WIZZ AIR - 35

  • 47 394
  • 983
  •   1
Отговори
# 510
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
- Ако пътувате с дете до 14г. и след чекиране системата не го разпредели до възрастен...

Кога е имало такъв случай? Тук никой не се е оплаквал от това досега...Вие, доколкото разбирам, сте купили място на детето предварително, вероятно това е объркало систамата.

Последна редакция: чт, 17 окт 2019, 11:15 от Mooimeiske

# 511
  • Мнения: 4 349
Тя системата автоматично си слага детето с възрастен. Ако вие си платите за място, значи вие изземате контрол от системата и после тя си разпределя останалите места, без да се съобразява с платеното - за него е платено и то вече не се разглежда.

# 512
  • София
  • Мнения: 11 590
Аз съм виждала да не ги разпредели един до друг, но при качването се казва на стюард и ви слагат заедно. Хубаво е само да не сте от първите, които се качват, че тогава не знаеха точно кои места са свободни и стана малко задръстване.
Няма как дете и родител да не пътуват заедно, защото ако стане нещо, родителят носи отговорност за слагане на маска и тн.

# 513
  • Мнения: 9 903
Няма как дете и родител да не пътуват заедно, защото ако стане нещо, родителят носи отговорност за слагане на маска и тн.
На нас ни се е случвало с 9годишния ни син. На мен ми е все тая, или ми местят детето, или го гледат те - да си изберат 😂
В случая синът ми пътува 5 часа с двама дядовци, забавляваха се, черпиха се...

# 514
  • Мнения: 22 449
тити, е значи все пак не са го преместили.

# 515
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Ако не е тайна, какъв е този полет 5 часа на Уизз?

# 516
  • София
  • Мнения: 1 950
До Дубай предполагам. Simple Smile

# 517
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Ясно! Пропуснах факта, че Уизз лети също и на изток...

# 518
  • Мнения: 244
Здравейте!
Искам да попитам, ако две деца с придружител пътуват заедно, може ли да се купи приорити само за възрастния, от което би следвало, че и децата минават с приоритет или не е добра идея да се подходи така?
Ще съм благодарна, ако не ме нахокате, че искам да спестя някой лев. 🙃😏

# 519
  • Мнения: 22 449
Приорити може да се купува за всеки поотделно.
Децата е ясно, че няма да ги оставят сами на опашката, но може и да не ги пуснат с този с приорити и да накарат всички да чакат.
Така или иначе после се виси в автобуса, все тая кога точно ще се качите вътре.

# 520
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Възрастният да изчака заедно с децата на неприоритетната опашка.

# 521
  • Мнения: 244
Ще купя приорити не толкова заради допълнителен багаж, колкото заради висенето на опашката, защото едно от децата е малко над 2 години и трудно ще бъде осмирено, но, ако е както казвате и пак ще си висим някъде  и качването ни няма да се осъществи по-бързо, то тогава би било най-добре  изобщо да не плащам за приорити.

Благодаря!

# 522
  • София
  • Мнения: 10
Според Вас, коя е по-добрата компания Уизеър или Райънеър, предвид че са на една идея?

# 523
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Ще купя приорити не толкова заради допълнителен багаж, колкото заради висенето на опашката, защото едно от децата е малко над 2 години и трудно ще бъде осмирено, но, ако е както казвате и пак ще си висим някъде  и качването ни няма да се осъществи по-бързо, то тогава би било най-добре  изобщо да не плащам за приорити.

Благодаря!

Щом е толкова малко детето, направо се нареждайте на приорити опашка.

# 524
  • Мнения: 47 996
Аз не съм пътувала много, ама с Раян ПУ ПУ никога закъснение, отмяна или проблеми
А с уиз по-често има закъснение, отмяна и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт