Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 2 авг. 2019, 16:38 ч.

WIZZ AIR - 35

• 43 563
  • 983
  •   1
Отговори
# 810
Здравейте, трябва да купя билети варна - меминген за април 2020. Въпросът ми е сега ли да купя или да изчакам, имали веротност да паднат цените януари?

# 811
  • Стара Загора
Някой знае ли оскъпява ли се багажът, ако е купен впоследствие?

Харесах нещо, но точките не стигат за багаж, докато прехвърля от ДСК, ще замине черният петък. Уж нямаше никъде да ходя, та и затова не се сетих да ги прехвърля по-рано.

Отговарям си, погледнах първа страница, че действително се оскъпява добавеният допълнително багаж. Ще се почудя още малко какво да правя.

Последна редакция: пт, 29 ное 2019, 15:36 от Дидичка

# 812
Йее, благодаря за подсказката, че е черен петък днес! И аз гледах за Барселона, но в крайна сметка взех за Будапеща.

# 813
Намалението само за днес ли е, или продължава до неделя?

# 814
  • Стара Загора
Само днес.

# 815
Само да споделя за черния петък на Уиз Еър - един конкретен полет, който следя, днес е със същата цена както преди три дни, само дето днес имаме видима корекция на цени - по-високи цени зачеркнати и на тяхно място написани цените с отстъпката - същите каквито бяха онзи ден Grin

Същата работа.Бях резервирала преди три дни за връщане насам през януари.Изчаках с плащането-след ден се увеличиха цените.Снощи погледнах,заради черния петък-с отстъпката,билетите струваха толкова,колкото и резервираните ми преди  три дни Simple Smile

# 816
Дидичка, оскъпява се багажа, ако е купен след закупуването на билети. Не много, поне в моя последен случай.

# 817
Само да споделя за черния петък на Уиз Еър - един конкретен полет, който следя, днес е със същата цена както преди три дни, само дето днес имаме видима корекция на цени - по-високи цени зачеркнати и на тяхно място написани цените с отстъпката - същите каквито бяха онзи ден Grin

Ами нищо чудно няма. Има определен брой билети на цените преди 3 дни, свършили са и слизат в сила новите цени, които ги виждате зачеркнати. По случай промоцията сега те са намалени.
Цените винаги се вдигат с изчерпването на билетите, дори и нищо да не правите, няма значение дали ги гледате даже, ако други хора през това време купуват. А като има промоция, хората купуват повече, затова цените се вдигат по-бързо (може да изглежда парадоксално, но е логично).

# 818
  • София
Ааа не, изобщо не се учудвам - смешно ми е Simple Smile) Говоря за полет след няколко месеца, на който цените от доста време насам бяха непроменени.
Иначе знам, че логично обяснение от гледна точка на пускащите промоцията има!

# 819
Аз пък съжалявам, че купих преди 2 седмици, моите билети днес наистина са на доста по-добра цена

# 820
  • Варна
Здравейте, имам купен билет, но ми се налага да отложа пътуването си с няколко дни. Има ли възможност да го презаверя или направо да купя нов.
Благодаря!

# 821
Здравейте, имам един въпрос, ще пътувам в понеделник и съм приготвила два несесер с лакове о боички за рисуване в ръчния багаж.
Дали ще имам проблем на проверките?

# 822
Въпрос на късмет. Поставете лаковете и боичките в плик с цип. Постарайте се да не надвишават 100 мл., за да Ви е по-спокойно.

# 823
100 мл. не трябва да надвишава бройката, а не общото количество. Сложете ги в прозрачен плик с посочените размери, каквото се побере там няма да има проблем, за останалото в въпрос на късмет.

# 824
Като бройка имам 12 лака по 15мл всеки и 8 боички по 65 мл всяка.
Като количество ми е притеснено дали ще ги пуснат, иначе съм ги разпределила в прозрачни несесери.

Общи условия

Активация на акаунт