Лидл 130 - Августовска отпускарска

  • 79 002
  • 1 288
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 9 518
Аз редовно взимам от замразените бутер банички,вчера пеках 20 за закуска,останаха 5 и аз тази сутрин ги хапнах бяха си мекички...


какви са тези банички?

# 691
  • Мнения: 6 469
Замразените миди пристигнаха като ново в асортимента. Очаквайте ги в предстоящата седмица Simple Smile

Последна редакция: нд, 18 авг 2019, 23:08 от Thirteen#

# 692
  • София
  • Мнения: 5 547
Замразените миди пристигнаха като ново в асортимента. Очаквайте ги в предстоящта седмица Simple Smile
Преди бяха 7 лв, 450 гр, сега колко са?
Аз редовно взимам от замразените бутер банички,вчера пеках 20 за закуска,останаха 5 и аз тази сутрин ги хапнах бяха си мекички...


какви са тези банички?
Alfredo като полумесец.

# 693
  • София
  • Мнения: 5 547
Замразените миди пристигнаха като ново в асортимента. Очаквайте ги в предстоящта седмица Simple Smile
Каква цена ? Преди бяха 7лв, ако помня добре 450гр.

# 694
  • Мнения: 6 469
Упс, нещо ми се повтори поста. Ъм, цената не я знам. Чета инфото, пристига стоката, виждам я,  но ако аз не я наредя, цена не виждам.

# 695
  • shumen
  • Мнения: 18 005
Бутер тесто съм взимала и съм правила банички и на другия ден са ок.

# 696
  • Мнения: 3 976
Бутер баничките са с извара в опаковка от 1кг има около 30 банички в плика намират се в замразената витрина до замразените плодове и зеленчуци...

# 697
  • Мнения: 35 109
А сладката царевица остава ли в асортимента макар и не намалена ?

# 698
  • Мнения: 6 469
А сладката царевица остава ли в асортимента макар и не намалена ?
При нас все още имаше. Докато е в сезон би трябвало да я има.

# 699
  • Мнения: 730
Новина от Германски Лидл - съобразили са се с молба на майка на близнаци и са предоставили и колички за две деца. Засега май само в един филиал, не разбрах точно. Но браво, много добре!

# 700
  • sofia
  • Мнения: 8 936
Отново на училище с дрехи бебешки размери....айде да са малко по-точни.
Миналогдишните черни долнища на дребното страшно избеляха отпред на бедрата. До сега не ми се беше случвало. От друга партида (материята е различна) има едно тъмно синьо, но него го е носил малко и съоветно по-малко е прано и няма вид на носена с години дреха.

# 701
  • Мнения: 25 736
Поетапно ще пуснат дрешки и за по големите. Така е всяка година.

# 702
  • София
  • Мнения: 14 660
И късите панталони придобиха вид на носени с години. Преорентирах се към LC, там поне има дрехи към високи и слаботелесни момчета. В Лидл от 164 отиват на М мъжко.

# 703
  • sofia
  • Мнения: 8 936
Лъки, знам, ама видях заглавието и очаквах други размери.
Йованка, и аз за уайкики се сетих, а и цените им са аналогични.

# 704
  • Мнения: 7 987
От Уайкики пазарувам предимно намалени. Иначе цените са два пъти по-високи

Общи условия

Активация на акаунт