Пазаруване от НМ, тема 34, АВГУСТ 2019

  • 35 970
  • 726
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 54 464
Joy няма да им нося торби за толко

Аз нося да ми се разчистват гардеробите.
Че вече нямам място. Joy

# 121
  • Мнения: 5 298
Eй, сега като се пренасям в къщата, като разчистя и аз, като се засиля с торбите към HM ))). Жалко, че нямат Home секция.

# 122
  • Мнения: 54 464
ПеТко имат, Вале! Simple Smile

# 123
  • Мнения: 47 993
Да, ползвах талон, важащ до 31 август тази година
Пепко има онлайн брошура
Другия сефте го видях и ще разучавам

# 124
  • Мнения: 68 671
О, идеално....отивам да пълня торбалаците....😆

# 125
  • sofia
  • Мнения: 2 259
Лолита, само за инфо - видях случайно shaping skinny черните дънки в мола, 25-ти номер. Определено съм 26-ти и съответно няма да взимам пратката от Еконт. Simple Smile

# 126
  • Сливен
  • Мнения: 4 053
Талоните за рециклирани дрехи важат и онлайн.Тази вечер бях в нашия НМ,освен че бяха поставили табели за промяната с талоните и момичето на касата побърза да ме информира.

# 127
  • Мнения: 54 464
Как онлайн?

# 128
  • Сливен
  • Мнения: 4 053
 Така пишеше на табелката "в магазините и онлайн",но току-що пробвах всички картончета които имам дава невалиден код.Сэжалявам че не направих снимка.От двете страни на касата имаше големи табели на които пишеше,че талоните за рециклирани дрехи важат за всеки артикул във всеки магазин и онлайн.Не важат обаче за тези коита са три за две,пробвах но не стана.

# 129
  • Мнения: 54 464
3 за 2 как беше най-изгодно? Да купиш 3 неща с еднаква цена ли?

# 130
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Тези боти обсъждахме ли ги? Нещо забих за тях..

# 131
  • Сливен
  • Мнения: 4 053
За сега съм купувала бодита и от скоро потници за малкия.Днес му взех 6 потника бели за 26лв,мисля че цената е добре.В Сливен няма много избор,другия магазин е Уайкики,има разни детски магазини,но там един с едни размер не си отговарят,а и няма гаранция дали ще издържат в сушилня.

# 132
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Лолита, само за инфо - видях случайно shaping skinny черните дънки в мола, 25-ти номер. Определено съм 26-ти и съответно няма да взимам пратката от Еконт. Simple Smile
Ех. Жалко. А като дънки как са? Като модел и материя допаднаха ли ти?

# 133
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Днес получих тази рокля, но в тъмносин цвят.
https://m2.hm.com/m/bg_bg/productpage.0617245003.html
Чудесна е, отговаря си на размера. Излезе ми 25 лв с дългуча и кода за рокли. Доволна!

Тъкмо розовата ми седи в кошницата и я умувам.. С дългуча и кода за рокли си заформила - 30 на вече намалени рокли 🍾😁 чуууудно

# 134
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
3 за 2 как беше най-изгодно? Да купиш 3 неща с еднаква цена ли?
Аз последните пъти взимах 2 неща с еднакви цени и 1 по-скъпо. На скъпото ползвах талонче от върнати дрехи и така то ставаше най-евтино и съответно безплатно. Така ми излизаше най-изгодно Wink

Общи условия

Активация на акаунт