Горещо слънце вече грее, парка зеленее, ЮНЧЕТО на мама гука и се смее №2

  • 16 857
  • 847
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 888
Nana как ми се искаше да сте по-добре, а то....надявам се във Варна да ви помогнат по- успешно, измъчихте се, с вас сме, прегръдки!
Animimi прилича на стачка това поведение, в кърмаческия има хубава тема с бързи въпроси за кърменето, опиши им го и ще те насочат.

# 211
  • Мнения: 1 694
Момичета , имам питане. Вчера и днес , моята бебка на дневните хранения , реве , блъска , и трудно засуква.Ако засуче е за кратко и пуска , пак крещи , реве...но вечер , посреднощ и сутрин няма проблем. На някоя от вас случвало ли се е?
Преди 2 дни бях на среща с консултаните по кърмене - зададохме им точно този въпрос. Казаха, че при бебетата се вижда еднаква реакция към различни неща за съжаление и не може да се посочи точна причина за това, но най-вероятно е или твърде силна, или твърде слаба струя. Пробвай да изцедиш малко преди да сложиш бебето- ако е по-спокойно значи е силна струя. Стачки правят обикновено 3-4 месец, но не е изключено и да е това. Баткото като стачкуваше му тиках главата обратно Simple Smile така цял месец. Сега и малкия го прави понякога.

# 212
  • Мнения: 285
Na_na опитай се да се успокоиш, само предполагам за каква диагноза става въпрос, но тя се наследява до колкото знам. Стискам палци резултатите от потния тест да са отрицателни. Не се отчайва и ни дръж в течение, че те мислим

# 213
  • Мнения: 458
Na_Na не бързай да мислиш най лошото. Потърси ако трябва още 5 мнения. Доколкото съм чела за потния тест при бебета до 3 месец често излизат фалшиво положителни. Прочети в Интернет има доста статии. Дори и да излезне положителен пак нищо не е сигурно. Всичко ще е наред стискам палци и се моля за Искрен, най борбено то момче!!!!

# 214
  • Мнения: 954
Na Na, всички стискаме палци всичко да е наред, да сте добре и да се приберете бързо здравички и щастливи вкъщи! Вярвай, че всичко ще се оправи, не се поддавай на негативни мисли! Прегръдки! ❤

# 215
  • Мнения: 262
На на, стискаме палци всичко да е наред! Hug
Момичета, преди време обсъдихме жълто-кафявото течение с кофти миризма, че е нормално. Има ли някоя от вас все още такова? Моето продължава. Щях да чакам края на месеца доки да се върне от отпуската, ама се чудя утре като ходим при личната дали да не взема направление и да отида при друг поне за една микробиология. Вече минаха 2 месеца от раждането.

# 216
  • Мнения: 889
Milk-choc давам Нукс Вомика 15СН преди кърмене по 5 гранули  разтворени с вода в една кафена лъжичка и Опиум 15СН 15-20 мин. след хранене 3 пъти на ден. Днес й давам и определено е много по-добре. Пръцка много и не й бишува кореючето, весела е и не плаче, а си спи добре.

# 217
  • София
  • Мнения: 888
Някой ползвал ли е този репелент:
https://www.hippoland.net/bio-g-bilkov-sprej-protiv-komari-za-bebeta-100-ml

# 218
  • София
  • Мнения: 4 011
Аз го ползвам за баткото обаче. Много съм доволна, но въпреки, че пише, че става от 0+ , не бих го използвала за бебето.

# 219
  • Мнения: 1 694
Milk-choc давам Нукс Вомика 15СН преди кърмене по 5 гранули  разтворени с вода в една кафена лъжичка и Опиум 15СН 15-20 мин. след хранене 3 пъти на ден. Днес й давам и определено е много по-добре. Пръцка много и не й бишува кореючето, весела е и не плаче, а си спи добре.
Благодаря много! Нукс вомика също ли се дава 3 пъти дневно?

# 220
  • София
  • Мнения: 888
Ditmade благодаря! За големите ще го ползвам, а на малкото мислех да му пръскам по количката и от лепенките да сложа.

# 221
  • Мнения: 2 516
Аз винаги слагам комарник, навън спи и не я гушкам.

# 222
  • Мнения: 889
Мамчета вие получихте ли си майчинството за месец юли. Аз нещо нямам превод и се чудя дали са ми точно нещата с болничните.
Milk-choc давам Нукс Вомика 15СН преди кърмене по 5 гранули  разтворени с вода в една кафена лъжичка и Опиум 15СН 15-20 мин. след хранене 3 пъти на ден. Днес й давам и определено е много по-добре. Пръцка много и не й бишува кореючето, весела е и не плаче, а си спи добре.
Благодаря много! Нукс вомика също ли се дава 3 пъти дневно?
Пише преди всяко кърмене, но през нощта не ми се става да я разтварям такаче давам 3 или 4 пъти. Определено й е по-добре като й ги давам.Спокойна е и пръцка с лекота и с усмивка иначе голямо напъване и мрънкане.

Последна редакция: ср, 07 авг 2019, 12:50 от patenceto_

# 223
  • Мнения: 370
Момичета сега говорих с педиатъра и ми каза, че за да постави ваксините една по-една трябвало да се подписваме и нещо ХЕИ да уведоми. Хич не ѝ хареса идеята, но таткото така иска и мисля да го уважа.

# 224
  • Мнения: 861
Момичета сега говорих с педиатъра и ми каза, че за да постави ваксините една по-една трябвало да се подписваме и нещо ХЕИ да уведоми. Хич не ѝ хареса идеята, но таткото така иска и мисля да го уважа.
Аз също ще слагам поотделно , но нашата лекарка не ми е казвала ,че трябва да се подписва каквото и да било.

Общи условия

Активация на акаунт