Клуб "Полицейска съпруга" - 7 тема

  • 75 775
  • 792
  •   1
Отговори
# 690
  • TX
  • Мнения: 590


Резервирахме за неактивния сезон от 08 септември, да има една дама която е изключително неучтива и заядлива, приятна почивка
И аз попаднах на тази "дама". Исках да резервирам за Боровец след 06.09. ....Как да знае ще има ли места и кога да иска отпуска?!
Преди години през юли резервирахме без проблем за септември за море, сега не можело.
Има дата за избори  нали знаете, че спират отпуските месец преди това.

# 691
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 755
За изборите знам. Така или иначе ще ходим и на планина тази година без да се възползваме от базите на МВР. Просто ще сме за 4 нощувки, вместо 6-7.

# 692
  • Бургас
  • Мнения: 240
Здравейте, тъй каго мъжът ми е бил в отпуск, когато е ставало кандидатстването за карти и не сме се заявили, възможно ли е сега да проверим за свободни карти и в началото на септември да се възползваме?
Какъв е редът, има ли някъде обявени свободните дати?
Намерих два телефона на които звъня, но без успех втори ден.... 02/9823031 и 02/9823038.

# 693
  • Мнения: 811
Здравейте, тъй каго мъжът ми е бил в отпуск, когато е ставало кандидатстването за карти и не сме се заявили, възможно ли е сега да проверим за свободни карти и в началото на септември да се възползваме?
Какъв е редът, има ли някъде обявени свободните дати?
Намерих два телефона на които звъня, но без успех втори ден.... 02/9823031 и 02/9823038.

На тези телефони звънях и аз и запазих за август последната останала стая за море. Преди това обаче ми казаха, че се звъни 10-15 дни преди желаната дата! Успех.

# 694
  • Бургас
  • Мнения: 240
Много благодаря!


Здравейте, тъй каго мъжът ми е бил в отпуск, когато е ставало кандидатстването за карти и не сме се заявили, възможно ли е сега да проверим за свободни карти и в началото на септември да се възползваме?
Какъв е редът, има ли някъде обявени свободните дати?
Намерих два телефона на които звъня, но без успех втори ден.... 02/9823031 и 02/9823038.

На тези телефони звънях и аз и запазих за август последната останала стая за море. Преди това обаче ми казаха, че се звъни 10-15 дни преди желаната дата! Успех.

# 695
  • Мнения: 11
Здравейте, тъй каго мъжът ми е бил в отпуск, когато е ставало кандидатстването за карти и не сме се заявили, възможно ли е сега да проверим за свободни карти и в началото на септември да се възползваме?
Какъв е редът, има ли някъде обявени свободните дати?
Намерих два телефона на които звъня, но без успех втори ден.... 02/9823031 и 02/9823038.

На тези телефони звънях и аз и запазих за август последната останала стая за море. Преди това обаче ми казаха, че се звъни 10-15 дни преди желаната дата! Успех.


Извинявам се, но може ли малко разяснение за тези карти и кандидатстването за тях, тъй като досега не сме използвали базите на МВР и не съм наясно как седи въпроса. Кога, къде, как се кандидатства. Не става само със запазване на стая в кинкретна база, така ли?

# 696
  • Бургас
  • Мнения: 240
И аз не съм наясно с процедурата. Звънях на Почивно дело и питах за свободни дати, но все още нямаха информация. Ще звънна другата седмица отново.

# 697
  • Мнения: 8
И аз не съм наясно с процедурата. Звънях на Почивно дело и питах за свободни дати, но все още нямаха информация. Ще звънна другата седмица отново.
При нас пролетта изкарват списъци с  датите за всяка една база, а миналата седмица излезе списък с останали и не взети карти. Всяко РУ трябва да има отговорник който се занимава с тези неща също така той е и председател на Комисията която решава кой да получи карта

# 698
  • Бургас
  • Мнения: 240
Отново съм с въпрос Simple Smile
Успях днес да се свържа с Почивно дело и запазих в Боровец от 02.09.
Има ли някоя от вас, която е била там и случайно в стая 308? Отзивите четох, че са добри, но не попаднах на нищо относно стаите... просторни ли са, има ли място да се разминеш, тераса?

# 699
  • Мнения: 4 808
Отново съм с въпрос Simple Smile
Успях днес да се свържа с Почивно дело и запазих в Боровец от 02.09.
Има ли някоя от вас, която е била там и случайно в стая 308? Отзивите четох, че са добри, но не попаднах на нищо относно стаите... просторни ли са, има ли място да се разминеш, тераса?
Всички стаи имат тераси. За простора - средна хубост. Ние бяхме на третия етаж, но не помня в коя стая, май 304, но те са горе-долу еднакви. По-назад в темата съм писала и пускала снимки.

# 700
  • Бургас
  • Мнения: 240
Благодаря! Върнах се и прочетох. Хубав ден!

Отново съм с въпрос Simple Smile
Успях днес да се свържа с Почивно дело и запазих в Боровец от 02.09.
Има ли някоя от вас, която е била там и случайно в стая 308? Отзивите четох, че са добри, но не попаднах на нищо относно стаите... просторни ли са, има ли място да се разминеш, тераса?
Всички стаи имат тераси. За простора - средна хубост. Ние бяхме на третия етаж, но не помня в коя стая, май 304, но те са горе-долу еднакви. По-назад в темата съм писала и пускала снимки.

# 701
  • Мнения: 811
Момичета, в базата във Велинград има ли басейн? Свека е запазила за септември, но ще са без кола. Отдалечена ли е от града? Храненето пак ли се заявява на компютър?

# 702
  • Мнения: 4 808
Момичета, в базата във Велинград има ли басейн? Свека е запазила за септември, но ще са без кола. Отдалечена ли е от града? Храненето пак ли се заявява на компютър?
Няма басейн, базата е в центъра. Градският басейн е съвсем наблизо или ходят в други станции или хотели. За храната не знам, но вероятно пак се заявява.

# 703
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 755
Наблизо е и базата на мини Марица Изток, там има вътрешен басейн.

# 704
  • Мнения: 4 032
Нова смяна се разкрива от 15 до 22.09 за 3 морски и Боровец. С предимство са тези, които са отпаднали, заради ползването на 2те бази в Д баня и Велинград от граждани на укр

Общи условия

Активация на акаунт