Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 9/ Август 2019

  • 202 036
  • 4 741
  •   1
Отговори
# 2 355
  • София
  • Мнения: 17 967
За нея специално има и доста по- лесен начин от трите програми

# 2 356
  • Мнения: 91
Ричката ще му се стори тесен светът 😂 Той може ли пък да докаже, че апартаментът, в който живее е закупен от него? Кои са всички тези известни личности, с които е работил? Да спомене 1-2 личности и те да потвърдят. Бълва празни думи, клишета... Много ми е противен.

Напоследък се зарибих по астрологията (don't judge me) и искам да науча малко повечко за нея, намерих каналът на Ванеса Виденова, тя говори на тази тема, но ми се иска да намеря и други канали свързани с това, имате ли предложения?

# 2 357
  • Мнения: 1 695
Не виждам с какво опитите на Ивана и Валери за травъл влогове са по-добри от Йоанна. Няма база за сравнение. Първите две, ако не казват в началото на видеото къде са, трудно се разбира. Само ресторанти, брънчове и лиготии “охх дали ще има нещо за мен тууук”. И аз съм чревоугодник, ама чак толкова...нелепо е. Къде ги сравнихте изобщо?

Едит: видях кой ги е сравнил и кой е хейтнал Йоана, изясни ми се.

Последна редакция: чт, 29 авг 2019, 11:35 от Не се сърди, човече

# 2 358
  • Мнения: X
Йоана прави в пъти по-добри травъл влогове от двете мега инфлуенсълки, дори на Йоана Йоко са по-добри от на тези двете.

# 2 359
  • Мнения: X
Тръпна в очакване Емпиринка да обяви в държавен вестник къде се кри толкова седмици 😂

# 2 360
  • Мнения: 507
На мен пък видеото на тази Йоана не ми харесва. Заснето е много аматьорско. Не харесвам такъв тип видеа.
На Валерито и Ивана травъл видеата са с добро качество.
 За Йоана Йоко ли говориш? Иначе на Валерито видеата с пътувания ми допадат повече, иначе на Ивана едно видео с пътуване много ми хареса, тогава с мъжа й ходиха в Дубай

# 2 361
  • Мнения: 507
На мен любимите ми травъл видеа са само на Йоана Йоко. Не й е развит много много канала, но видеата й са наистина много интересни и полезни. Особено влоговете от Индия ме впечатлиха.

# 2 362
# 2 363
  • Мнения: 5
Слави е качил нов клип за Мусала, където обяснавя общо взето всичко. Паричките, които е събрал, са удвоени и дарени на болно детенце, а и той се извини за спонтанната си реакция, но призна, че сумата от 5000 лв го е постреснала. Казвам го, тъй като имаше доста съфорумки, които заявиха с голяма сигурност, че доходите му са огромни, което си беше смешно. Освен това походът не е бил спонсориран от А1, така че и тука не познахте.

И се регистрира, за да го кажеш ? Grinning

Не, мила. Не съм чакала 20 дена, за да си напиша коментара. Чета ви от 3 теми назад.

# 2 364
  • Мнения: 4 012
Момичета,някаква идея отговорите на въпросите от сторито на Ели много бързо сменят....

# 2 365
  • Някъде там
  • Мнения: 16 343
Момичета,някаква идея отговорите на въпросите от сторито на Ели много бързо сменят....
Ползвам програма story saver,сваля ги автоматично,после ги трия.
Има и за снимките.

# 2 366
  • Мнения: 3 078
Ами не знам дали е Йоана Йоко. Някой го беше постнал по-назад.

Аз съдържанието не съм го слушала, точно защото бях разочарована от заснемането и монтажа. Много треперене, никакво засилване на цветовете, външен шум...изобщо - за мен не е вложено никакво старание и не е приятно за окото да се гледа. Снимано е и с телефон. Все пак, когато искаш да правиш влог, трябва да вложиш в техника.

Валери имаше някакви видеа от UK, прехвърлих ги набързо, пак не съм слушала, но кадрите бяха приятни, нямаше страничен шум, бяха снимани със steadycam, за на бъдат плавни движенията. Е, не е перфектния монтаж, какъвто трябва да има един толкова популярен блогър, но пак става.
Изобщо качеството на заснемане и монтажът на видеана на нашите влогъри е...мнооого зле. Аматьорска работа.

А,всъщност, видеата на Адри са перфектно изпипани и въпреки, че засяга теми, които в момента са ми далечни, пак ги гледам. На Петканови също има попадения.

# 2 367
  • Мнения: 9 490
За сторитата - трябва да задържиш с ръка на екрана и спират.
Харесаха ми и на мен отговорите на Елица. Преди беше пуснала и лайф, но не можах да я гледам.

А относно травел влоговете - не става дума за тази Йоко, а за Йоана Петрова.
Иначе разбира се, че колкото по-качествено и старателно е заснето и монтирано е по-добре.
Обаче като ти е безсмислено съдржанието е все тая с какво и как снимаш.
Да, Валката може би има по-добра техника и за какво я използва? Да се прави на Ариана в мола и да яде снакс в Тайланд. 😂

# 2 368
  • Мнения: X
За сторитата - трябва да задържиш с ръка на екрана и спират.
Харесаха ми и на мен отговорите на Елица. Преди беше пуснала и лайф, но не можах да я гледам.

А относно травел влоговете - не става дума за тази Йоко, а за Йоана Петрова.
Иначе разбира се, че колкото по-качествено и старателно е заснето и монтирано е по-добре.
Обаче като ти е безсмислено съдржанието е все тая с какво и как снимаш.
Да, Валката може би има по-добра техника и за какво я използва? Да се прави на Ариана в мола и да яде снакс в Тайланд. 😂

издирва и сефора Laughing

# 2 369
  • Мнения: 3 078
Е, сега. То за нея е ясно, че снима за 12-годишни. Обаче винаги съм усещала в нея напъни да подражава на Disney хлапетата.

Малко оффтопик, но току що си снимах устните за темата за естетични корекции. Исках да я кача и тук, заради момичетата, които казваха, че филърите обезобразяват и интервенциите винаги личат. Не и когато са направени от професионалист и в норма.

Скрит текст:

Последна редакция: ср, 21 авг 2019, 00:40 от KPP

Общи условия

Активация на акаунт