Клуб "Полицейска съпруга" - 7 тема

  • 77 383
  • 792
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 13
Здравейте, бихте ли помогнали дали в стаите на Лазур има хладилник?

# 706
  • Мнения: 468
Здравейте, бихте ли помогнали дали в стаите на Лазур има хладилник?
да, има хладилник във всички стаи

# 707
  • Мнения: 436
Здравейте, кога започва записването за почивка декември-февруари в планинските бази? Кога излизат смените?

# 708
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Отново съм с въпрос Simple Smile
Успях днес да се свържа с Почивно дело и запазих в Боровец от 02.09.
Има ли някоя от вас, която е била там и случайно в стая 308? Отзивите четох, че са добри, но не попаднах на нищо относно стаите... просторни ли са, има ли място да се разминеш, тераса?
Ние бяхме там по това време.
На нас много ни хареса тази база. Това е новата ни любима такава.
Бяхме на последния етаж, в апартамент (е, силно казано апартамент, но нас но беше идеално)

# 709
  • Бургас
  • Мнения: 241
Тясничко беше в стаята, но беше чисто и ни хареса. Ние бяхме с 2 деца, малкото доста енергично и свободолюбиво... предвид, че живеем в къща, с двор. Първите дни усетих, че му е тегаво и тясно и се опитахме да прекарваме максимално повече време навън.




Отново съм с въпрос Simple Smile
Успях днес да се свържа с Почивно дело и запазих в Боровец от 02.09.
Има ли някоя от вас, която е била там и случайно в стая 308? Отзивите четох, че са добри, но не попаднах на нищо относно стаите... просторни ли са, има ли място да се разминеш, тераса?
Ние бяхме там по това време.
На нас много ни хареса тази база. Това е новата ни любима такава.
Бяхме на последния етаж, в апартамент (е, силно казано апартамент, но нас но беше идеално)

# 710
  • Мнения: 436
Здравейте, започнаха ли вече записванията за море 2023? И ако не, някой знае ли ориентировъчно време?

# 711
  • Мнения: 468
Здравейте, започнаха ли вече записванията за море 2023? И ако не, някой знае ли ориентировъчно време?
още е рано. Другия месец

# 712
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 852
По скоро началото на април.

# 713
  • Бургас
  • Мнения: 241
Здравейте! Успях да запазя стая на Боровец и имам няколко въпроса... топло ли е през зимата в стаите и общите части и ползвали ли сте ски гардероба им?

# 714
  • Мнения: 468
Здравейте, започнаха ли вече записванията за море 2023? И ако не, някой знае ли ориентировъчно време?
още е рано. Другия месец
в нашата дирекция картите пристигнаха

# 715
  • Мнения: 436
Коя е тя Вашата дирекция? В Габрово още нищо няма.

# 716
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 791
Здравейте. За област Плевен  дойдоха картите. Гледам списъка и се чудя дали да си го причинявам или не. Вече не е за простосмъртни.
 По принцип ние искаме на планина през август, защото морската ни почивка е планувавана за средата на юли и отдавна е заплатена. Да, ама не. За Боровец, където най - много предпочитаме, за август просто карти няма, а за юли четворки няма. За Велинград пък апартаменти няма, а за Долна баня вариантът е само един. Но там сме били, а и планувахме да посетим Мусала от Боровец.

# 717
  • Мнения: 436
Здравейте. За област Плевен  дойдоха картите. Гледам списъка и се чудя дали да си го причинявам или не. Вече не е за простосмъртни.
 По принцип ние искаме на планина през август, защото морската ни почивка е планувавана за средата на юли и отдавна е заплатена. Да, ама не. За Боровец, където най - много предпочитаме, за август просто карти няма, а за юли четворки няма. За Велинград пък апартаменти няма, а за Долна баня вариантът е само един. Но там сме били, а и планувахме да посетим Мусала от Боровец.

Ще споделя, щом има някаква информация. При нас казусът е още по-сложен - ние сме с три деца - 10-12 г., и не знам изобщо на морска база дали може да почиваме - исках през юни на Китен, но какво искам аз и какво предлага МВР е друг въпрос. Били сме на Тилия, там имаше двуспални апартаменти, но тогава децата бяха малки.

# 718
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 791
polij , да сложно е при вас. За петима не знам да има някъде, но и ние в Свети Константин и Елена не сме ходили. Май единствената алтернатива е мезонет в Созопол. Там са две стаи с по две легла и едното дете да спи на походно легло.
Ако те интересува почивка в Сапарева баня, мога на лични да ти споделя за къща, в която почивахме миналото лято. Две преходни стаи са, за до 6 души на чудесна цена.

# 719
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Да попитам... според вас коя от морските станции е най-добре устроена като материална база... и къде да отиде двойка без деца?!? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт