Звездни компромати - Август'19

  • 258 827
  • 2 920
  •   1
Отговори
# 1 995
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Само аз и Онна не гледаме телевизия.

# 1 996
  • Мнения: 6 622
Не сте само вие.

# 1 997
  • София
  • Мнения: 17 286
То май телевизията няма нищо общо тука? Не е ли някаква онлайн
ютюб-инста- инфлуенсърска история?

# 1 998
  • София
  • Мнения: 14 700
Скрит текст:
От години се продават продукти за птслабване, които са опасни, имаше и репортаж на нова преди година може би, в който бяха изследвали Липовон, Лида и още някакво, оказа се, че имат вещество, което е забранено и опасно. В интернет, в частност тук във форума са писали момичета, които са стигнали и до болница. По принцип наистина действа отдлабващо, затова и много хора продължават да го пият, а и не при всички има неприятните странични ефекти.
Въпросният Ричард го рекламираше масово от година примерно, като ппследните 2-3 месеца беше го дал и на разни дввойки и те да се снимат с него, тези девойки имат за аудитория масово под 18-годишни. Любо направи клип, че Липовонът не се внася от Мексико, както твърди Ричард, а си го произвеждат тук, а нямат право. Хвана го и в редица други лъжи, проследи домейни на сайтове, телефони и тн. В следващото видео каза, че ще видим, че е стигнал до прокуратурата и следващите стъпки. Може би утре ще излезе видеото.
Фитнес общностра също излезе срвщу Ричард и пускат и те осведомяващи клипове.
Големият проблем стана, защото Любо изкара имената на хората, които седят зад Ричард, рови в търговския регистър. Тези хора се споменават от години и в този форум по друг въпрос, че печелят всички томболи наред - Пеньо Пенев и семейство.
Скрит текст:
Ричард е Мистър София, а Любо май беше бивш баскетболист.

Дайте линк към това за томболите, че ми стана интересно. От томболи до метаамфетамини - това се нарича мащаб.

Охо, там също е голяма смрад - няма голяма награда - екзотични екскурзии, ваучери и т.н., които да не са спечелени от клана Пеневи. Последния им удар е два ваучера по 3000 от Лидл.

# 1 999
  • Мнения: 13 082
Понеже не ми е интересна драмата с Ричко бабин мекичко, идвам със Salt bae и Серхио Рамос
https://www.instagram.com/p/B1R3g9siQ53/?igshid=10sr60nbnfm7k

И с Карим Бензема
https://www.instagram.com/p/B1R4AyOi2OG/?igshid=9t2qfybzdv3k

# 2 000
  • Мнения: 35 114
Ева Лонгория с бебо и количка на червения килим
https://www.instagram.com/p/B1eZpltHNck/?igshid=1tri141780v04

# 2 001
  • Мнения: 1 805
Добре, ще и дадем приз “майка на годината”. Много се вживя и тя, толкова сладко майчинство показва, чак нагарча вече.

# 2 002
  • Мнения: 39 321
Чак на червения килим с количка ми идва ту мач.

# 2 003
  • Мнения: 3 743
И аз тъкмо това щях да пиша, едно е от личния живот да споделя моменти, ама чак така по работни ангажименти да го мъкне нон стоп. Не само, че другите трябва да се съобразяват с бебо ако е кисел, ами и не разбирам това тикане пред камерите преднамерено.

# 2 004
  • Мнения: 1 200
Следва примера на приятелката си В.Бекъм, която мъкнеше Харпър като аксесоар навсякъде.
 

# 2 005
  • Мнения: 39 321
Тя не заведе ли Сантяго и на Оскарите?
Кому е нужно?

# 2 006
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Така ще харесат бебето за рекламно лице  и влиза в бизнеса от малко.

# 2 007
  • Viena
  • Мнения: 3 582
Ех, значи и Ева я клъвнахте. Пели, къде си,нервно е положението. 😂

# 2 008
  • Мнения: 7 574
Ако не беше Ева, а Николета или някоя друга българка щеше да е изядена с парцалите.

# 2 009
  • Мнения: 4 749
После АнтоИнет Пепе от кой се учела...
Аз също намирам за прекалено позьорско това, което прави Ева Лонгория.

Общи условия

Активация на акаунт