Звездни компромати - Август'19

  • 258 827
  • 2 920
  •   1
Отговори
# 1 980
  • out of space
  • Мнения: 8 573

Много интересно риалити с продуценти Иван и Андрей, но за съжаление трети сезон не излезе.

"...е приключенско реалити шоу, в което звезди и обикновени хора живеят заедно в продължение на три месеца. Заедно те се борят за голямата награда от 250 000 лева, преодолявайки различни физически и психологически предизвикателства, но един от тях е Къртица и цели да провали мисиите им, вземайки парите за себе си. Основна задача на участниците и зрителите е да разкрият кой е предателят."

Любо успя да стане победител. Много го харесвам Purple Heart

Последна редакция: чт, 22 авг 2019, 17:34 от Ери

# 1 981
  • Наблизо
  • Мнения: 6 090
Аз за този чух от изтритата инста страница,но хубаво направиха че го изобличиха този.Продуктчето му е явно откровено опасно и се опитва да зарибява подрастващи.

# 1 982
  • Мнения: 1 925
Отправям молба към следящите изтритата страница "therealsw", много моля ако видите, че са направили нова, да споделите тук Grinning

# 1 983
  • София
  • Мнения: 11 578
Много от инстаграм звездите го рекламираха и то на деца, така че поздравления на Любо, че го изобличи. Помня, че съм виждала снимки на Диона, Стела и други интернет звезди, които може и да не са много известни, но имат по 200 000 последователи и реклата на тези опасни таблетки достигаше до много хора.

# 1 984
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Какво са изобличили? Моля, аз наистина съм извън всякакъв тренд.

# 1 985
  • Мнения: 1 759
Какво са изобличили? Моля, аз наистина съм извън всякакъв тренд.

И аз се питам същото. Не мога да си го причина и да пусна клипчетата

# 1 986
  • Мнения: 1 925
Ами въпросният Ричард Величков от известно време се представя като официален вносител на някакви хапчета за отслабване "Липовон" и плаща на разни инфлуенсъри, включително и такива непълнолетни, да ги рекламират. За месец се отслабвало с 5кг. и всякакви подобни глупости. В последствие се оказа, че въпросният "Липовон" съдържа съставка подобна на амфетамин. От там започнаха оплаквания на потърпевши, че след приема им, не могат да спят, потят се, получават сърцебиене и дори някои са стигали до болница. Това са все ефекти, които се получават при използването на амфетамини. Отделно се оказа и че този "Липовон" е забранен за продажба, именно заради тази съставка и реално Ричард не е никакъв вносител и всичко се случва нелегално. Но той упорито продължава, да се излага и да изкарва всички останали тъпи и прости. Та, този Любомир направи клип, в който говори истината за хапчетата и разобличи Ричард. От там инфлуенсърите, рекламиращи този продукт, изтриха всички снимки в профилите си, свързани с "Липовон". Но Ричард все още не се спира, макар и вече всичко да е ясно. И се започна една битка с клипове между Любомир и Ричард. Това е общо взето, ако съм пропуснала нещо, нека някой ме поправи Grinning

# 1 987
  • София
  • Мнения: 11 578
От години се продават продукти за птслабване, които са опасни, имаше и репортаж на нова преди година може би, в който бяха изследвали Липовон, Лида и още някакво, оказа се, че имат вещество, което е забранено и опасно. В интернет, в частност тук във форума са писали момичета, които са стигнали и до болница. По принцип наистина действа отдлабващо, затова и много хора продължават да го пият, а и не при всички има неприятните странични ефекти.
Въпросният Ричард го рекламираше масово от година примерно, като ппследните 2-3 месеца беше го дал и на разни дввойки и те да се снимат с него, тези девойки имат за аудитория масово под 18-годишни. Любо направи клип, че Липовонът не се внася от Мексико, както твърди Ричард, а си го произвеждат тук, а нямат право. Хвана го и в редица други лъжи, проследи домейни на сайтове, телефони и тн. В следващото видео каза, че ще видим, че е стигнал до прокуратурата и следващите стъпки. Може би утре ще излезе видеото.
Фитнес общностра също излезе срвщу Ричард и пускат и те осведомяващи клипове.
Големият проблем стана, защото Любо изкара имената на хората, които седят зад Ричард, рови в търговския регистър. Тези хора се споменават от години и в този форум по друг въпрос, че печелят всички томболи наред - Пеньо Пенев и семейство.
Ричард е Мистър София, а Любо май беше бивш баскетболист.

