Клуб "Полицейска съпруга" - 7 тема

  • 75 495
  • 792
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 287
И  ние сме за Несебър, но края на Юли.
Все още АЗ се чудя, мъжа ми иска. Със сигурност ще си нося чаршафи,калъфки, кърпи и всичко останало мое, но пак малко ми се вижда,че ще е кофти. А и сега с тоз вирус, ох незнам.
Дали ако  откажем примерно 5 дни преди датата ще навредя на мъжа ми в службата?

# 136
  • Мнения: 3 199
Здравейте момичета!
Аз много отдавна не съм се включвала, но тъй като наближи момента за летните почивки и за първи път ще ходим в базата в Созопол, някой би ли ми споделил мнение. Сигурна съм, че сте писали за това, но не мога да изчета всичко назад. Ние ще бъдем в блок VI, стая 29, каквото и да означава това. Това близо ли е до входа, до стола, до барчето /разбрах, че има и такова/. Гледах по снимките едни ниски къщички, много стъпала, явно си има голям баир. Ще съм благодарна на всякаква информация за базата.
Благодаря Ви предварително. Ние сме ходили само в Китен от полицейските бази и съм малко притеснена, какво ще бъде тук.
Ето ви схема на базата в Созопол

Ние до сега сме били в блок 1Б, сега ще сме в блок 2 стая екстра с 4 легла, дано да е просторно, времето да е хубаво, да сме здрави и да си изкараме прекрасно море Simple Smile

Относно отказването мисля, че може друг път да не ви одобрят, но не съм сигурна дали имат такава практика "да наказват" отказалите се

# 137
  • изгубена някъде
  • Мнения: 120
Ние до сега сме били в блок 1Б, сега ще сме в блок 2 стая екстра с 4 легла, дано да е просторно, времето да е хубаво, да сме здрави и да си изкараме прекрасно море Simple Smile

Много ти благодаря, това което ми показа е много ценно за мен. Най-важното е, че сме до манджата Satisfied с трима големи, гладни мъже съм Laughing
Нашата стая е I-ва категория с 4 легла. притеснява ме, че няма климатик и не знам дали няма да ни е много топло.
Предполагам, че стаите са идентични, а дали са отделени по някакъв начин, че както казах с големи деца съм, момчета и ще е малко неудобно ако всичко е на едно. Ние сме от 9-ти юли, а Вие от кога ще бъдете?

# 138
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
ted 2 и ние сме от 9 юли. Имам девойка на 12 и калпазанин на 7. Мисля, че ще бъдем в блок 1 В. Поне първата стая с 4 легла  беше там. Така и не успяхме да я вземем, не ни одобриха. После се обадиха на ММ за друга стая и дата и в крайна сметка се съгласихме. Но е с 3 легла. Дали ще има място за допълнително походно легло? Моля ако някой е бил в такава стая да сподели.

Последна редакция: вт, 16 юни 2020, 18:23 от nikolaeva

# 139
  • Мнения: 3 199
Ние миналата година бяхме с 3 легла и един фотьойл разтегателен в блок 1Б - беше на две нива със стълбички. Мисля че и другите с 4 легла са така, но не съм сигурна. За походно легло може и да се намери място, но явно стаите са различни. Ние до сега никога не сме били с климатик и не е имало нужда, но всеки има различни усещания и нужда от топло/студено Simple Smile Този път май ще сме с климатик, но не знам дали ще има нужда от него. Ние сме от 26.06. - първата смяна

# 140
  • изгубена някъде
  • Мнения: 120
Ние миналата година бяхме с 3 легла и един фотьойл разтегателен в блок 1Б - беше на две нива със стълбички. Мисля че и другите с 4 легла са така, но не съм сигурна. За походно легло може и да се намери място, но явно стаите са различни. Ние до сега никога не сме били с климатик и не е имало нужда, но всеки има различни усещания и нужда от топло/студено Simple Smile Този път май ще сме с климатик, но не знам дали ще има нужда от него. Ние сме от 26.06. - първата смяна

Оф, писах, писах преди малко и какво направих си затворих страницата Angry
Като цяло говорех за баира и за стъпалата, че съм тежкотоварна и стълбите ме морят, а виждам, че има баири и доста стъпала.
За плажа разбрах, че е далеч и водата е дълбока.
С две думи от време на време се чудя дали да не се откажем. Децата са големи и сами си носят нещата за плажа, ама мен кой ще ме носи ThinkingRolling Eyes
Ако имаш възможност когато отидете, пиши как обстановката там.
Незнам дали има много които са си отказали картите и дали всичко ще е пълно. Как ще е храненето, ще има ли промяна?

