Клуб "Полицейска съпруга" - 7 тема

  • 77 023
  • 792
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 10
А на плажа как е положението..много ли е пренаселено?
Да . Онзи ден се върнахме. Има плюсове но и доста минуси. Храната в стола е евтина,но пък самата станция си е голяма мизерия. Много изнервящо е и бавните асансьори

# 661
  • Мнения: 4 215
Като се настанявахме сега в Боровец ни питаха дали ще останем цялата смяна.
Съседите ни си тръгнаха вчера - 4 дни останаха. Мисля, че плащаш само колкото си стоял, нищо че гърми цялата смяна. Стаята им е празна, масата в стола също.

# 662
  • Мнения: 1 639
Ходили сме на всички морски бази.
Тилия- хубава база, хубава храна, парк, място за кола, място за разходка, скъпи външни цени, естествено все пак е Константин и Елена. Поддържани съседни хотели, петзвездни, Рубин, Дофин Марина, Варна са по ивицата плюс надолу, става. Минус мръсен плаж, макар близък, на понтоните навътре срещу Дофин Марина е септичната тръба, вижда се. Пречиствателната е в големите врати под пътя, точно до хотела. След тези гледки спряхме да ходим.
Зеленика- гадна база, близък плаж, удоволствия според Китен. Не е за мен.
Несебър- плюса е че е в Несебър. Малък паркинг, хубава храна, стаите са хубави, но14 етажни блокове. Страх ме е да изляза на балкона, ветровито, шумно, приемливо като цяло.
Созопол-блоковете са малки, не сме ходили в стаи, само мезонет. За мен е най- приемливото място. Има а много стълби, стряскат начално, голям парк, барче храната става, но само ако знаеш кое е хубаво, ходим само на Алепу не понасям пренаселени плажове. На Каваци е супер населено плюс буболечки във водата.
Плюс на южните бази е че обикаляме до Резово и надолу. Децата харесват, свикнали са.

# 663
  • Мнения: 3 199
В Долна баня не са ли настанени украинките? Тази година щяха работят за тях или има някаква промяна?

# 664
  • Мнения: 159
За Созопол съм съгласна за стълбите, ако сте в горните къщички си има вървене, особено за бременна като мен не беше лесно, барчето тази година не работи

# 665
  • Г. О.
  • Мнения: 1 738
Много сте полезни, благодаря, че споделяте. А в стаите с фотьойл - става ли за спане въпросния фотьойл? Пробвали ли сте го?

# 666
  • Мнения: 4 215
В Несебър фотьойлът си беше всъщност стандартно легло, което се издърпва на колелца като чекмедже под едното легло. Проблемът е, че като е издърпано заема много място и почти трябва да прескачаш спящия там, ако искаш да идеш в тоалетната примерно.
В Боровец е наистина разтегателен фотьойл, синът спи на него и казва, че е неудобен. Беше обърнат перпендикулярно на другото легло и окомера ми прецени, че няма място за разтягане в тази конфигурация, а и блокира напълно пътя към терасата. Разместихме хладилника и бюрото и го опънахме успоредно до стената. Вратата към терасата се отваря само наполовина, добре че сме слаби и се промушваме....

# 667
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 773
Много сте полезни, благодаря, че споделяте. А в стаите с фотьойл - става ли за спане въпросния фотьойл? Пробвали ли сте го?
В Несебър сме били в стая с легло тип сандвич, долното легло се издърпва и фотьойл, който се разтяга. Беше удобен. Във Велинград и Созопол бяха много неудобни фотьойлите.

# 668
  • Мнения: 46
Има ли някой, който да се е върнал  или е в момента е на станцията в Несебър?
Интересно ми е какво е положението тази година там - храната,  плажа (чадър и шезлонг на каква цена са), цените като цяло.
А втори блок, стая 61 на къде гледаше, някой знае ли?

