Липса на сексуално желание в мъжете.

  • 29 817
  • 967
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 760
Ако някои жени мислят, че на днешните мъже им липсва желания за секс, да ми се обадят, може да уредим нещо.
Въй Grinning

# 376
  • София
  • Мнения: 10 598
Ако някои жени мислят, че на днешните мъже им липсва желания за секс, да ми се обадят, може да уредим нещо.
От известно време се чудя къде отиде да спасяваш света, а тука мацките ги заеба да се оправят както намерят.

# 377
  • Мнения: 2 204
Ако някои жени мислят, че на днешните мъже им липсва желания за секс, да ми се обадят, може да уредим нещо.
От известно време се чудя къде отиде да спасяваш света, а тука мацките ги заеба да се оправят както намерят.
Ами ето - нямаше ме няколко дни и веднага се появиха теми за това, че днешните мъже ги мързяло да правят секс. Човек да не си вземе отпуска значи.

# 378
  • Мнения: 18 333
Аврора, на родителските срещи ли си ги говорите тези неща с другите майки? Simple Smile По принцип ти разбирам мисълта, но идеята за болезнени и увреждащи здравето практики не ми харесва. Но всеки си е различен и има право да постъпва както си иска.

# 379
  • Мнения: 1 206
аз познавам мъже, които не са фенове на "задния секс", така че по-скоро съвета трябва да е "опитайте нещо различно с партньора, което ви се е искало, но не сте до сега". Не смятам за нормално един мъж да принуждава жена да прави неща, които на нея не са и приятни.

# 380
  • Мнения: 3 703
Ако някои жени мислят, че на днешните мъже им липсва желания за секс, да ми се обадят, може да уредим нещо.
Въй Grinning
Всеяден, или много закъсал за секс Simple Smile

# 381
  • София
  • Мнения: 24 839
Скрит текст:
Ако някои жени мислят, че на днешните мъже им липсва желания за секс, да ми се обадят, може да уредим нещо.
Въй Grinning
Всеяден, или много закъсал за секс Simple Smile

Всеяден филантроп Joy

# 382
  • Мнения: 18 333
Иванов, вземай пример. Отиваш в университета и така казваш на колежките. Joy

# 383
  • Мнения: X
аз познавам мъже, които не са фенове на "задния секс", така че по-скоро съвета трябва да е "опитайте нещо различно с партньора, което ви се е искало, но не сте до сега". Не смятам за нормално един мъж да принуждава жена да прави неща, които на нея не са и приятни.


Кой пак е казал нещо за принуда... тези вашите паранои вече говорят за някакви психични травми и отклонения.
Затова е добре преди да брака да се поживее няколко години заедно и да се опитат всички сексуални практики, а не да се чака брака и тогава да има неприятни изненади и несъответствия в сексуалността. Ако мъжът с лудото си бившо гадже си правил всичко и накрая се ожени за някоя асексуална и консервативна - колкото и да е приятна и читава да е, след време няма да се получи. Мен лично би ме фрустрирал партньор, който няма същата сексуалност като мен, какъв е смисълът да си губя времето с такъв човек? 

Кобилкина може да е проста крава, долен траш, руски бляд, но за сексуалността е много права. Да, дами, мъжете не са товарни магарета, инструменти или нерези, те са човешки същества и също като вас имат душа, емоции, право на щастие. Много се лъже някой, който си мисли, че нещо друго, освен интимността е в основата на мъжкото щастие. А еднажена знае, че ако мъжът и е истински щастлив, и тя ще е щастлива. Дори не да го прави със задни мисли, а просто защото го желае. Останалите жени, които не са се справили в този куест, когато му е било времето, сега лаят и ненавиждат мъжете заради собствения си провал.
"Той се промени", "не беше такъв", "не е същото", "не го привличам вече", няма сексуално желание" - наистина ли след подобна анамнеза някой може да се чуди какво се случва?

Ще завърша с виц Smiley

Скрит текст:
Един влиза в банка маскиран и въоръжен, стреля в тавана и крещи:
- Всички на земята, това е обир!
Една служителка се обажда предпазливо:
- Извинете, но това е банка за сперма, тук няма пари.
- Млъквай кучко и отвори сейфа.
Служителката се подчинила и отворила.
- Влизай вътре щото почвам да стрелям.
- Но тук има само сперма.
- Влизай ти казвам - й казва оня.
Влизат вътре.
- Вземи една епруветка и я изпий!
- Но това е сперма...
- Пий ти казвам ма.
Вдигнала епруветката и я изпила. Обирджията хвърлил оръжието и маската и казал:
- Видя ли ма Марче, че не е трудно да гълташ.

# 384
  • Мнения: 17 409
Така е, братане, напълно се съгласявам, обаче как се променя женското мислене, айде кажи ми. С приказки и с кобилкина не върви, то жената ако  е с твоята нагласа, друго не ѝ трябва.
Мъжете сами се набутват в бракове и после - ах, ама то не е както очаквах!

