Горещо слънце вече грее, парка зеленее, ЮНЧЕТО на мама гука и се смее №2

  • 16 968
  • 847
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 6 745
Na_na,  изпращам виртуална подкрепа Flowers Cherry Blossom дано по-скоро разберат причината и да се оправи милото Heart

Elsi86, мисля, че е нормално вече да не акат толкова често. Моя вчера ака само веднъж, а днес на всеки памперс.. върви го разбери Stuck Out Tongue Winking Eye

# 271
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896
На На, стискам палци скоро да се излекува Искрен и да се приберете вкъщи. Кажи ни как е той, жизнен ли е, хапва ли, овладяхте ли температурата и разстройството?

Elsi86, при нас се случва от време на време, с акането всеки ден е различен, но щом има напишкани памперси всичко е наред според мен.

# 272
  • Мнения: 370
Na-na,стискам палци скоро да се открие причината и да се отстрани. Възможно е да е от бъбреците ацидозата. За съжаление нефроложката при която ходехме с каката почина и не мога да препоръчам друг,но при нужда(дано не се налага) може да се поинтересуваш от доктор Момчилов - детски уролог Пирогов. Той оперира дъщеря ми-много добър. Да чукна 10 год. нямаме проблеми.
Да може би ще говоря с педиатъра за шезлонга и с ортопеда. Ето днес няколко пъти заспива в мен с мъка,слгам го в леглото и след 20 мин.рев,свиване. Сега го сложих в шезлонга и спи като ангелче-сам.
Elsi86, и ние акахме на всяко хапване,но от понеделник не и се мъчи повече. Тъкмо преди това мислех,че коликите са минали и като разреди изхожданията пак се почна.И мнооого миришат. На каката си меришеха на млякото,но на тоз юнак си вонят😃 . Надявам се да не е проблем това.Ние сме на АМ.

# 273
  • Мнения: 314
Той си хапва,спинка си,разстройство,температура повръщане няма,само тази ацитоза и бъбречетата

# 274
  • Мнения: 458
Браво на юнака Искрен. Много се радвам, че е по добре. Бързо оздравяване 😊
Мами по колко пъти на ден им чистите нослетата. Аз му го чистя по два пъти сутрин и вечер, но ми се струва, че има течни сополки незнам дали е нормално. До онзи ден бяха само бели и втвърдени. Сега има безцветни и течни, но не течат нали ами са в нослето. Дали не е настинал нещо? 😟 Няма никакви други  симптоми

# 275
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896
На На, поолекна ми, че много ви мисля.

Нослето чистя само сутрин, също има много малко течни сополки, но той си ги има от самото начало и не се притеснявам. Аз всяка сутрин си духам носа и не съм настинала, няма причина и бебо да е настинал. Щом няма други симптоми сигурно е чисто физиологично.

# 276
  • Мнения: 1 694
На на, браво, ще се оправите, вече няма сто проблема, за антибиотика не се притеснявай щом се налага - няма как. После ще си го закалиш и ще си му даваш пробиотик дълго време ( и дай Боже и кърма).
Elsi, моето бебе акаше по 7-8 пъти на ден и един ден просто спря тотално без причина. Сега ака веднъж на два-три дни. Щом има напишани памперси значи яде достатъчно, кърмата не стига-няма такъв филм Simple Smile просто започват да усвояват по-добре и ще има моменти да акат по на рядко. При нас всяко акане е малък празник и се хваля на свекърва ми, мъжа ми и приятелките когато малкият се изака Simple Smile

# 277
  • Мнения: 272
Nana, дано му подейства вече този АБ. Търсят причината за разстройството ли? Пневмонията мина ли? Той хапва ли вече? Много се измъчихте горките. Дано във Варна ну помогнат по- скоро.
Момичета, моята бебка както акаше на всяко хранене или имаше пръцнато, днес от сутринта няма нито един наакан памперс. Пъшка, свива се, но няма. Да не би да ми е намаляла кърмата? Има напишкани памперси, никога не са сухи. Знам че на кърма може и да не акат с дни, ама така изведнъж спря...

Така беше и при нас както акаше цял ден така спря за 4 дена,шашна ме педиатърката че няма  кърма ,надувах се с чайове ,изака се сама . Даже и не бях разбрала кога.

# 278
  • Мнения: 3 284
Аз чистя нослето когато има нужда. През ден някъде има едни големи сополи, да се чудиш къде ги събира.. Бъркам с едни клечки, дърпам с ръка като излязат от носа, за да ги извадя, иначе грухка или съска. Milk-choc, и аз така се радвам на всяко ако, особено ако успее сама и не правим клизми.

# 279
  • Мнения: 2 572
Не е акала все още, не знам как ще е през нощта хах. Странно ми е, докато се молех да няма разстройство, сега се моля, да се изака Grinning
Има напикани памперси, поне това ме успокоява.

# 280
  • Мнения: 1 107
Искам да попитам мамите раждали естествено. Какво ви посъветваха за басейните и моретата? Аз вчера бях на последен преглед слeд раждането и забравих да попитам много ме е яд. Казаха ми, че секс може вече с презерватив  до 3тия месец и после пак преглед или поне това помни недоспалия ми мозък Grinning

# 281
  • София
  • Мнения: 4 011
Нищо не са ми казвали на мен. Аз съм на море от началото на юли.

# 282
  • Мнения: 262
Водите ли бебчетата на плажа?

# 283
  • Мнения: 1 694
На мен ми каза АГ само да не ходя на басейн и да не се къпя в морето докато не мина прегледа на 40 ден след раждането. Предполагам след това може, ама аз само гледам морето от морската градина, че с това сукалче, дето ме търси на час и половина- два нямам шанс да се топна тази година Simple Smile а казаха категорично, че такова малко бебе няма място на плажа

# 284
  • Мнения: 262
Ох аз пък не съм ходила на преглед още. Около 30 ден ходих, защото още имах кървене, а мислих, че не е нормално. Чак на края на месеца имам записан час. Ще станат почти 3 месеца след раждането.

Общи условия

Активация на акаунт