WIZZ AIR - 35

  • 47 324
  • 983
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 925
Ачи не знам, но полетът ми е след два месеца, а деуг път съм си взимала билет две седмици преди полет и ми е излизало по- евтино. Както и да е де, реших само да си се оплача Grinning

# 31
  • Мнения: 3 360
За това казах, че не е ясно, има разлика къде са им предложили да вземат багажа.

# 32
  • Мнения: 126
Някой знае ли защо спират полетите до Аликанте след ноември. Звънях им на на телефона но никой не отговаря.

# 33
  • Мнения: 3 729
При последното ни летене, ни питаха при чекирането дали искаме да ни вземат куфара приорито в багажното. Така че, явно може.
Нещо не е ясно това "при чекирането," предполагам, че е било на самия гейт? Тогава често събират куфарите, но в конкретното питане не върши работа, защото сърфоумката иска да носи неща, които не са позволени на борда, а за това проверяват още на лентата.

В моя случай имах само ръчен багаж и бях чекирана онлайн, но отидох на гишето, дадох си паспорта и попитах може ли да кача ръчния в багажното. Съгласиха се.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 932
Скрит текст:
При последното ни летене, ни питаха при чекирането дали искаме да ни вземат куфара приорито в багажното. Така че, явно може.
Нещо не е ясно това "при чекирането," предполагам, че е било на самия гейт? Тогава често събират куфарите, но в конкретното питане не върши работа, защото сърфоумката иска да носи неща, които не са позволени на борда, а за това проверяват още на лентата.

В моя случай имах само ръчен багаж и бях чекирана онлайн, но отидох на гишето, дадох си паспорта и попитах може ли да кача ръчния в багажното. Съгласиха се.

И аз това точно така го разбрах. На нас също се е случвало, като пътуваме, да ни вземат всичките куфари - и чекирани, и ръчен багаж с прайорити, директно на гишето за багаж. Въпреки че може и да не се съгласят и ако случайно си сложил течности, ще ти ги вземат.

# 35
  • Мнения: 567
Има ли смисъл да чакам намаления за пътуване 18-23 септември?

# 36
  • Мнения: 1 122
Някой знае ли защо спират полетите до Аликанте след ноември. Звънях им на на телефона но никой не отговаря.
Линията е сезонна. Всяка година е така.

# 37
  • Мнения: 3 360
Еми веднъж пишете в първия пост, че са ви попитали дали искате да ви вземат багажа, после, че вие сте питали дали ще го вземат, това са различни неща.

# 38
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Някой знае ли защо спират полетите до Аликанте след ноември. Звънях им на на телефона но никой не отговаря.
Линията е сезонна. Всяка година е така.

Точно тази не беше, ползвахме полет през февруари...явно и тя стана сезонна. Важното е да се появи пак "на лято".

# 39
  • Мнения: 39
Здравейте!
1-во да ви попитам, ако раницата ми в ръчния багаж е малко по- голяма от даденото ще стане ли проблем?
2-ро ще направят ли проблем за powerbank и трипод(стойка за апарат) в ръчния багаж?

# 40
  • Мнения: 22 430
Здравейте!
1-во да ви попитам, ако раницата ми в ръчния багаж е малко по- голяма от даденото ще стане ли проблем?
2-ро ще направят ли проблем за powerbank и трипод(стойка за апарат) в ръчния багаж?

Раниците никой не ги мери и гледа, стига да не е нещо драстично огромно.

2. Досега такъв проблем не са ми правили, редовно пътувам с преносима батерия.

# 41
  • Мнения: 1 122
Преносими батерии самите те продават и то по 8000 mAh.

# 42
  • Мнения: 39
Благодаря!
Вече ми е по-спокойно.

# 43
  • Parsberg
  • Мнения: 435
При последното ни летене, ни питаха при чекирането дали искаме да ни вземат куфара приорито в багажното. Така че, явно може.
Нещо не е ясно това "при чекирането," предполагам, че е било на самия гейт? Тогава често събират куфарите, но в конкретното питане не върши работа, защото сърфоумката иска да носи неща, които не са позволени на борда, а за това проверяват още на лентата.
При чекирането, защото имахме и куфар 20кг.Тогава ни попитаха искаме ли и малкия куфар да го пуснем с големия. Сега по-ясно ли е?

# 44
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Преносимите батерии всъщност задължително се носят в ръчния багаж. Wink

Общи условия

Активация на акаунт