Кралски работи и клюки - август 2019г

  • 82 265
  • 1 519
  •   1
Отговори
# 570
  • Бургас
  • Мнения: 7 383
Втората снимка е от денят на обявяването на годежа им. Промените сякаш започнаха по-късно

# 571
  • Мнения: 4 076
Който и да й шие дрехите,изглеждат изляти на нея.Толкова изчистени,с интересни форми и национален елемент....думи нямам.Категорично преди операциите е хубава естествена,много по-чаровна от сега.
Фелипе също е сладур,защо го подценявате.Малко бейбе фейс с тия сини очета,но чаровен,висок,строен.Удоволствие е да ги наблюдава човек двамата.

Безпричинното убийство на животни,което аристократите наричат лов,е още една причина да ги смятам(аристократите)за вредни паразити.Животното никога не напада човек,освен ако е гладно и заплашено,не убива за спорт и от скука.Е,те стоят много под него барабар с короните си.

# 572
  • Down south
  • Мнения: 7 723
Прекрасна двойка са Фелипе и Летисия. Той е и забележително изглеждащ мъж, особено в наши дни.

Относно лова, намирам го за неприятно занимание, но често ловувайки, контролират популацията на животински видове.

# 573
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Който и да й шие дрехите,изглеждат изляти на нея.Толкова изчистени,с интересни форми и национален елемент....думи нямам.Категорично преди операциите е хубава естествена, много по-чаровна от сега.
Фелипе също е сладур,защо го подценявате.Малко бейбе фейс с тия сини очета,но чаровен,висок,строен.Удоволствие е да ги наблюдава човек двамата.
И аз мисля така за лицето и дрехите.

А на Филипе точно очите най-много ми харесват.

# 574
  • София
  • Мнения: 7 934
Чарлс и Камила ще посетят Япония, от името на Кралицата, за да присъстват на коронацията на новия император...само не обърнах внимание кога ще е 😊
През октомври.

# 575
  • Мнения: X
https://www.flagman.bg/article/194110
Знам, че темата не е президентски клюки, но не се сдържах, много ми хареса тоалета на Деси и незнайно защо на нея ми харесва повече отколкото на Никол Шерцингер.

# 576
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Мда, направо удар в десятката с тоя аутфит. Без забележка.

Никол си е показала сутиена ..., ако имаше подплата ...

# 577
  • Мнения: X
Тоалетът е на българска дизайнерка, работеща в Лондон, която има доста известни клиенти в международен мащаб.

# 578
  • Мнения: 31 298
Тоалетът е на българска дизайнерка, работеща в Лондон, която има доста известни клиенти в международен мащаб.
Невена се казва.

# 579
  • Мнения: 10 451

Елизабет и на 20 год. е изглеждала невероятно,тази снимка от сватбата 
сигурно не я пускат често, струва ми се че я виждам за първи път Thinking

# 580
  • Мнения: 3 660
Оо, страхотна е Елизабет, много е била хубава!

# 581
  • Мнения: 13 200
И Фърги е била млада



Една нежна хубавица
Princess Viktoria Luise of Prussia (Kaiser Wilhelm II's only daughter and youngest child)



Скрит текст:
Луиза Мария Елизабет Пруска от династията Хоенцолерн е принцеса от Прусия и чрез женитба велика херцогиня на Велико херцогство Баден.

Тя е единствената дъщеря на германския кайзер Вилхелм I от Прусия (1797 – 1888) и съпругата му принцеса Августа Сакс-Ваймарска (1811 – 1890), дъщеря на велик херцог Карл Фридрих фон Саксония-Ваймар-Айзенах и на Мария Павловна.

Заедно с брат си Фридрих III (1831 – 1888) тя расте в Берлин и след това от пролетта 1850 г. в Кобленц.

През 1855 г. тя е сгодена за принц Фридрих I фон Баден (1826 – 1907).

Луиза се омъжва на 20 септември 1856 г. в Берлин за вече великия херцог Фридрих I фон Баден (1826 – 1907), вторият син на велик херцог Леополд I фон Баден и принцеса София Шведска. Двамата имат три деца.



Princess Victoria Louise of Prussia and husband Ernest Augustus Duke of Brunswick






# 582
  • Мнения: 39 514
На предпоследната снимка този "нагръдник" бижу или част от дреха е?

# 583
  • Мнения: 10 451




Херцогът на Съсекс ще представи Купата на предизвикателствата на финала на ръгби лигата в Уембли на 24 август 2019 г.
 Отборите, които се състезават на финала в опит да спечелят трофея, са Уорингтън Уулвс и Сейнт Хелънс.
 Херцогът е покровител на футболната лига по ръгби, роля която той пое от баба си
 нейно величество кралицата през 2016 г.

# 584
  • Мнения: X
Принцеса Ан днес има рожден ден и кралският инстаграм са публикували поздравления и снимка на майка и дъщеря. Ако трябва да съм искрена - изглеждат като наборки.



https://www.instagram.com/p/B1LhmJmHdYR/

Общи условия

Активация на акаунт