Хотелите във Велинград - 11

  • 42 682
  • 784
  •   1
Отговори
# 135
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Така съм свикнала с детска глъч, че изобщо не би ми направила впечатление на мен. Blush
Свети Спас е една идея извън града, гора, природа, приятно е. А ако сте от страната на жп линията, минаването на теснолинейката винаги предизвиква фурор. Simple Smile)))

# 136
  • Мнения: 1 361
Това, че е нямало деца, не значи, че не може да се къпят в басейна. Тишината я търсете в частното спа Wink.
Детето ми винаги е било с шапка и се е държало по-възпитано от доста шумни и мрънкащи баби и лелички.

# 137
  • Мнения: 180
И аз бих си завела детето без притеснения.На мен Акватоник много ми харесва и бих го посетила отново.Щом хотела приема деца и не е само за възрастни,значи всичко е наред.

# 138
  • Мнения: 2 133
Нямало е драми за децата в Акватоника!Всеки си преценява дали хотел или балнеокомплекс да посещава семейно Wink

# 139
  • Мнения: 236
И аз бих си завела детето без притеснения.На мен Акватоник много ми харесва и бих го посетила отново.Щом хотела приема деца и не е само за възрастни,значи всичко е наред.
Благодаря за насърчението. Така или иначе този хотел е в плановете ми и може би следващия път ще сме там. Детето ми е възпитано ,нямам притеснения ,но....действително ли има ограничения в спа зоната?

# 140
  • Мнения: 180
В СПА-зоната навсякъде има ограничение,не само в Акватоник.Така или иначе и без ограничение аз детето си не бих пуснала в сауната или в парната баня.Не е добре за сърцето на децата.На тях и басейна им стига да се забавляват.На мен ми харесва,че е точно срещу езерото "Клептуза".Свети Спас много някак си встрани ми се пада.

# 141
  • Мнения: 1 361
В Арте има солна стая, която е подходяща за деца Wink Няма никакви ограничения за деца в спа зоните. Има табели, на които пише какво е препоръчително и какво не за деца, а и за възрастни. Никой не те дебне като цербер. Отговорността е на родителите.

# 142
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
В много хотели СПА зоната е забранена за деца заради шума, който се вдига от гоненето из СПА-то. Зашото децата, освен на контростните душове няма какво да правят. Основно тичат и се гонят, снимат се, говорят по телефона  И телефони на много места са зачертани. Логично е това да е зона за релакс. Спазвам го, въпреки, че моето по СПА-тата е израстнало и знае правилата. За басейните също. Не скача във водата. Шапка слагам защото трудно суша гъста и дълга коса. Много са без шапки, да не кажа масово. Косми, плуващи, до сега не съм срещала в басейните по местата където ходим.

# 143
  • Мнения: 180
Нямам предвид солна стая,а това което споменах. Simple Smile Не съм ходила в Арте и не знам как е там.Учудвам се обаче,че имало място,на което в СПА-то пускали деца!На местата,които съм ходила,деца до определена възраст не са се допускали.Някак си не ми се връзва зона за релакс примерно и деца...Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 22 сеп 2019, 21:50 от mama Gold

# 144
  • Мнения: 1 361
Не говоря за юноши и младежи, за тях не съм обърнала внимание.
Конкретно говоря за моето дете, което си върви с нас, откакто се е родило, а сега е на 7 Wink
Между др вече има доста къщи за гости, които предлагат спа.
Казвам го за тези, които не искат деца и излишен шум около тях.

# 145
  • София
  • Мнения: 326
В Арте имаше доста препускане и влизане/излизане на деца в спа кабините. Хич не беше релакс. И като цяло капацитета на вътрешното спа не отговаря на броя гости. Според мен не си заслужава цената и не бих повторила там.

# 146
  • Мнения: 8 251
Нямам предвид солна стая,а това което споменах. Simple Smile Не съм ходила в Арте и не знам как е там.Учудвам се обаче,че имало място,на което в СПА-то пускали деца!На местата,които съм ходила,деца до определена възраст не са се допускали.Някак си не ми се връзва зона за релакс примерно и деца...Rolling Eyes
Ами стаята за релакс в Арте е на входа на СПАто. Разбира се стъклената врата на изолира. В нея цъфнаха баба и майка с 3-4 годишно дете. Което колкото и да му шътката пак говореше високо. После минавайка покрай водното ми легло го закачи. Поразклатих се вълнообразно Simple Smile Егати релакса.
В Акватоник,  знаете къде се намира стаята съм водила моето дете само веднъж и бяхме сами. Когато ние ползваме тези места детето или играе или си стои в стаята. Жалко че затвориха електронните игри там.

# 147
  • Мнения: 236
В СПА-зоната навсякъде има ограничение,не само в Акватоник.Така или иначе и без ограничение аз детето си не бих пуснала в сауната или в парната баня.Не е добре за сърцето на децата.На тях и басейна им стига да се забавляват.На мен ми харесва,че е точно срещу езерото "Клептуза".Свети Спас много някак си встрани ми се пада.
Има инфраред и билкови сауни с по-ниски градуси,които не само са позволени,но и полезни и за децата. Но това е друга тема.Обикновенно с мъжа ми се редуваме и единия изчаква на някоя пейка с малкия(който обикновенно си играе на телефона).До сега в който и да е било хотел включително и във Велинград това не е било проблем. А иначе местоположението му и аз го харесвам.

# 148
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Не говоря за юноши и младежи, за тях не съм обърнала внимание.
Конкретно говоря за моето дете, което си върви с нас, откакто се е родило, а сега е на 7 Wink
Между др вече има доста къщи за гости, които предлагат спа.
Казвам го за тези, които не искат деца и излишен шум около тях.

Както вече писах моето дете е израстнало по хотелите. Нямам никакво намерение да ограничавам избора си, само защото някой е решил, че детето му може да вдига шум в СПА-то. И останалите трябва да го търпят. Къщите за гости не са моя тип почивка. Имам си вила не по-лоша от къща за гости.

Последна редакция: пн, 23 сеп 2019, 10:04 от dazel

# 149
  • Мнения: 1 361
Не говоря за юноши и младежи, за тях не съм обърнала внимание.
Конкретно говоря за моето дете, което си върви с нас, откакто се е родило, а сега е на 7 Wink
Между др вече има доста къщи за гости, които предлагат спа.
Казвам го за тези, които не искат деца и излишен шум около тях.

Както вече писах моето дете е израстнало по хотелите. Нямам никакво намерение да ограничавам избора си, само защото някой е решил, че детето му може да вдига шум в СПА-то. И останалите трябва да го търпят. Къщите за гости не са моя тип почивка. Имам си вила не по-лоша от къща за гости.

Не съм писала нещо по-различно. Значи имате къща със СПА, но ходите по хотелите Grinning
Явно не знаете какви къщи имам предвид.
Принципно насочих мрънкащите към този вид почивка, защото никой няма да се съобразява с тях Grinning
Още по-малко аз, предвид че има подходящо СПА за детето ми и никъде не е забранено.

Общи условия

Активация на акаунт