Клуб "Полицейска съпруга" - 7 тема

  • 75 502
  • 792
  •   1
Отговори
# 105
  • у нас
  • Мнения: 1 870
За Тилия пиша - да. Ходили сме 3 или 4 пъти. Храната винаги ни е харесвала много, но от коментара ви се сетих преди 3 години за едно масово повръщане 🤢, което се оказа от супата топчета в обредното меню. За щастие, ние не бяхме яли от нея. (по принцип избягвам храна с кайма на обществени кухни и ресторанти)

# 106
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
Ходим на Тилия няколко години подред.За тези пари условията са си екстра.Четиричленно семейство сме и ни настаняват с четворна стая.Храната е вкусна,макар и с дребни забележки.На нас лично това ни е любимата база...

# 107
  • Мнения: 1 286
Последно преди 4 години стаите бяха в плачевно състояние. Още помня ужаса , който изпитах от изгнилата , черна от мухъл врата на банята, счупена мивка, разглобен душ... Има ли подобрения сега? иначе в стаята беше ок, за тия пари наистина . Но банята , а и басейните....Не ми се иска да си спомням...Може би защото бяхме през декември и студът допълнително действаше потискащо.

# 108
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Не сме попадали в стая с описаното и слава Богу! Сега разбирам, че имало басейни 🤔

# 109
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
Басейн в базата няма.Явно говорим за различни бази.

# 110
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Моите коментари са за КК Тилия, св. св. Константин и Елена и за там не знам да има басейн

# 111
  • Мнения: 46
Бях чула, че в базата във Варна стаите са само с по две легла. А не давали две стаи, ако примерно сме 4 членно семейство.
Няма как, нашата стая ще е с три легла.А и съм виждала снимки в google на стая с три легла.Но ще ходим за първи път там, надявам се да ни хареса.До сега сме ходили на всички други места по морето, само на тази база не сме.

# 112
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
А някой знае ли дали има някаква яснота дали изобщо базите ще работят при сегашната ситуация?
Сезонът трябваше да започне в началото на юни нали?
Аз се обаждах веднъж в почивно дело да питам за карти за края на септември,но госпожата по телефона ми каза,че все още не се знае дали ще има карти за тогава...

# 113
  • Мнения: 18 562
Аз с малко по-различен въпрос.
Мъжете ви имат ли проблеми със съня? Най-вече от това,че си кара нощна смяна. ММ от месеци не може да спи добре. Дали е възмажно да е заради нощните смени според вас. Имат ли вашите мъже такива проблеми. Въпреки,че моя е от повече от 5 г в системата ми хрумна,че не е изключено да е от това.

# 114
  • Мнения: 4 208
Моят е от 30 год. в системата. Не кара нощни смени от преди да се оженим. Докато беше в една структура, която вече не съществува, имаше непрекъснато тежки произшествия, трупове, репортажи по тв. Тогава се будеше нощем, обикаляше из апартамента, пиеше кафета и пак лягаше. Сега работата му е по-спокойна и му се случва да не спи само когато е дежурен - 2-3/4 денонощия в месеца.
Не знам дали вашият случай е от смените или от друго, но баща ми караше редовно нощни смени в завод и никога не е имал проблеми със съня. Всеки човек е различен. Говорете си...

# 115
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
ММ е от 19 г в системата. Първите 9 караше дневна, нощна и два дни почивка. Спеше добре. От тога до сега започна само нощни смени. В месеца има по 1 дневна. Много тежко беше когато малкото дете беше бебе. Първите 7 месеца нон стоп рев и никакъв сън за никого. Сега след нощните спи добре, между тях не винаги може да почине, толкова е изморен, че даже не му се спи.

# 116
  • Мнения: 18 562
Ние сме с малко дете-3 годинки. Добре, че имаме място, та баща й се изнася в друга стая и спи през деня да навакса.  Детето ни беше бебе -песен и спи добре и нямаме проблеми,но това е отскоро. Купихме мента, глог и варелиан да пробваме. Той мъжа ми едвам и това се навие да пие.

# 117
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
Мъжът ми е в системата почти 20 години.Винаги е работил на дневни,нощни.Както казва дъщеря ни нашият живот се върти на "два на два". Всички сме свикнали страшно много на този режим.Не мога да си представя и той като мен да работи редовна смяна.
Според мен работата на смени се отразява в един момент.Той спи леко, нощем се буди лесно, после трудно заспива.След нощна спи само по три-четири часа, което според мен е много малко.Преди доста години претърпя инцидент и след това доста време си беше вкъщи.През този период имаше проблеми със съня.Купихме "Мелатонин".Пие се преди лягане.При него имаше страхотен ефект.Заспиваше лесно и спеше цяла нощ.

# 118
  • Мнения: 38
Моят съпруг се сдоби с няколко заболявания в следствие на стреса, докато работеше в районно. В последствие като отиде в администрация, му трябваше доста време, за да се нормализира положението.

# 119
  • Мнения: 1 286
Моите коментари са за КК Тилия, св. св. Константин и Елена и за там не знам да има басейн
Има, разбира се, басейни с минерална вода,д ръждясали перила и изкъртени плочки, с мизерни съблекални без гардеробчета...В мазето са. Предписват процедури с минерална вода.Няма къде да се подпреш в съблекалнята, всичко е мокро.Поне преди пет години.

Общи условия

Активация на акаунт