Ревнувам адски от мъж!!!

  • 5 425
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Явно с говорене работата няма да стане, ами я вземи, пък му кажи, че си се оплакала в ей тоз форум и маса жени са решили, че я е гей, я бисексуален.
 Може и да намекнеш за нездравия интерес на неговия приятел...
Гарантирам ти, че няма мъж, който в такава ситуция да не избяга с писък от приятеля. Да не мислиш, че ще седне да си говори с него - "Пич, ти п....ст ли си или не?" Naughty

# 46
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Другият път като тръгне нанякъде му остяви детето и кажи, че излизаш с приятелка, така 4-5-10 пъти, а после му кажи, че истинското семейство изисква повече грижи и понякога компромиси, така че ако обича, за да не ходи всеки насам - натам самосиндикално, спокойно можете да излизате заедно с детето, та дори и с приятели    bouquet

# 47
  • Мнения: 2 039
Ссгласна с каzаното до тук. И с майка му и с баба му и лелея му да говориш, щом мъжа ти иска да е с него, нищо не може да го спре в къщи.
Така си е,колкото и да му говориш,по-важното е защо той самият не предпочита теб Thinking

# 48
  • Мнения: 8 917
Чакай, чакай....защо си говорила с приятеля? newsm78 Говори с мъжа ти...!

Според мен мъжа ти е за бой, че поне в почивният ден не си остава в къщи. Колкото и да се караш и молиш на приятелят му да разбере, няма да стане. Naughty

newsm10

# 49
  • Мнения: 267
Да бе, егати предположенията, то така половината мъже на земята ще са гейове или би-, просто защото мъжете обожават да имат такива обсебващи мъжки приятелства.

За въпросния приятел - такива хора има мноого - обсебващи, на които все им е скучно и понеже няма по какъв друг начин да си разнообразят живота, все им трябва съмишленик. На това не се учудвам. На мъжа ти също не се учудвам, дори си мисля, че трябва да се радваш, че ходи да спортува. Просто е притеснително, че вас ви оставя на заден план и предпочита да отиде с него, а не с вас на плаж/излизане/разходка.

Защо не му обясниш, че нямаш нищо против да ходи да спортува и да излиза с приятели, но вие все пак сте му семейство и му предложи сделка поне 50:50. 3 пъти излизания за спорт - 3 вечери навън с вас, а почивния ден си остава само за вас. Ако иска да излезе с приятели - да вземе и вас.

Разбирам те как се чувстваш, но ме съмнява сърдития тон, заплахите и тропването с крак да помогнат. А и с това настройване срещу приятеля му, най-много да стане като бумеранг спрямо теб. Повече такт и хитрост трябват в случая

# 50
  • София
  • Мнения: 18
Направо го карай да избира между приятеля и семейството!Какво е това нещо аз ако съм сама с детето по цял ден и на всичкото отгоре събота и неделя ще полудея.Това не е нормално нали и аз искам да излезна да се видя с приятелки да ходя по магазини и други разни неща.Как така ще го оставиш да ти се качи на главата.Това дете да не е само твое то е и негово.Остави това ама нали и детето има нужда от двама родители.

# 51
  • Мнения: 17
Явно с говорене работата няма да стане, ами я вземи, пък му кажи, че си се оплакала в ей тоз форум и маса жени са решили, че я е гей, я бисексуален.
 Може и да намекнеш за нездравия интерес на неговия приятел...
Гарантирам ти, че няма мъж, който в такава ситуция да не избяга с писък от приятеля. Да не мислиш, че ще седне да си говори с него - "Пич, ти п....ст ли си или не?" Naughty



 newsm10

# 52
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
....Хмммм... А ти сигурна ли си 4е този мъж не е само параван и 4е през цялото време съпруга ти е с него  newsm78 ?

# 53
  • София
  • Мнения: 223
....Хмммм... А ти сигурна ли си 4е този мъж не е само параван и 4е през цялото време съпруга ти е с него  newsm78 ?

Абсолютно, този непрестанен спорт,не е просто интерес а суета, а тази непрестанна суета newsm78,знаем ли!Ти на един плаж с детето ,а той с приятеля на друг newsm78 #Crazy!Я по-добре помисли малко  по-трезво,че ..... да няма откъде ми дойде до главата,е дано не съм права baby_neutral

# 54
  • Мнения: 2 336
Да бе, егати предположенията, то така половината мъже на земята ще са гейове или би-, просто защото мъжете обожават да имат такива обсебващи мъжки приятелства.

