е. този който си сега.

# 20
  • Мнения: 510
За раждането мисля да уведомя всички, като родя. Естествено само мъжът ми ще знае, евентуално трябва да ме закара до болницата. 😊😊😊
За сутиени, купих си няколко и са ми малки, пораснали са ми гърдите ( не много), но съм се разширила и на обиколка...
Заинтригувахте ме с тези от Джъмбо, ще отида да ги погледна. Знаете ли от къде да намеря бюджетни нощници? В Джъмбо дали ще ме огрее?

# 21
  • Мнения: 161

Ами да ви питам, като тръгнете да раждате ще казвате ли на близките. Аз първият път казах само на ММ, с той естествено на майка си, което не ме зарадва много разбира се, а на останалите чак като родих.
Аз не мисля да казвам на никой. Живи и здрави, чак след като родя.
Както стана тема наскоро за суеверията... Има и такова - колкото повече хора знаят, че раждаш, толкова по-трудно и бавно ще бъде.

Аз като ходих в Джъмбо не видях нито сутиени, нито нощници за кърмачки... Сигурно не знам къде да ги търся (ходила съм 3-5 пъти). Grinning
Видях такъв модел, който евентуално може да е подходящ:
Скрит текст:
В крайна сметка си купих от друг магазин за 22лв.

За сутиени, купих си няколко и са ми малки, пораснали са ми гърдите ( не много), но съм се разширила и на обиколка...
Заинтригувахте ме с тези от Джъмбо, ще отида да ги погледна. Знаете ли от къде да намеря бюджетни нощници? В Джъмбо дали ще ме огрее?
Може да си купиш само удължител за обиколката, ако чашките са ти добре. Simple Smile

Последна редакция: ср, 31 юли 2019, 21:28 от sun_777

# 22
  • София
  • Мнения: 1 538
Аз по всяка вероятност ще съм пак планово секцио и всички ще знаят датата. Освен ако бебчо не ни изненада по-рано. Хубавото е, че моите и на ММ родните са доста тактични и никой няма да ме притеснява - той ще се обажда на всички, а по-късно и аз.
Само всичко да мине благополучно Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 554
Е и аз няма да кажа отивам да раждам. Ще родя пък ще кажа, само живи и здрави да сме с бебката. Майка ми може и да знае обаче

# 24
  • Мнения: 2 038
За раждането ми се иска да знаят възможно най-малко хора. Зависи кога и как ще се случи, ако дъщеря ми си е вкъщи, ще трябва да я оставим на някой, вероятно на майка ми, та ще трябва да й кажем. Ще го мислим, като наближи.
Ходих и аз на лов за гащи, взех два чифта памучи и дълбоки бабешки кюлоти от един китайски магазин, ще потърся още Simple Smile

# 25
  • Мнения: 3 942
За раждането и аз не искам никой, освен мъжа ми, да знае. Трябва и него да го предупредя да не започне да звъни веднага като вляза да раждам..

И аз съм в търсене на нощница, в един сайт ми излизат такива за кърмене по 22-25 лв, ако не намеря други, ще поръчам от там.

Сутиен за кърмене си взех засега един от ХМ, но ми е леко малък на обиколка. Вие откъде си купувате удължители?

Памучно бельо си взех от Уайкики - 3 чифта за 9 лв. Сега нося М размер, но за болницата може и Л размер да взема, да ми е по-широко.

# 26
  • Мнения: 1 782
Вие откъде си купувате удължители?
Има ги във всеки магазин за бельо - обикновено са по 2 или 3 в комплект (черен, бял и телесен цвят). В китайските магазини май също ги има.

# 27
  • София
  • Мнения: 742
Честита тема 6! Днес бях при следящия лекар и на 9-ти пак за болничен. Чакам 13-ти обаче, за да се видя с доктора, който ще ме изражда. Другият само ме измъчи с обременявания с глюкоза и все ми обяснява колко сме големи, днес даже обяви, че трябвало да ме приемат в болницата в 37-ма седмица. Спрях да му вярвам и ходя само за изследванията. Даже прескочих едно ходене, защото малко излишно ми идва. Израждащия не вярва на тези мерки, които обявяват за бебето. Да видим какво ще стане накрая.

# 28
  • Мнения: 442
Ехааа, колко сте изписали самоо. Simple Smile Да се включа и аз. За сутиените, мъжа ми беше купил един от Джъмбо. Малко е гадничък и дори не съм го пробвала сега дали все още ми става. Иначе аз нали съм си от 7 г.с. в къщи и много не слагам да ме подпират. Добре че преди си бях купила 2 и те ми бяха големи, та сега влязоха в употреба поне като ходя на консултации. С нощници и гащи съм се запасила от една Русенска фирма. Супер удобни и памучни са гащите.
И да се оплача най-накрая... Joy Какво ли не ядох и не ядох, и се ограничавах... гадните киселини не спират. С големи мъки си вземах Гавискона и днес накарах мъжа ми да купи НеоБианцид, който доктора ми изписа с надеждата, че ще е по-добре.... Е, няма такава отврат. Както и всеки ден ми се гади и едва се сдържам да не повръщам, това вече ми идва в повече. Sad

# 29
  • Мнения: 160
Ехааа, колко сте изписали самоо. Simple Smile Да се включа и аз. За сутиените, мъжа ми беше купил един от Джъмбо. Малко е гадничък и дори не съм го пробвала сега дали все още ми става. Иначе аз нали съм си от 7 г.с. в къщи и много не слагам да ме подпират. Добре че преди си бях купила 2 и те ми бяха големи, та сега влязоха в употреба поне като ходя на консултации. С нощници и гащи съм се запасила от една Русенска фирма. Супер удобни и памучни са гащите.
И да се оплача най-накрая... Joy Какво ли не ядох и не ядох, и се ограничавах... гадните киселини не спират. С големи мъки си вземах Гавискона и днес накарах мъжа ми да купи НеоБианцид, който доктора ми изписа с надеждата, че ще е по-добре.... Е, няма такава отврат. Както и всеки ден ми се гади и едва се сдържам да не повръщам, това вече ми идва в повече. Sad
Пробвала ли си Талцид, на мен ми помага и не е толкова неприятен за приемане?

Общи условия

Активация на акаунт