Последна редакция: ср, 17 юни 2020, 10:18 от ted2

# 141
  • изгубена някъде
  • Мнения: 120
ted 2 и ние сме от 9 юли. Имам девойка на 12 и калпазанин на 7. Мисля, че ще бъдем в блок 1 В. Поне първата стая с 4 легла  беше там. Така и не успяхме да я вземем, не ни одобриха. После се обадиха на ММ за друга стая и дата и в крайна сметка се съгласихме. Но е с 3 легла. Дали ще има място за допълнително походно легло? Моля ако някой е бил в такава стая да сподели.

nikolaeva малкия ми син е на възрастта на дъщеря ти, но на нас със сигурност стая с 3 легла не ни е достатъчна. Малкия е едричък, а и по-голяма част от семейството сме такива Satisfied

# 142
  • Мнения: 4 208
Абе, моите са слоботелесни, ама 4 човека - двама възрастни и 2 тинейджъри в една стая - си е доста натоварващо  и изнервящо за почивка.

# 143
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
Дано се съберем. ММ вика, че и фотьойл имало, но вече не помня. Нали няколко пъти ни сменяха стаята и датата.А относно плажа, ние ще ходим с колата извън Созопол. На Смокиня вероятно.

# 144
  • изгубена някъде
  • Мнения: 120
И нас ни подготвиха, че ще е най-добре да ходим на друг плаж - Смокиня, Златна рибка и още какво казаха, не помня.
И все още продължавам да се замислям дали да не откажем Thinking

# 145
  • Мнения: 3 199
Ние винаги ходим с колата на Каваци

# 146
  • изгубена някъде
  • Мнения: 120
Ще видим, той моя мъж както не обича да мърда колата по време на почивка, не знам как ще стане. Бе ще има разправии си мисля Laughing Satisfied
А в стоите чисто ли е, има ли хладилник, телевизор и не разбрах до блок 6 стъпалата много ли са?

Последна редакция: ср, 17 юни 2020, 13:35 от ted2

# 147
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
ted2,  до блок 6 са много стъпалата. Предишния път бяхме там, на 2 ет.  Относно плаж Златна рибка, не знам до колко е удачно там да се ходи предвид проблема с тръбата наблизо. Когато сме почивали в Черноморец, сме били и на Градина, също не е далече от Созопол. По принцип и ММ не обича да мърда колата от паркинга, но не ни хареса плаж Хармани и ходенето пеша до там.
В стаите има хладилник и телевизор, горе долу е чисто.В смисъл, че се чисти след всяка смяна, но по време на смяната само боклука се изхвърля.

# 148
  • изгубена някъде
  • Мнения: 120
ted2,  до блок 6 са много стъпалата. Предишния път бяхме там, на 2 ет.  Относно плаж Златна рибка, не знам до колко е удачно там да се ходи предвид проблема с тръбата наблизо. Когато сме почивали в Черноморец, сме били и на Градина, също не е далече от Созопол. По принцип и ММ не обича да мърда колата от паркинга, но не ни хареса плаж Хармани и ходенето пеша до там.
В стаите има хладилник и телевизор, горе долу е чисто.В смисъл, че се чисти след всяка смяна, но по време на смяната само боклука се изхвърля.

Благодаря за информацията. Май ще си помислим сериозно дали ще ходим на море там Smiley

# 149
  • Мнения: 427
Здравейте, за първи път ще почиваме в базата на МВР в Созопол, даже да кажа за първи път ще почиваме в база на МВР, а сме женени от 17 години.......Grinning Може ли да ми покажете снимки от там, как са условията и разбира се къде препоръчвате да се плажува, колата не обичаме много да я местим. Много ще съм благодарна на отзовалите се, любопитно ми е как изглежда мястото, а в нета няма много снимки Hug

Общи условия

Активация на акаунт