Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• Публикувана: 4 авг. 2019, 16:30 ч.
  • Последно мнение: 31 юли 2020, 20:14 ч.

Клуб "Полицейска съпруга" - 7 тема

• 9 036
  • 214
  •   1
Отговори
# 210
Тези, които са били в базата в Созопол, къде сте ходили на плаж, къде ще ми препоръчате? Не сме били в Созопол до сега.
Тази година бяхме на Златна рибка. Не ми се плащаше паркинг от 5 лв, но там морето беше най-спокойно, а флагът зелен. Други почиващи са били на Каваци. Безплатният паркинг е от Лидъл надолу по главния път, след гробищата вляво. Но там имаше големи вълни и все жълт или червен флаг.
Благодаря ти. Т.к. са далече, връщахте ли се за обяд или го пропускахте? В този ред на мисли, храната как беше, разнообразна ли е?

# 211
Някой знае ли дали има безжичен интернет в база Орфей Велинград?
да, има

# 212
  • Някъде по Дунава
Тези, които са били в базата в Созопол, къде сте ходили на плаж, къде ще ми препоръчате? Не сме били в Созопол до сега.
Тази година бяхме на Златна рибка. Не ми се плащаше паркинг от 5 лв, но там морето беше най-спокойно, а флагът зелен. Други почиващи са били на Каваци. Безплатният паркинг е от Лидъл надолу по главния път, след гробищата вляво. Но там имаше големи вълни и все жълт или червен флаг.
Благодаря ти. Т.к. са далече, връщахте ли се за обяд или го пропускахте? В този ред на мисли, храната как беше, разнообразна ли е?
Някои дни се връщахме се за обяд, други не. На Златна рибка платиш ли веднъж, можеш да се върнеш. Уикенда беше много пълно, но ние единият ден не се върнахме, а другият чак към 5. Тъй като в началото, когато заявявахме храна, имаше доста вълни  и духаше на другите плажове, а ние още не бяхме решили на кой плаж ще се установим, за последните три дни бяхме без обяд. Идеята беше да ходим на юг за по- спокойни плажове. Оказа се че на Приморско и Китен е такова морето и в крайна сметка се установихме на Златна рибка. Единият ден от сутринта беше мрачно и тръгнахме към Резово, Силистар и Синеморец. Разгледахме, времето се оправи и направихме плаж на Синеморец.
От храната не съм особено очарована. Хареса ми много една постна мусака и панираната риба. Ние не сме претенциозни и гладни не останахме, а и цените са ниски, но сме били в базата преди три години и беше по- добре. Плюс са разнообразните комплекти на закуска. Има различни варианти, които преди липсваха.

# 213
Здравейте, някой дали има телефони на базите в Несебър, Китен или Созопол?

# 214
Момичета прясна информация от Лазур Несебър,Днес се прибрахме,За разлика от друг път сега само мога да се оплача,Стаята ни беше много малка и тясна,леглата счупени,а банята цялата мухъл,Първия ден при пристигането трябваше да отделя няколко часа за да почистя,Асансьорите като цяло не работеха,поне в нашия блок,Храната горе долу беше добра,но еднообразна,Нямаше крушки,трябваше и крушки да ходим да си купим,Мое мнение е,че станцията е доста занемарена в сравнение с предните години,Единственото хубаво нещо беше плажа!

Общи условия

Активация на акаунт