Хайде, ЯНУАРЧЕ покажи колко силно риташ ти

  • 29 978
  • 721
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 499
И аз имам доста кървене от венците, но е нормално. Мия се с паста за възпалвни венци и нещата не са чак толкова страшни. Simple Smile

Момичета,кога сте на втора ФМ? Simple Smile

# 61
  • Мнения: 204
Аз съм на 31. Нямам търпение!

# 62
  • Мнения: 57
Здравейте мами! Аз съм средата на 4 месец още към края на 3 ти спря гаденето, но сега имам друго сякаш от миризми и като стоя права. Случва ли ви се на вас? Както ходя и изведнъж ми се догажда. Успокоява ме сода, солети и да по легна. Острото обоняние изчезва ли или си е до края на бременноста? Също зърната ме болят и знам, че има кремчета специално за това, но все си мислих, че е като кърмиш и се разраняват. Пробвах с кокосово масло да ги мажа не знам дали ще има ефект иначе за корема върши работа

# 63
  • Мнения: 499
Аз съм на 31. Нямам търпение!

При кого и в коя седмица ще си? Simple Smile)

# 64
  • Мнения: 57

И моя термин е на 31.01✌️🤗
Аз съм на 31. Нямам търпение!

При кого и в коя седмица ще си? Simple Smile)

# 65
  • Мнения: 204
Аз съм на 31. Нямам търпение!

При кого и в коя седмица ще си? Simple Smile)
И първата и втората морфология в Марковс. Ще влизам в 20 седмица тогава.

# 66
  • Мнения: 6 915
Оооо аз от началото съм с много остро обоняние и мм се пръска с парфюм в друга стая 😀

# 67
  • Мнения: 31
Здравейте мами, аз се записах за втора ФМ в Марков при Павлова за 2 септември. Засега казаха че пак ще е момченце, още не съм усещала ритничета, но се надявам да е скоро 17 г. с. съм. Някоя от вас има ли впечатления от тази ДОКТОРКА?

# 68
  • Мнения: 89
Сладурана, да, аз бях при нея на ранна фм. Останах много доволна. Внимателна е, обеснява всичко и е обстоятелствена.

Последна редакция: вт, 13 авг 2019, 17:48 от flower🌸

# 69
  • Мнения: 499
Моя приятелка беше при нея. Също е доволна Simple Smile

# 70
  • Мнения: 18
Аз също откачам от всякакви миризми.Не мога да понасям и хубави и лоши.За ФМ съм на 19.08. в почти 20та седмица.По-точно предполагам,че ще съм тогава,т.к.моят доктор е и специалист фетална и тогава ми е датата на поредния преглед.Искам да питам всеки ден ли усещате бебчовците?Уж не ми е първа бременност и би трябвало да усещам по-рано бебока.Усещам го не помня от кога,но днес мисля,че не съм.

Зърната си мажа с Лансинох.При баткото кърменето беше доста сложна,т.к. зърната ми се цепиха ужасно,заради това сега се мажа почти от третия месец,но не знам дали ще има ефект.

Последна редакция: нд, 18 авг 2019, 22:23 от AnMary

# 71
  • Мнения: 499
Аз усещам бебето още от 15 г.с. Със задна плацента съм. Особено вечер е доста активен,когато лежа по гръб. През деня в седнало положение също често напомня за себе си. Simple Smile

# 72
  • София
  • Мнения: 699
Моята втора ФМ е на 04.09 при доктор Славяна Галева в Шейново и аз нямам търпение.
Момичета черпя ви с едно виртуално парченце тортичка, днес празнувам рожден ден.
Желая ви прекрасен ден!

# 73
  • Мнения: 89
Честит Рожден Ден!☺☺☺
Моята ФМ е на 10.09 при д-р Марков в Марковс и аз нямам търпение, вижда ми се ужасно далеч.

# 74
  • Мнения: 499
Моята втора ФМ е на 04.09 при доктор Славяна Галева в Шейново и аз нямам търпение.
Момичета черпя ви с едно виртуално парченце тортичка, днес празнувам рожден ден.
Желая ви прекрасен ден!

Честит рожден ден,рейче! Здраве и благополучие 💗 В коя седмица ще си тогава?

Общи условия

Активация на акаунт