Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 75

  • 41 813
  • 737
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 3 412
Обикновенна пуснете с предварително записан час струва 50лв. Ако д-ра прецени след време, че трябва разширена ще ви каже.

# 331
  • Мнения: 93
Благодаря ти, pepita5!

# 332
  • Мнения: 439
Здравейте, вчера д-р Персенска видя полип при мен и каза, че трябва да направим хистероскопия. В ценоразписа обаче виждам ужасно много видове и на различни цени. Дали някой може да ме ориентира коя от всичките е имала предвид за моя случай?

Намирам следните:
Диагностистична хистероскопия
Диагностична хистероскопия + PRP
Диагностична хистероскопия + PRP 2
Оперативна хистероскопия - допълнителни здравни услуги
Оперативна хистероскопия с лазер - допълнителни здравни услуги
Лапароскопия + хистероскопия - допълнителни здравни услуги

# 333
  • Мнения: 6 037
Не е диагностична, и не е с PRP със сигурност. Вероятно трябва да гледаш оперативна хистероскопия, но нямам идея какво е това допълнителни здравни услуги. Rolling Eyes

# 334
  • Мнения: 37
Здравейте, вчера бях на трансфер при Стаменов. Проблема е че вадих мъдрец в понеделник и последните 2 дни парацетамола не ми помага почти и нощес неиздържах и пих аулин. Мислите ли че прецаках всичко😥😭
Четох, че би било проблем след 6месец или ако кърмя, но много се притеснявам.

# 335
  • Мнения: 89
Здравейте, вчера бях на трансфер при Стаменов. Проблема е че вадих мъдрец в понеделник и последните 2 дни парацетамола не ми помага почти и нощес неиздържах и пих аулин. Мислите ли че прецаках всичко😥😭
Четох, че би било проблем след 6месец или ако кърмя, но много се притеснявам.

Здравей, най-важното е сега да не се стресираш. Аз мисля, че от една доза нищо няма да се случи, но все пак за свое успокоение намери начин да се допиташ до Стаменов. И мой съвет е да не пиеш повече аулин. Стискам палци да се похвалиш с положителен резултат Hug

# 336
  • София
  • Мнения: 10 642
Нищо няма да се случш от 1 прием

# 337
  • Мнения: 37
Благодаря ви момичета, дано издържа тази нощ.
Желая на всички ви успех🍀🌹😊

# 338
  • София
  • Мнения: 2 628
От един аулин нищо няма да стане, макар че по принцип трябва да се избягва, но защо Стаменов е позволил трансфер след подобна интервенция? Махането с операция ли беше или просто вадене? На мен два пъти са ми вадили горен мъдрец и нямаше болка след това. Дано болката скоро отмине, защото в момента най-много имаш нужда от спокойствие. Успех!

# 339
  • Мнения: 37
Беше изваден без операция, но се счупи при ваденето. Не ме болеше иначе, но беше от доста време развален и ме посъветваха да го махна защото било опасно.
Стаменов не знае. Бях го питала преди това и той ми каза да ходя, че нямало проблем от упойки и вадене... В понеделник ми го извадиха и 2 дни нямаше проблем, после започна да боли. Предполагам първите дни ме държеше парацетамола и после спря да действа. Пия по 2 сутрин и 2 вечер.Стоматолога ми каза, че може да се е заразил с бактерия. Днес ще отида да ме види и почисти раната.
От един аулин нищо няма да стане, макар че по принцип трябва да се избягва, но защо Стаменов е позволил трансфер след подобна интервенция? Махането с операция ли беше или просто вадене? На мен два пъти са ми вадили горен мъдрец и нямаше болка след това. Дано болката скоро отмине, защото в момента най-много имаш нужда от спокойствие. Успех!

Последна редакция: сб, 07 сеп 2019, 22:54 от Kalito82

# 340
  • Мнения: 250
Момичета здравейте, аз се преместих в друга тема, но искам да питам и вас. 9 ден след трансфер на 2 тридневни ембриона съм, пазя се и съм си вкъщи. От два дни имам едни топли вълни и тайничко се надявам да са признаци. Снощи имаш неприятно преживяване през нощта, бяха си контракции. Лекаря ми беше казал да пия нош па 7 дни и аз така, незнам защо сама продължих ама викам ще послушам и така вечерта ме го пих. Случи ми се това и сега съм притеснена, възможно ли е да съм ги изхвърлила или откачила с тези контракции. През нощта пих нош па и сега сутринта пак. Смятам да си го продължа. Сутринта пак имах топли вълни, но сега като че ли малко повече усещаам долу напрежение. Незнам притесних се, някоя имала ли е подобно преживяване и след това да се е получило. Вчера бях почти сигурн че нещата вървят добре но днес незнам и болката долу е различна. Уффф имам още 2 дни до тест.

# 341
  • София
  • Мнения: 7 645
Топлите вълни са от естрофема и от чхг ако слагаш, контракциите са нормално явление. Пий ношпа ако има болки. Никой не може да ти каже станало ли е или не. Когато направиш тест ще се разбере.

# 342
  • Мнения: 250
Да то е ясно, че не се знае просто исках ако някой е имал подобно преживяване да сподели. Имам чувството, че след снощи всичко е по размично.

# 343
  • София
  • Мнения: 10 642
Матката не е кофа и ембрионите не може да изпаднат ей така.

# 344
  • Мнения: 1 845
Здравейте,момичета,
Предстои ни избор на д-р за женска консултация и ще помоля за вашето мнение,препоръка,съвет:
1. Спряла съм се на д-р Димова,но не знам дали изражда. На 40 г. съм с 2 миомни възела(по 3 см за сега) и ще ми е дай Боже първо раждане и ми е нужен специалист именно по този вид рискова бременност и раждане.
Ще ви помоля за мнение за д-р Димова както за следене,така и за израждане.
2. Спряла съм се за сега на основния пакет,но още се двоумя за Разлирения. Какво е вашето мнение?

Общи условия

Активация на акаунт