На море в Гърция 2019 - V

  • 46 990
  • 778
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 123
Две години поред при обиколката ни из Пелопонес, спираме за няколко дни в Архангелос- много ни харесва. Спокойно е, двете таверни предлагат много вкусна храна при това на ниски цени. Има магазинче, но то не винаги работи и има ограничен избор. Мъжете даже се опитваха да ловят риба от брега. 😊

Последна редакция: сб, 24 авг 2019, 10:36 от Аля_2012

# 421
  • Мнения: 18 991
Чудя се за Пелопонес от 8ми или 15-ти септември да взема билети? Обичайно какво е времето септември?
Другата седмица го дават под 30 градуса максималните температури....

# 422
  • Мнения: 5 808
Чудя се за Пелопонес от 8ми или 15-ти септември да взема билети? Обичайно какво е времето септември?
Другата седмица го дават под 30 градуса максималните температури....

Местните казват, че най-хубавото време е точно до края на септември. Не прекалено горещо, но все още топло. Цените падат. Без навалица от туристи. Ние през 2014 бяхме до 04.10 и беше чудесно времето. Но все пак имай и едно наум. Последните години с тези климатични промени няма гаранция.

Последна редакция: сб, 24 авг 2019, 11:08 от .♥.Fancy.♥.

# 423
  • Мнения: 1 067
На Керамоти е супер, спокойно е, не тъпканица.
Днес сме на Тасос без колата - ад, колони от коли, нерви, жега, не бих си го причинил да пътувам с колата....

# 424
  • Мнения: 5 776
Тодоричка, точно това е. Ние заради едната таверна специално отидохме, Маргарита (Янелос).

След средата на септември са най-прекрасните дни за почивка в района. Миналата година до октомври ходихме на плаж. Но се е случвало и септември да паля парното, макар и доста рядко, въпрос на късмет. Все пак в последните години зимата идва по-късно. Иначе и днес е пореден ден с бурен вятър.

Последна редакция: сб, 24 авг 2019, 15:02 от Мαрия

# 425
  • Sofia
  • Мнения: 9 688
Някой може ли да препоръча бар с телевизор в Палио (Кавала)? Трябва да гледаме един мач днес 🙂

# 426
  • Мнения: 53
Предстои ни ходене на къмпинг Натура през септември.За две семейства (четирима възрастни ) ни предложиха едно голямо бунгало и една каравана.Нека, който е ходил да сподели мнение за тези помещения !

# 427
  • софия
  • Мнения: 2 897
Нашето пътуване в Гърция съвсем наближи, нямам търпение вече, макар дестинацията да не е атрактивна.

# 428
  • Мнения: 9 118
Някой може ли да препоръча бар с телевизор в Палио (Кавала)? Трябва да гледаме един мач днес 🙂

Мисля си че, няма. Ако някой знае друг newsm78
ММ гледа съседното село Ираклица-на улицата с църквата ,  в началото до детската площадка, дето има 5-6 заведения едно до друго и там има извадени на стойки високо ТВ и всеки да може да гледа.

# 429
  • София
  • Мнения: 37
Здравейте, интересувам се от седалките за деца. Може ли да са само на седалки децата, или трябва да са в столчета? Тъй като имам 3 деца и 3 столчета по никакъв начин не се хващат, а имам 3 много тесни седалки, открити с хиляди усилия, дали ще ми направят проблеми там? Децата за на 7 и малките на 4

# 430
  • Мнения: 5 776
Няма никакъв проблем, тези столчета нали си отговарят за групата? Аз съм с едно столче и една седалка, които са една и съща категория, просто заради личните предпочитания на децата, на 10г и на 11г са. Иначе поне при нас никога не проверяват и не съм видяла грък да вози дете на възраст над 3-4г в столче/седалка въпреки закона.

# 431
  • Мнения: 24
Добрахме се до Лимнионас,пътят от север е зле,10километра между пропаст и скала. Viper,тук още е диво и красиво.

# 432
  • София
  • Мнения: 5 651
Здравейте, интересувам се от седалките за деца. Може ли да са само на седалки децата, или трябва да са в столчета? Тъй като имам 3 деца и 3 столчета по никакъв начин не се хващат, а имам 3 много тесни седалки, открити с хиляди усилия, дали ще ми направят проблеми там? Децата за на 7 и малките на 4
Имаме същия проблем. Каката е висока 142 нея вече я возим без седалка. За 3г взехме седалка с допълнителен колан за разполагане на основния в правилна позиция. Бебто няма как в кошче. Това за 3г е много компактно и спокойно могат 3 такива да се съберат отзад, но все пак зависи от кг на най-голямото дете.
Точно нашето не го намирам, но е от такъв тип https://visvitalisbg.com/product/bebe-stars-sedalka-za-kola-boos … 36-kg-red-961-185.

# 433
  • Мнения: 1 078
Привет от Касандра. Времето е леко ветровито, много топло, както и водата. На плажа в Неа Фокея няма навалица. В друг пост ще кача снимка от едно много приятно място на брега в Криопиги.



# 434
  • Мнения: 2 033
На Керамоти е супер, спокойно е, не тъпканица.
Днес сме на Тасос без колата - ад, колони от коли, нерви, жега, не бих си го причинил да пътувам с колата....
И ние си мислехме да отидем тези дни до Тасос от Керамоти.
Ако сме без кола има ли близък плаж или  къде да се разходим като слезем от ферибота на Тасос?

Общи условия

Активация на акаунт