Клуб "Полицейска съпруга" - 7 тема

  • 76 191
  • 792
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 687
Имаме брак.
Как са условията там? Не дължа на лукс, но балатум, тръбна мебел и мозайка в банята няма да преживея 🤔

# 676
  • Мнения: 464
За Созопол съм съгласна за стълбите, ако сте в горните къщички си има вървене, особено за бременна като мен не беше лесно, барчето тази година не работи
Ха-ха и аз бях бременна, когато бяхме в сладкарницата. Мразех да се качвам с големия корем. Казах ли се веднъж, повече не слизах.

# 677
  • Мнения: 4 808
Имаме брак.
Как са условията там? Не дължа на лукс, но балатум, тръбна мебел и мозайка в банята няма да преживея 🤔
Ако ме питаш за Боровец, по-назад в темата съм коментирала и съм пускала и снимки. Базата е новоремонтирана и условията са много добри. В Долна баня също са добри. Във всяка стая си има телевизор, хладилник, нощни шкафчета, тоалетка, място за багаж. В Долна баня на всеки етаж има и маса за гладене с ютия.

# 678
  • Мнения: 3 199
И пак да питам някой ако знае - Долна баня работи ли сега за нас или само за украинките?

# 679
  • Мнения: 811
Извадихме късмет и за първа година ще ходим на почивка в станция. Дадоха ни 104 стая в Созопол. Казаха, че отиваме направо и на място се плаща. Не питах обаче дали само спането се плаща , а храната вече ако решим да ядем там?
Втора класа е стаята, дали има хладилник и тв?
Някой с пресни отзиви за там? Има ле паркинг, близки плажове?
Благодаря

# 680
  • Мнения: 464
Извадихме късмет и за първа година ще ходим на почивка в станция. Дадоха ни 104 стая в Созопол. Казаха, че отиваме направо и на място се плаща. Не питах обаче дали само спането се плаща , а храната вече ако решим да ядем там?
Втора класа е стаята, дали има хладилник и тв?
Някой с пресни отзиви за там? Има ле паркинг, близки плажове?
Благодаря
104 е сладкарницата! Най-горе в базата, подгответе се за вървене и стъпала. Плажове близо до базата няма. Ние ходим на Златна рибка и Каваците. Плащате само картата, храна ако си пишете, ще плащате. Втора класа стая не е много ОК, трябва да има хладилник и ТВ. Паркинга е само за 30 коли, така че, ако искате да имате талон за него трябва да сте пред базата рано сутринта, за да може служителя на пропуска да ви даде. Иначе се спира около базата, като често има вдигнати чистачки на колите, ако ме разбирате какво искам да кажа (спрял си на нечие място).

# 681
  • Мнения: 93
Здравейте! И ние сме за Созопол.
Ходила съм преди много години и вече не помня много.
Втора класа е и нашата стая, блок 4, стая- 69. Тъй като сме двама възрастни и едно дете, а стаята е с 4 легла, се надявам да платиме за 3, дано не ни таксуват и другото.
Ще се радвам, ако някой има представа и за блока- на какво място е.
Благодаря!

# 682
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 762
Ето снимка на разпределението в Созопол. От стари теми я пазя. Блок 4 е на хубаво място, стая 69 би трябвало да гледа към градинка и пътека, в посока обратна на морето. За мен най смотан е блок 1В. Там сме били два пъти и там отказахме карта това лято, защото ние сме 4 , а ни предложиха тройка.

# 683
  • Мнения: 93
Много благодаря за информацията!
Ако не бяхте отказали картата, можехме да ги сменим.Grinning

# 684
  • Мнения: 464
Блок 4 се намира точно до паркинга. Ще Ви е лесно да носите багажа.

# 685
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 762
Много благодаря за информацията!
Ако не бяхте отказали картата, можехме да ги сменим.Grinning
Тя беше от 14.07. Намерихме си местенце на морето, повече няма да се занимаваме с карти на МВР, само за планина бихме кандидатствали.

# 686
  • Мнения: 14
Здравейте вчера си резервирахме за базата в Созопол, някой знае ли дали се плаща на човек или за мезонет

# 687
  • Мнения: 93
На човек е, до колкото знам.
Как успяхте да резервирате?
Нашата карта е от 19 август.
Звънях в почивно дело, да попитам дали може да отидем по- рано ако има свободни стаи- жената ме направи на нищо.
Такива цинизми не очаквах да чуя.
Каза ми, че в станциите няма да ми вдигнат телефона, те им пращали информация кой ще отиде и т.н.
Няма да изпадам в подробности за начина по който го каза, но беше изключително груба.
Каза, че тъй като нямаме брак, но сме на един адрес, всяка година трябва да вадим удостоверения за настоящ адрес.
Миналата година бяхме в Несебър, стая 2+ фотьойл, всъщност бяха 3 легла, но не сме плащали повече.

# 688
  • Мнения: 14
На човек е, до колкото знам.
Как успяхте да резервирате?
Нашата карта е от 19 август.
Звънях в почивно дело, да попитам дали може да отидем по- рано ако има свободни стаи- жената ме направи на нищо.
Такива цинизми не очаквах да чуя.
Каза ми, че в станциите няма да ми вдигнат телефона, те им пращали информация кой ще отиде и т.н.
Няма да изпадам в подробности за начина по който го каза, но беше изключително груба.
Каза, че тъй като нямаме брак, но сме на един адрес, всяка година трябва да вадим удостоверения за настоящ адрес.
Миналата година бяхме в Несебър, стая 2+ фотьойл, всъщност бяха 3 легла, но не сме плащали повече.


Резервирахме за неактивния сезон от 08 септември, да има една дама която е изключително неучтива и заядлива, приятна почивка

# 689
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 762


Резервирахме за неактивния сезон от 08 септември, да има една дама която е изключително неучтива и заядлива, приятна почивка
И аз попаднах на тази "дама". Исках да резервирам за Боровец след 06.09. Каза че трябвало да се обадя седмица преди това и не можела нищо предварително да каже. При ММ това е невъзможно, защото още в средата на август ще им направят графика за септември. Как да знае ще има ли места и кога да иска отпуска?!
Преди години през юли резервирахме без проблем за септември за море, сега не можело.

Общи условия

Активация на акаунт