Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 5 авг. 2019, 16:19 ч.

Детенце от ромски произход

• 5 605
  • 122
  •   1
Отговори
# 120
  • Пловдив
Защото гените на тризнаците, ако не са еднояйчни, също не са еднакви. Хората, забелязала съм, понакога под "гени" разбират "проявено у родителите", а то далеч не е само това. Характерът не е нещо, спуснато отгоре от Господа - "вроденото", физическо или психическо, се поражда именно от ДНК-то преди всичко. В малка степен - от негенетични влияния върху плода преди раждането. Макар че тук, разбира се, няма как вече да се води форумен спор с доводи - просто едни хора смятат, че съществува душа или нещо от сорта, други, като мен, смятат, че обяснението е другаде.
Аз мисля, че е възможно да се сещам коя потребителка от един друг форум си. Извинявам се още веднъж, че горе те обърках с друг и те подбрах така. Wink

# 121
Защото гените на тризнаците, ако не са еднояйчни, също не са еднакви. Хората, забелязала съм, понакога под "гени" разбират "проявено у родителите", а то далеч не е само това. Характерът не е нещо, спуснато отгоре от Господа - "вроденото", физическо или психическо, се поражда именно от ДНК-то преди всичко. В малка степен - от негенетични влияния върху плода преди раждането. Макар че тук, разбира се, няма как вече да се води форумен спор с доводи - просто едни хора смятат, че съществува душа или нещо от сорта, други, като мен, смятат, че обяснението е другаде.
Аз мисля, че е възможно да се сещам коя потребителка от един друг форум си. Извинявам се още веднъж, че горе те обърках с друг и те подбрах така. Wink

Magdena, не съм от друг форум.
Аз съм ДарЗаМен, стар потребител на този форум, не съм писала от осем години тук. Виж, една от закованите теми на първа страница е моя - тази за малките и големи проблеми с децата.
Само в онази тема поглеждам понякога и точно там една жена питаше, дали някоя от "по-старите" майки може да разкаже опита си. Това и сторих. Simple Smile

Няма нужда да спорим за останалото, нека всеки остане с убеждението си, така е напълно ок за мен.

# 122
ДаровеЗаМен, благодаря за споделеното. Аз отправих призив към осиновителите да погледнат тук и споделят личния си опит. Съжалявам, че темата ти е замряла, а би било полезно да имаме място, където да споделяме пробелмите си, защото те понякога са по-специфични.

Общи условия

Активация на акаунт