WIZZ AIR - 35

  • 47 192
  • 983
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 93
Здравейте.
Вече трети мейл получавам, който съдържа следния текст - Забелязахме обаче, че профилът Ви е непълен – част от личната Ви информация липсва, поради което не сме в състояние да разпределим точки към профила Ви.
Проверявам си профила и виждам, че не е чекнато "Включване на експресното резервиране" и не е зададен стационарен номер, какъвто нямам (написах не).
Какво още искат?

# 61
  • Мнения: 1 073
Здравейте, задължително ли е да отбележа застраховка ?

# 62
  • Мнения: 4 228
Здравейте, задължително ли е да отбележа застраховка ?

Не, разбира се

# 63
  • София
  • Мнения: 178
Здравейте, за първи път ми предстой регистриране с Уиз, изчетох първия пост, но тази част от поста не я разбирам:

когато пише:
Online check-in: Check in within 0 day(s), трябва да се изчака до точния час на полета.

# 64
  • София
  • Мнения: 3 156
Здравейте, за първи път ми предстой регистриране с Уиз, изчетох първия пост, но тази част от поста не я разбирам:

когато пише:
Online check-in: Check in within 0 day(s), трябва да се изчака до точния час на полета.

"Ако не сте закупили никакви места при завършването на резервацията, чекирането ще стане достъпно от 48 часа преди заминаването."

# 65
  • Мнения: 22 342
При мен дава опция за чекиране още от преди седмица, а пътуването е след 2седмици. Не съм купувала места, но съм с приорити на 2 от билетите и с клубна карта ги взех.
Не знам дали има значение.

# 66
  • Мнения: 2 460
При мен дава опция за чекиране още от преди седмица, а пътуването е след 2седмици. Не съм купувала места, но съм с приорити на 2 от билетите и с клубна карта ги взех.
Не знам дали има значение.
Дава опция за чекиране, но ако не изберете места, няма да можете да продължите и ще ви каже да се върнете отново 48 часа преди полета.

# 67
  • Мнения: 22 342
Ясно, благодаря много.

# 68
  • На морето!
  • Мнения: 5 725
И аз се записвам. Този път в търсене на удачни дати и цени за предколедна Германия (Меминген) и пролетна Барселона.
Скрит текст:
за Меминген май на Райнъер ще взема

# 69
  • По широкия бял свят
  • Мнения: 390
Някой може ли да ми каже, как да видя натрупаните точки от покупки с брандираната Wizz карта на ДСК и как да ги прехвърля в профила си в Wizz air ?

# 70
  • Мнения: 69
Здравейте, от 2 месеца чакам да намалят билетите от Бари до София за 09.10.Но цената е около 100 Евро. Дали има шанс да поевтинеят билетите, да чакам ли
още? Какво ще ме посъветвате? Иначе кацаме в Рим, от там с влака до Бари и после до София. Благодаря!!!!

# 71
  • Мнения: 21
Някой може ли да ми каже, как да видя натрупаните точки от покупки с брандираната Wizz карта на ДСК и как да ги прехвърля в профила си в Wizz air ?

Влизате в DSK Direct > Карти > Бонус програми. Тук се виждат точките. Ако са 1000 = 10 лв .. и т.н.  Натиска се бутона "Усвояване" и там се избира колко точки да се усвоят. При мен се прехвърлиха в профила в Wizz за 1 работен ден, въпреки че май според условията е до 3. Успех

# 72
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Относно Бари, чакай и следи редовно, не бързай да купуваш. Заради моя приятелка наблюдавах цените месеци наред, падат съвсем накрая, за октомври пък може и съвсем ниски да статат.

# 73
  • По широкия бял свят
  • Мнения: 390
Благодаря FBID620483787 !

# 74
  • Мнения: 50
Здравейте,днес сутринта гледах полети да Бртислава за 15.09 и 16.09,на цена от 87лвлно сега вечерта,вече няма полети за тези дати.
Някой има ли обяснение на това?

Общи условия

Активация на акаунт