Клуб "Полицейска съпруга" - 7 тема

  • 75 268
  • 792
  •   1
Отговори
# 195
  • Бургас
  • Мнения: 362
Може ли да споделите дали базата на Долна баня беше пълна и дали имаше свободни стаи.

# 196
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
В момента в Созопол има свободни стаи.

# 197
  • TX
  • Мнения: 590
За смяната от 16 юли освободихме карта за Созопол.

# 198
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
Моля тези който в момента са на почивка на базите или вече са били да споделят как са мерките.Какво се е променило,в изхранването,почистването,настаняването?
Има ли въобще разлика от предходните години?

# 199
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
В Созопол не се спазват особени мерки. Камериерките са с маски под брадичката.  На заведението масите са близо една до друга, сервитьорките нямат ръкавици и маски. Така е и в заведенията в града, но в магазините изискват маски. Единствено в стола носят ръкавици и маски, покривките са еднократни, а смените за храна са три, през маса са хората. Ето ги часовете на смените.

# 200
  • Мнения: 3 196
В Созопол чистиха всеки ден стаите с препарат, който миришеше на белина. В Долна баня не чистиха изобщо по стаите (може би сме случили на такава)
В Созопол мъжа ми взимаше храната и ядохме по терасите, не знам в стола как е било.
В Долна баня хигиената в стола беше на високо ниво - еднократни покривки, хляба индивидуално опакован в пликче, сервитьорките с маска, ръкавици, някои с шлем. Общите помещения за събиране бяха заключени, както писах по-горе. Дезинфектанти има навсякъде.
В Долна баня имаше свободни стаи, мисля че едното блокче цялото беше свободно. В Созопол също имаше свободни стаи.

Като цяло мен лично нищо не ме притесни, прекарахме си прекрасно и на двете почивки.

# 201
  • Бургас
  • Мнения: 362
Ние искаме за края на август за Долна Баня ,но не сме взели карта . Миналата година имаше свободни стаи ,да видим дали ще успеем да се вредим.

# 202
  • Мнения: 6
Здравейте отново, някой може ли да ми каже в базата във Велинград в блок 1 апартамент 14 на кой етаж би трябвало да е?

# 203
  • Бургас
  • Мнения: 362
Може ли някои да сподели номер на базата в Долна Баня

# 204
  • Мнения: 287
Здравейте,
Има ли някой в момента на Несебър в Лазур да каже как е?

# 205
  • Бургас
  • Мнения: 362
Някой да сподели да е ходил на базите като служител,но без карта?

# 206
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
Някой да сподели да е ходил на базите като служител,но без карта?
Без карта може извън сезона и ваканциите на децата. Обаждате се и питате за места. Не съм ходила, но така съм чувала.
Аз пък се чудя при положение, че някои бази не са пълни, защо има служители с отказани карти или поне да им предложат алтернативна стая и дата.

# 207
  • Мнения: 6
Някой знае ли дали има безжичен интернет в база Орфей Велинград?

# 208
  • Мнения: 426
Тези, които са били в базата в Созопол, къде сте ходили на плаж, къде ще ми препоръчате? Не сме били в Созопол до сега.

# 209
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
Тези, които са били в базата в Созопол, къде сте ходили на плаж, къде ще ми препоръчате? Не сме били в Созопол до сега.
Тази година бяхме на Златна рибка. Не ми се плащаше паркинг от 5 лв, но там морето беше най-спокойно, а флагът зелен. Други почиващи са били на Каваци. Безплатният паркинг е от Лидъл надолу по главния път, след гробищата вляво. Но там имаше големи вълни и все жълт или червен флаг.

Общи условия

Активация на акаунт