Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 9/ Август 2019

  • 201 637
  • 4 741
  •   1
Отговори
# 3 030
  • Мнения: 661
Съгласна съм, че Филип има вина за отсъствието си към децата.
Да, трябва да поеме отговорност към тях. Но това, че не го прави не е оправдание и за майка им да се държи така.
Той цяло лято се забавлявал, искала и тя. Ами няма лошо, но си подсигури комфорта на децата първо и тогава се забавлявай.
Като няма кой да ти гледа детето, ще гледаш да бъдеш с него там, където му харесва. Успокоява се с возене в количката, ами ще возиш.
О, забравих! Децата са част от нейния ляфстайл, не тя от техния и трябва да си снима чинията за инстаграм.

Съжалявам, че го казвам, но да е мислила. Фичо си е инфантил, та той още няма 30г.
Във видеото, което коментирате за бременноста, той да е бил 24-5г
Хванала го барманче в някакъв бар, нито се знаят, нито се познават и на втория месец - хоп бебе! Как очаквате да реагира?
Той още докато живееше с тях, не й помагаше за децата. Виждали ли сте го някога да гледа сам София ило Сиена? Аз не.
Дори когато ходиха в Париж на презентацията, Сиена беше малка и се изискваше основно да я бута в количката, той отиде сам да се разхожда.
 
Така е за жалост,съгласна съм..Много рано,  се случиха нещата при тях..Към днешна дата, това е нормална развръзка..На него очевидно му се живее,необразован,самовлюбен  и елементарен мъж..И аз не разбрах,тези сторита..Направи ми, лошо впечатление като подчерта,  че храната й изстивала??!! ..Има нещо сбъркано, и плашещо  в двамата..

# 3 031
  • Мнения: X

Баш при Пепа си е и Елица. Един дол дренки са си, просто едната го раздава по- естетически извисена, докато не й лепнат ръка на четирибуквието, чакайки да светне зелено на светофара.
Хората са си го казали: " Дай да ти видя приятелите и ще ти кажа какъв си".
Абсолютно! Ели е човек тип хамелион, тя се опитва да се слее с всеки с който дружи и това ще й изиграе лоша шега, защото самата тя няма свой характер и самооценка, не е съумяла до момента да изгради себе си, продава някакви гримчета и се е прикрепила като пиявица за приятеля си. Много зависим човек е тя. Не вярвам да успее да продължи с този мъж, а ако продължи ще е тип Пепе, но без лигавщините ще мъкне децата сама и сама ще се сблъсква с трудностите покрай семейния живот.

Цитат
Цитат на: Dahlia_Divin в пт, 23 авг 2019, 23:43
Да, много селско изказване. Накрая в последните секунди го казва във видеото Pregnancy reveal, намерих го. Не разбирам защо го е качила, мен би ме било срам да покажа такава реакция Confused

Аз й направих забележка под едно зимно видео, в което лежаха на спалнята със Сиена, а Филип се изказа, че бебето му  "откраднало ци*ата".  Отговора на Пепе беше, че неможела да контролира какво казва Филип във видеата й.
Явно за нея такива подмятания са си напълно нормални.
Не можем да контролираме другия какво ще каже, но можем да изберем дали да участва в живота ни или не.

# 3 032
  • Варна
  • Мнения: 3 063
Еми изстива ѝ храната, и аз съм се оплаквала какво, сама с бебе.. не е лесно... Пак като се е навила да тръгне... Аз не бих, знам, че повече ще се изнервя, отколкото да си почина.

# 3 033
  • Мнения: 3 792
Не съм съгласна с това, че е нормално да е реагирал зле на новината, че ще става баща. Тия деца не се правят сами. Тя си го е искала сигурно (да има дете от чужденец), но в крайна сметка, ако му е било неприятно или не е искал е нямало да го направи, нали така? За първото дете говоря. Вече второто не знам защо са си го причинили. Може би защото са били в кофти отношения и в опит да спасят връзката, ама пак и двамата са имали участие в процеса. Просто в момента си личи колко е безотговорен този мъж, при положение че 3 4 месеца е в Дания и единствено дойде, за да го заведе тъста на море. Пепа е ясно, че няма да си остави децата тотално, даже донякъде я разбирам. Мъжът й си вее байряка, а тя с двете деца сама. Що да не иде с едното на море с приятелка?

Предишните изказвания за  колко лесно се гледат 2 деца не ги коментирам .

# 3 034
  • Мнения: 239
Хора, Ели щом и с Валери излиза.. имат няколко пъти снимки заедно, нали майката на Валери живее в Дания. Сега, като беше последно и се прави на Гранде, пак се видяха

# 3 035
  • Мнения: 9 486
Ели поне до някъде я разбирам. Загубила е майка си рано, няма много подкрепа от останалите си близки.
Разбираемо е, че е по-безхарактерна и зависима от хората около нея. Търси близост и подкрепа, затова и се старае да угажда.
Не е много правилно, но явно е нейният начин да се справя с липсата, която има.
Дано не й изиграе лоша шега това поведение.

Много ми е интересно какво са замислили, защото със сигурност и тя участва в този проект. Не ми се вярва да се прибира до БГ и веднага да пътува за морето, само за да прави компания на Тонка.
Въпреки че на нея й е удобно да я ползва за безплатна детегледачка, сигурно.