# 1 988
  • София
  • Мнения: 10 825
Аз изгледах едното и част от другото. Първият е някакъв фитнес инструктор и продава явно някакво "хапче за отслабване" или прахче или чайче или и аз-не-знам-какво, пък другият го е изобличил, че нещото не работи и освен това го продава незаконно (имал доказателства от ИНСТИТУЦИЯ.... до тук го гледах). Вторият искал кеш от първия за да не прави клипчета повече срущу него. Първият се съгласил да прати пари, пък снимал как ги праща и  така.... Един-друг се замерят с лайна. Смешковци. На финала публиката ще е в лайна, а те и двамата - целите в бяло.

# 1 989
  • Мнения: 1 535
Onna,  нищо не си разбрала.

# 1 990
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Тц,тц, аз продължавам да не съм наясно, ама почва да просветва. Добре, че не се напъвам да отслабвам, аз съм дебела и прекрасна Simple Smile

# 1 991
  • Мнения: 1 925
Всъщност Ричард в жалките си опити, да се защити направи видео, в което показва фалшив чат между него и Любомир. В този чат пише, че Любомир казва на Ричард, че прави тези разобличаващи видеа за рейтинг и пари и казва, че срещу сумата от 2000 лева, ще спре с видеата. Ричард се снима как отива в куриерска фирма и праща първоначално 500 лв. на Любо.
След това Любо прави клип, в който ясно се разбира, че съвсем случайно разбира, че има превод от 500 лв. от непознато за него лице. В последствие вижда въпросното клипче на Ричард и се сеща за какво става на въпрос и заснема този клип, в който прави Ричард на две стотинки. Това, за който не е гледал клиповете Grinning

# 1 992
  • Мнения: 18 529
Скрит текст:
От години се продават продукти за птслабване, които са опасни, имаше и репортаж на нова преди година може би, в който бяха изследвали Липовон, Лида и още някакво, оказа се, че имат вещество, което е забранено и опасно. В интернет, в частност тук във форума са писали момичета, които са стигнали и до болница. По принцип наистина действа отдлабващо, затова и много хора продължават да го пият, а и не при всички има неприятните странични ефекти.
Въпросният Ричард го рекламираше масово от година примерно, като ппследните 2-3 месеца беше го дал и на разни дввойки и те да се снимат с него, тези девойки имат за аудитория масово под 18-годишни. Любо направи клип, че Липовонът не се внася от Мексико, както твърди Ричард, а си го произвеждат тук, а нямат право. Хвана го и в редица други лъжи, проследи домейни на сайтове, телефони и тн. В следващото видео каза, че ще видим, че е стигнал до прокуратурата и следващите стъпки. Може би утре ще излезе видеото.
Фитнес общностра също излезе срвщу Ричард и пускат и те осведомяващи клипове.
Големият проблем стана, защото Любо изкара имената на хората, които седят зад Ричард, рови в търговския регистър. Тези хора се споменават от години и в този форум по друг въпрос, че печелят всички томболи наред - Пеньо Пенев и семейство.
Скрит текст:
Ричард е Мистър София, а Любо май беше бивш баскетболист.

Дайте линк към това за томболите, че ми стана интересно. От томболи до метаамфетамини - това се нарича мащаб.

# 1 993
  • Sofia
  • Мнения: 26 388
Любомир е бивше гадже на Рут Колева,загаджиха се в "Къртицата".

# 1 994
  • София
  • Мнения: 10 825
Onna,  нищо не си разбрала.
Възможно. Напълно непознати са ми и двете "звезди". За първи път ги чувам и виждам и впечатленията ми са само и единствено от въпросните две видеа

Общи условия

Активация на акаунт