За въпросния приятел - такива хора има мноого - обсебващи, на които все им е скучно и понеже няма по какъв друг начин да си разнообразят живота, все им трябва съмишленик. На това не се учудвам. На мъжа ти също не се учудвам, дори си мисля, че трябва да се радваш, че ходи да спортува. Просто е притеснително, че вас ви оставя на заден план и предпочита да отиде с него, а не с вас на плаж/излизане/разходка.

Защо не му обясниш, че нямаш нищо против да ходи да спортува и да излиза с приятели, но вие все пак сте му семейство и му предложи сделка поне 50:50. 3 пъти излизания за спорт - 3 вечери навън с вас, а почивния ден си остава само за вас. Ако иска да излезе с приятели - да вземе и вас.

Разбирам те как се чувстваш, но ме съмнява сърдития тон, заплахите и тропването с крак да помогнат. А и с това настройване срещу приятеля му, най-много да стане като бумеранг спрямо теб. Повече такт и хитрост трябват в случая
Благодаря много за разбирането. Просто понякога човек има нужда да се постави нещата пред безпристрастни хора и д ачуе и тяхното мнение. Сигурна съм, че няма друга жена. Просто вече съм решила да го оставя да разбере струва ли си този приятел. Дано скоро прогледне и му мине това увлечение.

# 55
  • Мнения: 2 978
Доста избирателно отговаряш.. newsm78
Твоя воля..ти си знаеш!  bouquet

# 56
  • Мнения: 3 164
чудно ми е този приятел на мъж ти, няма ли други приятели или въобще някакво друго занимание , което да не е свързано с мъжа ти newsm78
а ти до колко го познаваш въпросния приятел.......и жена му, що за семейство са Thinking
цялата тази история за мен е абсурдна......не бих признала това за нормално,а ти как реагира като разбра, че е оставил детето само и еотишъл с приятеля си #Crazy
според мен имаш имаш 2 варианта за действие:
1.вдигаш луд скендъл-ти и детето с/у онзи-да избира
2.пасуваш и се примиряваш

Последна редакция: пт, 14 юли 2006, 23:43 от Shoni

# 57
  • Мнения: 2 336
чудно ми е този приятел на мъж ти, няма ли други приятели или въобще някакво друго занимание , което да не е свързано с мъжа ти newsm78
а ти до колко го познаваш въпросния приятел.......и жена му, що за семейство са Thinking
цялата тази история за мен е абсурдна......не бих признала това за нормално,а ти как реагира като разбра, че е оставил детето само и еотишъл с приятеля си #Crazy
според мен имаш имаш 2 варианта за действие:
1.вдигаш луд скендъл-ти и детето с/у онзи-да избира
2.пасуваш и се примиряваш


Ами женени са от една година и нямат дете. Общо взето кой където иска ходи през деня-всеки със свои ангажименти и чак след 10 се виждат. Просто са много различен тип семейство то нашето, а и нямат дете. До колкото знам той има още един приятел, ама той е в америка-та аз си патя от това. Аз по принцип гледам да избягвам гавгите, ама понякога не издържам. След скандалите нищо не постигам, а и да се примиря изцяло не мога. Просто исках някой ако се е сблъсквал с подобен проблем да сподели какво е било развитието.
Доста избирателно отговаряш.. newsm78
Твоя воля..ти си знаеш!  bouquet

Не разбрах какво точно имаш предвид. Описах максимално положението. Просто се чувствам адски безпомощна.... И все още се надявам някой просто малка идея да ми даде, различна от това да вдегам скандали или пък да си трая.

# 58
  • Мнения: 2 085
Ами излизай и ти с тях тогава!!!
Това е добра идея, пробвай, мисля, че е най-доброто в твоя случай.Аз имах подобен проблем-точно така го реших.

# 59
  • Мнения: 940
аз пък имах приятелка с подобен проблем - на 2 пъти даже разкарва приятелите му
неината тактика беше да му навива на главата че го използват ,успя да ги разкара та вече не се и чуват по телефона. hahaha

Общи условия

Активация на акаунт