# 3 036
  • Мнения: 4 384
Аз пък се чудя на Ели защо толкова често лети за България, за да е с Пепелджийска по морето? Това са пари за самолетни билети, които според мен са хвърлени на вятъра, освен ако не я гони някаква невероятна носталгия по България.

# 3 037
  • Мнения: 1 871
Аз пък се чудя на Ели защо толкова често лети за България, за да е с Пепелджийска по морето? Това са пари за самолетни билети, които според мен са хвърлени на вятъра, освен ако не я гони някаква невероятна носталгия по България.

Вероятно за кастингите на МШ, ако текат такива в момента.

# 3 038
  • Мнения: 239
Аз не можах да намеря видео на Пепе от Париж. Може ли някой да ми го даде? 😊

Едит: намерих го

# 3 039
  • Мнения: 116
Според мен, има замесени пари и някаква изгода от пътуването до София до Бургас, не е просто ей тъй...сега очаквам като се върне пак да има един възлюбен с рози на летището и пак да включим камерката, за да го заснемем.Това са си чисти комплекси на Ели! Скоро обаче господинът няма намерение да създава семейство, не е така лесен като Филип явно...иначе до сега и те щяха да имат две деца.

# 3 040
  • Мнения: 239
Ели и Бърча от колко време са заедно?

# 3 041
  • Мнения: 4 367
За пореден път Ели я изкарвате светица и едва ли не Антоанета й е виновна за лиготиите, щото клетото Елинце е на 12 и е лесно манипулируемо.
Ами не, лигла и кифла си е, просто поддържа ютуб и инстаграм за по-зряла аудитория, тъй като не е в България и не може да види ползите от 9-годишните.
Аз по-скоро предполагам, че Пепе е за компания, а не Елица. Тук обаче първата е най-черната, втората - най-святата и веднага се извъртя, че клетото Елинце лети 2000+ километра, за да е безплатна детегледачка, докато Антоанета ма'а гащи.

# 3 042
  • Мнения: 2 223
Двойничката на Пепе нищо не я оправдава. Като си знаеш колко си зле и английският ти е потресаващ, не се пънеш да се излагаш. Аз мисля, че мъжът й е българин. Освен това айде ...големият канал, че да трябва на друг език (и то в това състояние). Позьорщина и нищо зад нея.
Ивана онзи ден си хвана към Младост нещо.
Тоца е от онези, които бих пратила на обиколка в Чернобил без обратно връщане - отвратително противна държанка...о, извинете - адвокат.
Много ме израдва Noir  с мнението за онази Анелия. Толкова жалко. Само някой да ми обясни - как точно здравия дом изключва доброто образование и социален статус?! Що за глупости са това?! Не се стреми, защото е куха и мързелива и поредната, която ще роди дете и ще го обрече на пълна посредственост, защото няма тя самата какво да му даде, освен един лентяй и битовизъм до припадък. Нещо подобно и на онази с квадратаната глава Елизабета или уатева, която откакто й мернах клипа с мъжа й, не повтарям.
А за този льохман с Липовона съм най - щастлива. Публичен линч заслужава. Стана ми забавно обаче фитнесът с претенции, за който преди се подписваше договор и си раздава листовките в метрото, как си уволнява служителите, защото "са забелязали" някого. Това е повече от забавно. Какъвто ви поста - такава ви и услугата. Пълен синхрон с оня галфон.

# 3 043
  • Мнения: 3 743
Е хайде сега, понеже не са направили деца на втория месец и вече не е готов за семейство Бърчът. На Пепе случаят е необичаен даже бих го нарекла ненормален - на мен би ми светнала жестока лампичка, ако съм с някой от 2 месеца и иска бебе. Това разбира се, ако приемем версията, че София е била планувана. Съвсем типично им се развива връзката - опознали са се, живеят заедно, че и работят, пътуват, забавляват се, не е нужно на 2години вече и бебе да дундурка, че да забегват за седмица някъде да се запознават тепърва. Някои хора по-късно узряват, особено мъже, а бракът изобщо не го намирам за необходимост и признак за здраво и сплотено семейство, камо ли пък в Дания.

Ели и Пепе са си приятелки нищо неразбираемо няма, че са заедно. Не я виждам в ролята на детегледачка Ели, защото го асоциирам с това да гледа децата докато Пепе прави нещо друго и отсъства. Те са си заедно 3те доколкото разбирам от вас. Точно защото Ели е по-сервилна като характер, най-вероятно ѝ е приятно да помага. Абсурдно е да се твърди, че е едва ли не насила е тръгнала. А също май някой спомена, че имат и работен ангажимент, иначе наистина защо ще лети толкова често Ели напред назад.

Последна редакция: сб, 24 авг 2019, 10:38 от Emiliana V55

# 3 044
  • Мнения: X
ВалЪри онзи ден “намли” боклука с помощта на Лидл, сега във фейсбук ми излезе Зорница от Аглю и тя “ограничава” боклука си само че с “Фейри”. Та явно зависи от спонсора, колко боклук ще правиш. Сега схванах.

Общи условия

Активация на акаунт