# 669
  • Мнения: 468
Има ли някой, който да се е върнал  или е в момента е на станцията в Несебър?
Интересно ми е какво е положението тази година там - храната,  плажа (чадър и шезлонг на каква цена са), цените като цяло.
А втори блок, стая 61 на къде гледаше, някой знае ли?
Мисля, че единиците "гледат" към паркинга. Иначе 8лв. шезлонг и пак толкова е чадъра, говоря за Южния плаж( където е базата). Плажа е претъпкан, иначе водата е топла. В момента е към 26-27°, което си е добре. Храната, както винаги е вкусна, любимото ни е "пиле Кордон бльо".

# 670
  • Мнения: 8
Намират ли се места на  платената зона или пак е запазване от рано сутринта?

# 671
  • Мнения: 2 027
Ние бяхме началото на юли в базата в Несебър. Бяхме в отвратителна стая с потресаваща тоалетна и баня. Мисля, че стаята беше 71 и гледаше към главния път и ресторанта.
По това време платената зона беше празна, а свободната пълна. Храната не е нищо особено и тия бланширани картофи и зеле ги сънувах накрая. Децата са малки ( на 7 и 2 годинки) и имаха изрична забрана да излизат на терасата- малката като нищо ще се промушне през страничната ограда. Леглата пък бяха едни високи и все се бъзикахме, че сме като Принцесата и граховото зърно.
Детската площадка е доста занемарена, изпочупена (2019г бяхме пак там). Плажът ни идваше далече с двете деца и целия багаж.
В ресторанта първите дни не пускаха климатик и беше някакъв мор-ядеш и потта ти капе от челото.
Хубавото е, че паркинг има, заведение с разни машинки и занимавки за децата, навън е поддържано (тревната площ).
По стаите не забелязах за 7 дни да се смени поне 1 път спалното бельо и за целия престой се полага 1 топче т.хартия 😁. Това не го знаехме и беше доста комично.
На няколко метра от станцията има супермаркет, който предлажа абсолютно всичко, що душА ти иска, та не е драма и това.

Като цяло 2 пъти сме ходили там и трети май няма да има, или ще е, когато децата пораснат и с ММ сме на средна възраст, когато изброените неща няма да ни правят впечатление.

# 672
  • Мнения: 468
Намират ли се места на  платената зона или пак е запазване от рано сутринта?
има места!

# 673
  • Мнения: 46
Има ли някой, който да се е върнал  или е в момента е на станцията в Несебър?
Интересно ми е какво е положението тази година там - храната,  плажа (чадър и шезлонг на каква цена са), цените като цяло.
А втори блок, стая 61 на къде гледаше, някой знае ли?
Мисля, че единиците "гледат" към паркинга. Иначе 8лв. шезлонг и пак толкова е чадъра, говоря за Южния плаж( където е базата). Плажа е претъпкан, иначе водата е топла. В момента е към 26-27°, което си е добре. Храната, както винаги е вкусна, любимото ни е "пиле Кордон бльо".
Де факто стая 61  във втори блок  излиза, че е с изложение юг, от асансьора излизаш и  вдясно -  ужас ! Че и стаята ни е без климатик. Три легла и фотьойл. Ще сме с кака на 18 и малкия на 8г. Дано поне стаята не е тясна, че ще се прескачаме Simple Smile

# 674
  • Мнения: 4 808
Здравейте,

Чета темата от известно време и сега ми хрумна да почвам да врънкам моето полицайче да отидем за Коледа в Боровец или Долна баня...Без деца сме.
Не мога обаче да ползвам пълната смяна. Някой правил ли е така: да си плати за 7 нощувки, а да си тръгне по-рано?

Имаме едно посещение във Велинград като гаджета преди 10 години, но платихме за мен като за външен.
Хубаво ли е в Долна баня? Някой снимки може ли да качи?
Благодаря.
Ние бяхме миналата есен в Долна баня, на четвъртия ден казахме, че ще останем пет нощувки вместо седем. Платихме си за пет нощувки. По Великден бяхме в Боровец, там още при настаняването казахме, че сме за пет нощувки, за толкова и платихме. Ако имате брак, носете за всеки случай удостоверението за брак, ако нямате, който не е служител, да си извади удостоверение за настоящ адрес. Трябва да е еднакъв с този на половинката му.

Общи условия

Активация на акаунт