Хайде, ЯНУАРЧЕ покажи колко силно риташ ти

  • 30 269
  • 721
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 18
Честит рожден ден!!!Много усмивки и здрав бебок!!!

# 76
  • София
  • Мнения: 711
Момичета, много ви благодаря !🤗 На всички нас пожелавам живи и здрави бебенца през новата година! 💕
GeorgiaR тогава ще съм 21 седмица, вашите коя седмица се падат?

# 77
  • Мнения: 499
Момичета, много ви благодаря !🤗 На всички нас пожелавам живи и здрави бебенца през новата година! 💕
GeorgiaR тогава ще съм 21 седмица, вашите коя седмица се падат?


Аз вече бях, в 19+4г.с. Simple Smile но при мен нещата се следят една идея по-начесто и затова исках да отива във възможно най-ранния срок, а и тогава имаше час за Вили Димитрова Simple Smile

# 78
  • Мнения: 89
Момичета, много ви благодаря !🤗 На всички нас пожелавам живи и здрави бебенца през новата година! 💕
GeorgiaR тогава ще съм 21 седмица, вашите коя седмица се падат?


Аз ще съм 20 седмица по календар, но бебето върви седмица напред.

# 79
  • София
  • Мнения: 711
flower и моето бебче върви няколко дни напред. Малко се притеснявам, защото на последния преглед ми споменаха за това маргинално прикрепяне на пъпната връв, но ще си изчакам прегледа и да видим.
Скоро всички ще споделяме резултатите.
Аз да ви кажа, днес мисля че усетих бебчето. Малко се колебая, дали беше то или червата ми хихи , но за да ми е още по-празнично се надявам да е бил бебчо. 🤷🏻♀😂

# 80
  • Мнения: 154

Ray Of Light, аз също мисля, че от 2,3 дни усещам бебчо. Няма как всеки път да са червата ми.Simple Smile

# 81
  • Мнения: 499
flower и моето бебче върви няколко дни напред. Малко се притеснявам, защото на последния преглед ми споменаха за това маргинално прикрепяне на пъпната връв, но ще си изчакам прегледа и да видим.
Скоро всички ще споделяме резултатите.
Аз да ви кажа, днес мисля че усетих бебчето. Малко се колебая, дали беше то или червата ми хихи , но за да ми е още по-празнично се надявам да е бил бебчо. 🤷🏻♀😂

Ray,бебчето е Simple Smile и аз в началото мислех,че са червата,ноо и преди сме ги имали нали 😁 съвсем различно е, после започна все по-силно да ме побутва, а сега вече коремът ми става и твърд там,където съм го усетила Simple Smile

# 82
  • Мнения: 89
От 3-4 дена усещам и аз странни неща 2-3 пъти на ден, винаги долу вдясно. Трудно ми е да го опиша - като леко вътрешно раздвиждване. В 17+2 съм, с предна плацента, първа бременност ми е и не знам дали е бебето или нещо си внушавам.

# 83
  • Мнения: 83
Рей, честит рожден ден на патерици! Бъди здрава, щастлива и ти пожелавам мнооого лека бременност без тревоги 🤗

Добре дошли и на новите попълнения! Поздравления и лека бременност.

Малко да се посмеем момичета сега се сетих като почнах да пиша - миналия месец бях в 3тия месец и вече почнахме да казваме и прочее. Един от колегите на моя, който съвсем наскоро е станал баща и се имат с моя тъкмо разбира, че и ние очакваме и ме пита в кой месец съм - при отговора в трети той ми заявява " Еее тъкмо се е закрепило!" - стоя и си викам наум "Пич, то вече мяза на човек, не на динозавър!?" 😂 Отделно сега всеки ме пита дали рита, от какво ми се гади, колко съм повръщала... Чак ги забравих повечето работи😅

Та да се похваля и азз днес бях на доктор 16гс и 2 дни - ще си имаме момченцее и видяхме и атрибути всичко е пълен комплект. Само проблема ми е скъсяване на шийката - не се знае какво го е предизвикало но една идея повече почивам и ще пия хапчета. На втора ФМ съм на 16.09 тогава в 21гс и 6 дни... Направо нямам търпение. Аз съм с предна плацента и ми е първа бременност. Четох, че малко трудно се усещало бебчето ама го чакам като Коледа да потупа по тумбака 😂

Извинявайте за дългия пост! 🙈

# 84
  • Мнения: 156
Цитат
Малко да се посмеем момичета сега се сетих като почнах да пиша...

Tulipany, много добре те разбирам за какво говориш - околните (при това сериозни хора и не на майтап) могат да реагират по много неочаквани начини на новината - при нас например се оказа, че месеци преди да зачена далечни познати, които ме виждали, забелязвали по изражението ми, че чакаме дете. Flowers Seedling
Други били забелязали колко много съм напълняла в същия период (в който бях свалила някои и други килца и други хора ми казваха, че съм станала нездравословно слаба) и бедрата ми се били разширили, та и по това предрекли. Накратко щъркелът преди да тръгне към нашия прозорец, се беше отбил на много места да разкаже къде отива Animal Bird

Други интересни въпроси са: няма ли да се подстрижеш късо, нали знаеш, че е забранено да пиеш кафе / ходиш на фитнес и няма ли да изхвърлите котката от апартамента сега.

# 85
  • Мнения: 89
Присъединявам се и аз с въпросите -  рита ли вече и какво ти се яде най-много? Имаш ли някакви странни предпочитания за храни - ами не - ее, ама как не 😳

Последна редакция: пт, 16 авг 2019, 03:15 от flower🌸

# 86
  • Мнения: 4 660
Първо казаха ,че е момче избрах име и тъкмо свикнах с мисълта за момче на последния преглед казаха момиче Joy
Полът за нас няма значение важно е да се роди живо и здраво. Hug

Последна редакция: пт, 16 авг 2019, 22:14 от kikair

# 87
  • Мнения: 499
Абсолютно е така,здраво да е, пък и синьо и розово все е добре дошло ❤ като цяло винаги съм мечтаела за момче и това и чакаме Simple Smile

За имена ми допадат Александър,Теодор,Симеон,Мартин,Павел,Борис.. Ехх трудно ще е 😀

# 88
  • София
  • Мнения: 711
GeorgiaR може би без Павел и аз харесвам точно тези имена и мислих върху тях. Приятеля ми иска да е на баща му, но никак не ми допада името му... сега се опитвам да измисля нещо компромисно с буквата му. Сложно нещо ще е. За момиче бях подготвена,  но с мъжко име много се затрудних.

# 89
  • Мнения: 499
GeorgiaR може би без Павел и аз харесвам точно тези имена и мислих върху тях. Приятеля ми иска да е на баща му, но никак не ми допада името му... сега се опитвам да измисля нещо компромисно с буквата му. Сложно нещо ще е. За момиче бях подготвена,  но с мъжко име много се затрудних.

И аз за момиче бях намислила доста имена и което и да бяхме избрали все щеше да е много добър избор Simple Smile ноо ще изберем и мъжко,няма как 💙

Общи условия

Активация на акаунт