# 385
  • Мнения: X
Нямам идея как се променя женското мислене и дори не искам да пробвам Smile
Обаче е факт, че Кобилкина е успешна бизнес дама, жените кихат добри пари за семинарите й и виждат подобрение в семейния си живот. Явно някакъв advanced brainwash трябва, ти ще кажеш като професионалист Ambulance

# 386
  • Мнения: 17 409
За инвестициите в семинарите ѝ съм на ясно, над отражението върху семейния или извънсемейния живот нямам никакви наблюдения, но щом казваш, така е.
То не е само Кобилкина, още - женски клубове, психолози, терапевти, и де що може се посещава в името на семейното щастие. Ама какво точно се случва в семействата, и дали подобрението е двустранно, няма как да знаем Simple Smile
Не разбирам какви са тези кампанийни опити в подфорума, за сплотяване на семейства. Пък никой не ще да поеме отговорност и да влезе в чуждата семейна среда, да покаже как точно стават тез работи. Между другото, някъде по света има обучени сурогатни партньори Wink

Последна редакция: сб, 17 авг 2019, 13:04 от Дренка

# 387
  • Мнения: 1 206
аз познавам мъже, които не са фенове на "задния секс", така че по-скоро съвета трябва да е "опитайте нещо различно с партньора, което ви се е искало, но не сте до сега". Не смятам за нормално един мъж да принуждава жена да прави неща, които на нея не са и приятни.


Кой пак е казал нещо за принуда... тези вашите паранои вече говорят за някакви психични травми и отклонения.
Затова е добре преди да брака да се поживее няколко години заедно и да се опитат всички сексуални практики, а не да се чака брака и тогава да има неприятни изненади и несъответствия в сексуалността. Ако мъжът с лудото си бившо гадже си правил всичко и накрая се ожени за някоя асексуална и консервативна - колкото и да е приятна и читава да е, след време няма да се получи. Мен лично би ме фрустрирал партньор, който няма същата сексуалност като мен, какъв е смисълът да си губя времето с такъв човек? 

Кобилкина може да е проста крава, долен траш, руски бляд, но за сексуалността е много права. Да, дами, мъжете не са товарни магарета, инструменти или нерези, те са човешки същества и също като вас имат душа, емоции, право на щастие. Много се лъже някой, който си мисли, че нещо друго, освен интимността е в основата на мъжкото щастие. А еднажена знае, че ако мъжът и е истински щастлив, и тя ще е щастлива. Дори не да го прави със задни мисли, а просто защото го желае. Останалите жени, които не са се справили в този куест, когато му е било времето, сега лаят и ненавиждат мъжете заради собствения си провал.
"Той се промени", "не беше такъв", "не е същото", "не го привличам вече", няма сексуално желание" - наистина ли след подобна анамнеза някой може да се чуди какво се случва?

Ще завърша с виц Smiley

Скрит текст:
Един влиза в банка маскиран и въоръжен, стреля в тавана и крещи:
- Всички на земята, това е обир!
Една служителка се обажда предпазливо:
- Извинете, но това е банка за сперма, тук няма пари.
- Млъквай кучко и отвори сейфа.
Служителката се подчинила и отворила.
- Влизай вътре щото почвам да стрелям.
- Но тук има само сперма.
- Влизай ти казвам - й казва оня.
Влизат вътре.
- Вземи една епруветка и я изпий!
- Но това е сперма...
- Пий ти казвам ма.
Вдигнала епруветката и я изпила. Обирджията хвърлил оръжието и маската и казал:
- Видя ли ма Марче, че не е трудно да гълташ.
пак ли четене с разбиране трябва?
1.някои наистина може и да имат, а също и физически, така че израза ти е крайно неподходящ.
2. принуда е когато някой почне да ти казва "айде Марче, няма да боли"(или каквото е там)
3. вица ти е крайно просташки - не виждам нищо смешно в насилието.
4. никъде и никога не съм казвала, че хора с различна сексуалност трябва да се женят. Дори смятам, че не трябва да се събират.
5. "той се промени и т н" - ми да, хората се променят. На 40 не искаш каквото на 20 и интересите са ти други и т н. На 20 може да си бил свит, на 40 да си  отворен към новото. Ние да не сме предмети...

# 388
  • Monaco
  • Мнения: 374
Lorelada, в затворени Facebook групи сме си коментирали и тази тема. Самата аз очаквам второто си бебче след няколко седмици ❤️  Аналният секс не е вреден стига мъжът да е внимателен и да се спазва нужната хигиена. Разбира се, трябва и двамата партньори да го желаят и харесват.

# 389
  • Sofia
  • Мнения: 15 568
Като е толкова готино, 'що ли така повечето мъже не изразяват желание да бъдат обладавани в задната пещера? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт