Липса на сексуално желание в мъжете.

  • 29 865
  • 967
  •   1
Отговори
# 360
  • Monaco
  • Мнения: 374
Ами не, не съм мъж. Няма как да членувам в групите на декемврийските и септемврийките мами и да си пиша за бебета ако съм мъж 😅 Също така съм писала мнения и в темата за дамски парфюми.  Няма срамно бременна жена да има интимност с мъжа си. Имайте го в предвид, че и жените имат нужди. На мен аналният секс ми носи удоволствие и не се чувствам насилена от мъжа си.

# 361
  • Sofia
  • Мнения: 15 604
Добре, но последно – "и жените имат нужди" или "не е редно да държим мъжете на сухо"? Понеже нали съзнаваш, че това са две съвсем отделни неща? И преди малко акцентира главно върху второто, първото даже не го спомена.

# 362
  • Monaco
  • Мнения: 374
По време на бременност, всяка дама знае това, че хормонално желанието ни за секс е по-силно. Има случаи, в които мъжете много се притесняват " да не ударят бебето в главата "както са сподели някои мами или жена им да не роди преждевременно или дори мисълта, че имат интимен контакт с детето си ги отблъсква. И какво се получава жените имат силно желание, а мъжете ги избягват. Една мама беше споделила, че мъжът и казал" къде ми се натискаш с тоя корем" 😁 9 месеца така е кофти, защото тоя мъж си има нужди от предразсъдъци отказва на жена си. За това дадох съвет да се пробва друг освен вагинален секс, така няма нужда от тази ненужна пауза. Разбира се има и жени, които изобщо не им е до секс, но има и такива които страдат от липсата му и дори вместо да поговорят с мъжа си почват да си вадят изводи, че не са привлекателни, защото са огромни, дебели и тн.

# 363
  • Мнения: 2 998
защото тоя мъж си има нужди
С други думи си каза пак същото.

# 364
  • Monaco
  • Мнения: 374
Аз желая моят мъж и той желае мен. Жени, които се оплакват, че мъжете им не ги желаят за провокирали по някакъв начин това нежелание. За да има взаимност не може да чакаме мъжете винаги да поемат инициативата ами трябва и ние да покажем желание и любов.  Много жени се затварят в себе си и почват да си мислят, че не са привлекателни и за това им се случва всичко това. Истината е, че трябва да имаме повече самочувствие и да говорим за нуждите си. Една връзка е 90 процента секс ако той липсва то тогава остават двама съквартиранти, които съжителстват заедно.

# 365
  • Sofia
  • Мнения: 15 604
Мелиш, мелиш и отново нищо конкретно не казваш, а бягаш от същината. Laughing
Не им търси извинение на жените. Това с непривлекателността е просто внушение, насаждано от мъжете. В повечето случаи, като жените не искат да правят секс, то е защото... – ами, просто защото не им се прави секс.

# 366
  • Мнения: 10 753
Все едно чета Кобилкина.

# 367
  • София
  • Мнения: 17 897
Една връзка е 90 процента секс
Сега ми се изяснява космо уклонът с френската в колата.

# 368
  • Мнения: X
една връзка е 99% секс, колкото и инфантилно да звучи. И нежеланието за такъв при мъжа често е свързан с липсата на доверие. А как се гради доверие - с това, да премахнеш страха от уравнението. Само, че за някои от жените той е мощен източник на контрол.

# 369
  • Sofia
  • Мнения: 15 604
theopenminded, ти колко успешни връзки изгради, на базата на 99% секс?

# 370
  • Мнения: 17 414
Вникнала, колко да е вникнала с това всички мъже, всички мъже. Ако за мъжа връзката е 99% секс, а за жената - 15%, става егати уравнението. Решаваш си го сам, избирайки такава жена/мъж,  и тва е.

# 371
  • Мнения: 3 051
В една връзка дори и да съжителствате 7/24 заедно при 1 час средно всеки ден секс се падат само около 4% от времето на връзката ви да се употреби за секс. Не знам как ги смятате тези големи проценти освен, ако изобщо не се срещате и когато това се случи единственото което правите е секс. Това обаче не го броя за връзка.

# 372
  • Мнения: 6 957
Че то за 4% от времето даже не си струва тема да се отваря. Любопитно ми е какво ще стане ако избухне пандемия и някакъв вирус направи така, че за мъжете тези 4% да спрат да имат значение.

# 373
  • Мнения: 3 917
една връзка е 99% секс, колкото и инфантилно да звучи. И нежеланието за такъв при мъжа често е свързан с липсата на доверие. А как се гради доверие - с това, да премахнеш страха от уравнението. Само, че за някои от жените той е мощен източник на контрол.

 Страх от какво?? Изневяра, друга жена или...... 🤔


 В този живот човек не трябва да има доверие на никой, но и не  трябва да се вманиачава.... Ако някой  иска да изневери и 5 свирки да му правиш, това няма да го спре. Всичко е до  желание.

# 374
  • Мнения: 2 204
Ако някои жени мислят, че на днешните мъже им липсва желания за секс, да ми се обадят, може да уредим нещо.

Общи условия

Активация на акаунт