Лидл 130 - Августовска отпускарска

  • 79 089
  • 1 288
  •   1
Отговори
# 675
  • Пловдив
  • Мнения: 40 796
Как царевица в микровълнова??? Убивате и малкото полезно останало в нея! Astonished

# 676
  • Мнения: 114
Някой да е купувал преди това килимче за игра? Чудя се дали да го взема, имам момченце на 1,4 месеца, дали ще му е интересно? Благодаря предварително за отговорите.

# 677
  • Мнения: 6 230
Моят е на година и половина и наскоро откри тебеширите и магическите дъски.Няма такава радост и драскане,затова съм решила и такова килимче да му взема.Има и от магическите книжки с вода,впечатлен е как се появяват,предполагам и това ще му е интересно.

# 678
  • Мнения: 9 541
Царевицата е много вкусна, сладка е. Варя я 5 минути.
Хлябът със семена от промоцията тази седмица имам чувството, че е печен втори път. Толкова твърд и сух става веднага, че не се яде.

голяма беля с този хляб Imp взех три пъти, при положение, че в нас хляб почти не се яде, да не кажа хич. обаче ...топъл, мек, мирише страхотно, ужас Imp и с тва биомасло, ммммм Imp отратителна история.

# 679
  • Мнения: 35 116
Ако се "оцветява" с вода, според мен ще е интересно на детето. Аз купих на моят син такава книжка и му беше любима доста дълго време.

# 680
  • Мнения: 68 703
Как царевица в микровълнова??? Убивате и малкото полезно останало в нея! Astonished

Важното е да е добре измита..Stuck Out Tongue Winking Eye

# 681
  • Мнения: 8 228
Как царевица в микровълнова??? Убивате и малкото полезно останало в нея! Astonished

Важното е да е добре измита..Stuck Out Tongue Winking Eye

Микровълновата, нали? Stuck Out Tongue Winking Eye

# 682
  • Мнения: 135
Във френския Лидл от 21.08 -торбички за обезвлажнител-2 торбички по 1.2 килограма за 5 евро. Дано и тук да пуснат скоро!

# 683
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 999
Някой да е купувал преди това килимче за игра? Чудя се дали да го взема, имам момченце на 1,4 месеца, дали ще му е интересно? Благодаря предварително за отговорите.


Такова подобно взех за рождения ден на внучката от Амазон. Идва с два водни флумастера (пълнят се с вода), шаблони и май и книжка. Още не съм я подарила (рано е още). Тя има книжка за оцветяване с такива флумастери и и беше интересно. На килимчето хубавото е, че може да драска каквото си иска и после като изсъхне водата, изчезва рисуваното и може друго да се рисува.

# 684
  • Мнения: 9 541
имам питане - колко струва охладеното бутертесто на лидл и ако се направят вечерта, на другия ден стават ли още за ядене нещата /например бутерки със сирене/.

# 685
  • София
  • Мнения: 16 050
имам питане - колко струва охладеното бутертесто на лидл и ако се направят вечерта, на другия ден стават ли още за ядене нещата /например бутерки със сирене/.
 
Около 2 лв. е пакета.
Аз ги правя от вечерта и ги оставям в тавичка в хладилника, покрити с фолио. Сутринта само мятам във фурната. До сега не са изоставали - изяждат се. Аз не закусвам, а и ги обичам студени и ги хапвам следобяд - биват.

# 686
  • Мнения: 9 541
аз по-скоро искам да ги изпека вечерта и да ги предложа на другия ден следобед. но имам съмнения, че ще са ок.

# 687
  • Мнения: 114
На мен от всички бутер теста това ми харесва най-много. Правя редовно банички за закуска. Веднъж правих хапки със сладко за следобяд, хубави бяха. Мисля, че ако ги направите тип соленки или сладки ще е ок!
аз по-скоро искам да ги изпека вечерта и да ги предложа на другия ден следобед. но имам съмнения, че ще са ок.

# 688
  • Мнения: 3 983
Аз редовно взимам от замразените бутер банички,вчера пеках 20 за закуска,останаха 5 и аз тази сутрин ги хапнах бяха си мекички...

# 689
  • Мнения: 10 210
Намалените точени кори бива ли ги? То май свърши намалението, до днес... но все пак да си знам. Не съм взимала такива.

Общи условия

Активация на акаунт