WIZZ AIR - 35

  • 47 493
  • 983
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 240
ev55, не е проблем, важно е 2от имената да съвпадат. Лично и презиме или лично и фамилия, не е проблем.

Още веднъж благодаря. За първи път ще летя(като не броя полетите ми преди 1991г.!) и не съм наясно с някои неща. Като дойде време ,ако имам въпроси,пак ще питам.На отиване летя с Райън Еър,там всичко е точно- справих се по-добре с резервацията!

# 121
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Безплатният ръчен по р-ри 40х30х20 и на кг ли трябва да отговаря?!
Макар, че в раница едва ли можеш да побереш кой знае колко?

# 122
  • Мнения: 2 472
Безплатният ръчен по р-ри 40х30х20 и на кг ли трябва да отговаря?!
Макар, че в раница едва ли можеш да побереш кой знае колко?

Да. До 10 кг.

# 123
  • Мнения: 95
Безплатният ръчен по р-ри 40х30х20 и на кг ли трябва да отговаря?!
Макар, че в раница едва ли можеш да побереш кой знае колко?

Да. До 10 кг.
    Този багаж не е обвързан с килограми. Важното е да се побира в клетката, ако бъде поискано от персонала на летището. В тези размери не може да се докарат 10 кг, освен ако не сложиш менгеме.

# 124
  • Мнения: 1 782
Безплатният ръчен по р-ри 40х30х20 и на кг ли трябва да отговаря?!
Макар, че в раница едва ли можеш да побереш кой знае колко?

Да. До 10 кг.
    Този багаж не е обвързан с килограми. Важното е да се побира в клетката, ако бъде поискано от персонала на летището. В тези размери не може да се докарат 10 кг, освен ако не сложиш менгеме.
Напротив. Погледнете пак първия пост.

# 125
  • Мнения: 95
Безплатният ръчен по р-ри 40х30х20 и на кг ли трябва да отговаря?!
Макар, че в раница едва ли можеш да побереш кой знае колко?

Да. До 10 кг.
    Този багаж не е обвързан с килограми. Важното е да се побира в клетката, ако бъде поискано от персонала на летището. В тези размери не може да се докарат 10 кг, освен ако не сложиш менгеме.
Напротив. Погледнете пак първия пост.
  Това е на теория. На практика в такива размери раница не могат да се поберат повече от 3-4-5 кг. Никой не тегли такива раници. Опираме пак до менгемето, с което едва ли ще ви пуснат на секюрити контрола.

# 126
  • Мнения: 22 496
полет в 20.40 на 23ти...днес в 20.40ч ли ще ми е активно чекирането?

# 127
  • Мнения: 2 472
Безплатният ръчен по р-ри 40х30х20 и на кг ли трябва да отговаря?!
Макар, че в раница едва ли можеш да побереш кой знае колко?

Да. До 10 кг.
   Този багаж не е обвързан с килограми. Важното е да се побира в клетката, ако бъде поискано от персонала на летището. В тези размери не може да се докарат 10 кг, освен ако не сложиш менгеме.

Напротив, обвързан е. На сайта пише "максимум 10 кг". https://wizzair.com/bg-bg/informatsiya-i-uslugi/putnicheska-informatsiya/bagazh

А дали някой ги тегли няма значение. Коректният отговор на зададения въпрос е - да, има ограничение до 10 кг.

# 128
  • Мнения: 2 472
полет в 20.40 на 23ти...днес в 20.40ч ли ще ми е активно чекирането?

Да, ако не сте закупили места. Иначе може да се чекирате и по-рано.

# 129
  • Мнения: 12
Здравейте, предстои ми пътуване в чужбина и съм с приорити (багаж до 10кг + чанта).
 Извинявам се зе глупавия въпрос, но мога ли  да си взема помпичка за вакуумни пликове в куфара и по този начин да са ми  опаковани дрехите? Също така ще ми направят ли проблем, че дрехите са в тези торбички и помпичката към тях е в куфара? (за първи път мисля да използвам вакуумни пликове при пътуване и не съм много наясно)

Последна редакция: чт, 22 авг 2019, 14:19 от Yonniie11

# 130
  • Мнения: 7 903
Няма причина да ти правят проблем, освен ако не надхвърлят изискваните 10 кг.

Малко спам. 😊
Скрит текст:
Тази помпа върши ли работа, защото наистина би била полезна в такива случаи?
Макар че торбите, най-често не са много читави, все пак понякога са добро решение.

Последна редакция: чт, 22 авг 2019, 15:00 от pepel_ot_rozi

# 131
  • Мнения: 12
Надявам се, да няма проблем за помпичката, малка е.

Аз за първи път ще използвам такива торбички, честно казано ме притесняват размерите на куфара (като всяка жена трудно ще се побера)  и това  ми се струва добър вариант. Не знам колко качествени са, но за една почивка все ще свършат работа, а и повечето са за многократна употреба. За помпичката не мога да изкажа лично мнения, ще я взема от приятелка,но тя е доста доволна и винаги си я носи, така че би трябвало да работят добре.. Grinning  

Последна редакция: чт, 22 авг 2019, 15:18 от Yonniie11

# 132
  • Мнения: 4 432
Не може да убиеш никого с помпа, или да повредиш самолета, така че може да я носиш, както и пликовете. Ако забравиш нож в джоба на опакованите дрехи може да стане по-интересно.
А по принцип човек винаги може да си остави вкъщи  поне половината багаж и да оцелее без проблеми.

# 133
  • Мнения: 12
Благодаря за мненията, момичета.

Разбира се, че всеки може да оцелее, но когато става въпрос за почивка на място с  плажове, хавлиите и банските заемат доста място(почти половината ми куфар) , та за това е добро решение с пликовете. Съгласна съм за малкото багаж и винаги взимам възможно най-малко и нужното. ✌️

# 134
  • Мнения: 22 496
Да похваля Wizz или пък по-скоро невероятен късмет.

Вчера чекирах 10мин след отваряне на възможността за това.
Цялото семейство, 4ри човека ни разпределиха на 2реда един зад друг.
Ще видим навръщане как ще е.

Общи условия

Активация на акаунт