Клуб "Полицейска съпруга" - 7 тема

  • 76 329
  • 792
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 465
Да попитам... според вас коя от морските станции е най-добре устроена като материална база... и къде да отиде двойка без деца?!? Thinking
На нас ни харесва базата в Несебър. Подновено е почти всичко. В близост е до плажа и до главните улици на Несебър. Има място за паркиране. Храната е вкусна. Не препоръчвам Созопол, там е по-вехто, ако мога така да се изразя. Плажа е далеч, никакво усамотение, стълбите са много. Винаги съм имала чувстото, че е като къщата на "Биг Брадър", виждаш всички и ги чуваш. Храната не ни харесва. Китенската база също е много добра, на плажа, но там е шумно. Варна не сме ходили, но там е по на север и е по-хладно и водата е градус два по-ниска, а ние обичаме на ходим началото на юли. Успех, важното е да ви одобрят!

# 721
  • Мнения: 18 572
Вчера ММ ми каза, че е писал за Несебър.
Той е в София.
Кога се пишат и рано ли е, нямам идея.
Ако ни одбрят ще сме 3 та година там.
И много ни харесва.
Тя е най-добрата от всички, няма две менения.
Напоследък се чудим и за Боровец.
Ние сме на половин час оттам с кола, но колеги на ММ много му го нахвалиха и като нищо да се възползваме ако има възможност.
Аз даже доскоро не знаех, че там имат база.
А и след ремонт била, въобще ни я препоръчаха.

# 722
  • Мнения: 4 214
Били сме и на Несебър и на Боровец.
Боровец ми харесва много повече като база, обаче храната не беше така разнообразна както на Несебър.
Като цяло лятото на планинските бази има какво да се желае още от храната.

# 723
  • Мнения: 432
Записахме дата за морска станция. Някой знае ли колко време отнема на МВР-администрацията да каже "да" или "не"?

# 724
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 766
Тези дни очакваме отговор.

# 725
  • Мнения: 465
Записахме дата за морска станция. Някой знае ли колко време отнема на МВР-администрацията да каже "да" или "не"?
Зависи, кога ще се събере комисията. Може седмица да мине от крайния срок за подаване на заявленията. Попитайте, вашата дирекция ги избира.

# 726
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 766
Одобрени сме за Долна баня 17.08 - 24.08.

# 727
  • Бургас
  • Мнения: 363
И ние ще почиваме на Долна Баня от 27.07-03.08.Харесвам много базата.Там наистина е рай за деца.

# 728
  • Мнения: 811
И ние ще почиваме на Долна Баня от 27.07-03.08.Харесвам много базата.Там наистина е рай за деца.

Има ли басейн в станцията на Долна Баня?

# 729
  • у нас
  • Мнения: 1 870
И ние ще почиваме на Долна Баня от 27.07-03.08.Харесвам много базата.Там наистина е рай за деца.

Има ли басейн в станцията на Долна Баня?
не, имало е, на сега е разруха (жалко). Имя хотели където може да се ползва- Европа, Долна баня, Никол

# 730
  • Мнения: 4 214
Да се вмъкна с уточнението, че базата в Долна баня всъщност не е в Долна баня, а в с. Св.Спас - бившата вилна зона на Долна баня. Басейнът не работи, имало обявена обществена поръчка за ремонта му. Ние ходихме на басейн в мотел Долна баня един цял ден, като бяхме предвидили да не поръчваме обяд в него ден.

# 731
  • Бургас
  • Мнения: 363
Басейна не работи,но самата база е един затворен парк има детска площадка,фитнес уреди.тенис на маса и тенис на корт.Хубави Вили не луксозни но на нас ни харесва . Въздуха е разкошен На басейн ходим на Европа.

# 732
  • Мнения: 4
Здравейте, за първи път и ние кандидатстване за тези карти....обаче на мен не са ми ясни цените. Влезнах в сайта на МВР и на нашето търсене излиза около 58 лв- това за ден ли е? Децата как се таксуват: едното е на 13, другото на 4.

# 733
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 766
Здравейте, за първи път и ние кандидатстване за тези карти....обаче на мен не са ми ясни цените. Влезнах в сайта на МВР и на нашето търсене излиза около 58 лв- това за ден ли е? Децата как се таксуват: едното е на 13, другото на 4.
Ние не сме ходили миналото лято и не знам актуални цени, но за възрастен беше около 8/10 лв. нощувката в зависимост от помещението,а за деца е половината от цената, като над 13г ги таксуват като възрастни. През 2021г бяхме на Долна баня и платихме около 170 лв за двама възрастни и деца на 13г и 9г. Храната пак толкова горе долу беше, като имахме само два пропуснати обяда.
П.С. погледнах цените и ако правилно се ориентирам за стая първа категория, в каквато ще бъдем, за възрастен е 11,40 лв. Едното ни дете скоро ще стане на 15 и за нощувка ще ни излезе 40 лв.

Последна редакция: пн, 17 апр 2023, 15:16 от Guinness

# 734
  • Мнения: 465
Здравейте, за първи път и ние кандидатстване за тези карти....обаче на мен не са ми ясни цените. Влезнах в сайта на МВР и на нашето търсене излиза около 58 лв- това за ден ли е? Децата как се таксуват: едното е на 13, другото на 4.
зависи от категорията на стаята. В Несебър за двама възрастни и две деца на 4 и 13 плащаме около 180 лева. Иначе, зависи дали сте първа, втора или екстра категория.

Общи условия

Активация на акаунт