Кралски работи и клюки - август 2019г

  • 82 242
  • 1 519
  •   1
Отговори
# 1 125
  • Мнения: 3 743
Аз и за втората не разбрах да е напуснала, пише само че работи нощна смяна. Първата се е държала непрофесионално и затова е била уволнена, повече информация няма.

Книгата на Мортън е интересна. То и затова кралското семейство не го долюбва. Има и филм в Нетфликс със същото заглавие - аудио записите и архивни кадри.
И той малко си е повярвал, първата книга му е силна, ама след това има доста посредствени и субективни.

# 1 126
  • Мнения: 13 782
... И той (Мортън)малко си е повярвал, първата книга му е силна, ама след това има доста посредствени и субективни.
Дали си е повярвал, или просто е намерил доходна мина човекът и сега пише ли пише. То на всеки пари му трябват Wink

# 1 127
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Ами, очевидно не си Joy Няма нужда да скачаш, никой не ти се кара, ама се зачудих как смело твърдиш очевидно невярни неща Expressionless
Това не отменя мнението ми за това, че да сменяш детегледачките толкова често е абсолютно ненормално.

А същото важи за това, че Кралското семейство не се интересува от на Хари фемилито.


И не, не скачам. Лежа.


2 детегледачки? За 1 бебе?

Това не може да е истина просто. Нощна смяна? Абсурд!

# 1 128
  • Мнения: 3 632
Значи, едната била непрофесионалистка, другата само нощна сестра в началото. Дейли мейл са изключили коментарите, но и тези дето ги има са безценни.
Хендс-он мамата държала Арчи за първи път на поло мача и за втори - на "папарашките" снимки от самолета.

# 1 129
  • Мнения: 3 743
Ами, очевидно не си Joy Няма нужда да скачаш, никой не ти се кара, ама се зачудих как смело твърдиш очевидно невярни неща Expressionless
Това не отменя мнението ми за това, че да сменяш детегледачките толкова често е абсолютно ненормално.


2 детегледачки? За 1 бебе?

Това не може да е истина просто. Нощна смяна?

Никъде в статията не пише, че се сменят детегледачки често, ти си ги измисляш тези работи. Една е уволнена, кое му е честото на това?

А за това, че имат две - еми богати хора могат да си позволят, не знам защо постоянно ги сравняваш с нормалните хора. Че са ти неприятни ясно, ама това няма да ги направи по-малко заможни и влиятелни.

# 1 130
  • Мнения: X
Ха-ха, точно от Меган не очаквах да има детегледачка, а тя дорде 2 ги завъдила. Толкова прегръщане и галене на тоя корем, такава привързаност към бебето още преди да е излязло....очаквах друго поведение у нея след раждането. Пак с нещо като диагноза, на майка орлица, първо бебе, късно раждане. Нали така я оправдаваха с нейната позьорската бременност? А тя го захвърли на детегледачки (още в кърмаческа възраст) и се захвана с глупости.
Сега пък измислянето на аутифт за безработните я правело много щастлива. Личало си, че това и носело  удоволетворение в живота. Joy  По думите на една от фенките й. 3 месечното й бебе не и носи щастие.
То си личеше, на снимките от мача, че тя с бебето не се занимава. Още не знаеше как да го държи.
А защо Х&М не са на гости при баба?
 

Последна редакция: нд, 25 авг 2019, 18:11 от Анонимен

# 1 131
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Напълно възможно е да имат и 3 детегледачки, богати са, това е много важно оправдание 😂.
Майката не може да държи собственото си дете, но и тук имаме причина, занимава се с велики дела 😂😂 в момента.

# 1 132
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
А за това, че имат две - еми богати хора могат да си позволят, не знам защо постоянно ги сравняваш с нормалните хора. Че са ти неприятни ясно, ама това няма да ги направи по-малко заможни и влиятелни.
Тук изобщо не става въпрос за пари.

Детегледачката е външен човек в семейството. Тя е чужд елемент и не може да кеси постоянно там, където си ти с детето.

А през нощта ... си ставаш ти, за да кърмиш. Освен ако не е дойка.

Това с нощна смяна детегледачка е пълна глупост.

Но след като вие приемате, че е нормално да има чужд човек постоянно при някое младо семейство ...

През деня, ОК, ама през нощта ... Или майката, или бащата ще става ...

# 1 133
  • Мнения: 3 743
Нормално и кралското семейство не ги намирам за съчетаеми понятия. Векове наред се гледат от детегледачки роялите, Даяна беше първата или да кажем най-гласна по въпроса, че ще ограничи децата си от това и че тя ще е начело във възпитаванието им. И пак са имали бавачки.

Всички по-заможни хора си позволяват, нищо ненормално не виждам и аз един ден ако го счета за нужно и имам лукса да си го позволя бих се възползвала. То е нормално/тичипно и тричленно английско семейство да има двустаен апартамент с една баня и кухненски бокс, ама на тях имението им беше с колко отгоре стаи на това, пък за площ да не говорим. Колко му е една бавачка за всеки 12 часа.

Последна редакция: нд, 25 авг 2019, 18:21 от Emiliana V55

# 1 134
  • Мнения: 10 447
Nature Zap Каквито и да са бавачките в кралското семейство,не са случайни..
освен специално обучени и образовани те трябва и да са с безупречна биография
и сигурен произход който е гледан под лупа от специалните служби постоянно
за да са сигурни че не са някои скрити лимонки Joy ако се сменят често, по-скоро е въпрос на сигурност
не на каприз.

# 1 135
  • Мнения: 12 672
Значи, едната била непрофесионалистка, другата само нощна сестра в началото. Дейли мейл са изключили коментарите, но и тези дето ги има са безценни.
Хендс-он мамата държала Арчи за първи път на поло мача и за втори - на "папарашките" снимки от самолета.

Определено си личеше.

# 1 136
  • Мнения: 6 889
От колко време е с бавачката на Кеймбридж с тях? И колко имат? Интересно ми е просто.

# 1 137
  • Мнения: 6 717
Мисля, че имат една бавачка за трите деца. С тях е от раждането на Джорджи.

# 1 138
  • Някъде там
  • Мнения: 16 125

Страхотно изглежда Рания на тази снимка.

# 1 139
  • Мнения: X
Тая жена винаги блести - на колко години е всъщност?

Общи условия

Активация на акаунт