Карти Таро тема 19

  • 17 191
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 768
Надя, имаш ли свои карти Таро?

# 76
  • Мнения: 83
Бих искала да ми помогнете в тълкуването на картите:
На въпрос - Какво е отношението на С към мен към днешни дни?
Асо чаши ,5 жезли ,10 пентакли

# 77
  • Мнения: 260
Здравейте от ов на единия въпрос ,за моя приятелка нещата не се случиха с захванотото , сега можели едни карти на въпроси: А.до максимум месец ще напусне ли сегашната работа ,ще намерили др.която и е по специалността и ще бъде ли подкрепена от приятеля  й ,благодаря

Айде едно по едно. Ще напусне ли А сегашната си работа до 1 месец? 4 чаши - Рицар чаши - Ас чаши.... няма смелост. може да я "напуснат" ама тя сама - едва ли Simple Smile

# 78
  • Мнения: 4 768
Бих искала да ми помогнете в тълкуването на картите:
На въпрос - Какво е отношението на С към мен към днешни дни?
Асо чаши ,5 жезли ,10 пентакли


Добро, подкрепя те.

# 79
  • Мнения: 10 210
Бих искала да ми помогнете в тълкуването на картите:
На въпрос - Какво е отношението на С към мен към днешни дни?
Асо чаши ,5 жезли ,10 пентакли
Смята, че влизаш в конкурентни отношения със семейството му или с това, което е изградената стабилност в живота му.

Много различно от тълкуването на a.nik, но това помислих като видях картите. Естествено, може да греша.

# 80
  • Мнения: 260
Бих искала да ми помогнете в тълкуването на картите:
На въпрос - Какво е отношението на С към мен към днешни дни?
Асо чаши ,5 жезли ,10 пентакли
Смята, че влизаш в конкурентни отношения със семейството му или с това, което е изградената стабилност в живота му.

Много различно от тълкуването на a.nik, но това помислих като видях картите. Естествено, може да греша.

Аз също мисля, че те смята за конкуренция, не му/й е много комфортно с теб, има търкания. Но всичко това е просто въздух под налягане.

# 81
  • Мнения: 4 768
Много интересно, но как ще разберем неговото отношение, не знам.

Аз първоначално се зачудих на 10 ка пентакли, защо е там и също се спрях на 5 ца жезли като ключова карта. После обаче, разделих картите по бои, в смисъл коя боя с коя кореспондира добре. Това защото 10 ка пентакли не ми се връзваше там. Пентаклите са добра комбинация с боя чаши, спокойна комбинация, но с боя жезли, не са добре. Имаме една карта от боя жезли срещу една двойка карти, които смекчават, и се " налагат" над 5 ца жезли. Като цяло точно поради тази причина, комбинацията нито е силна, нито пък може да е стабилна и да даде важна информация. В средната карта 5 ца жезли, аз виждам питащата, нейното недоверие и нейната борба за внимание.

# 82
  • Мнения: 2 122
Бих искала да ми помогнете в тълкуването на картите:
На въпрос - Какво е отношението на С към мен към днешни дни?
Асо чаши ,5 жезли ,10 пентакли
И според мен те смята за конкуренция, може често да влиза в препирни с теб, бих казала, че му се иска да те третира като своя собственост, но няма да му се  получи.

Последна редакция: чт, 08 авг 2019, 21:24 от Silky_soft

# 83
  • Мнения: 5
Здравейте, прекрасни дами! Бих се радвала, ако някоя ми хвърли едни карти и на мен.
Въпросът ми е: Ще има ли промяна в отношенията ми с К.К? Не знам дали мои инициали са необходими
Предварително благодаря🤗 Хубав и слънчев ден

Здравей!

Крал пентакли, 4 жезли, Кралица чаши

Мисля, че картите по-скоро описват отношенията между вас, а не толкова бъдещето. Той е резервиран, разсъждаващ, претеглящ, прагматичен, трябва да става каквото той каже. Ти си влюбена, сантиментална и много искаш да имате чувствена и романтична връзка. Събират ви хубави срещи, възможно е и да имат нещо общо със семейство на някой от вас.

Не знам защо картите не говорят за развитие на отношения.


Безкрайно благодаря! 💐 Ще съм признателна и на второ мнение, много объркана ситуация и ми се иска да видя има ли смисъл въобще...

# 84
  • Мнения: 2 122
Здравейте, прекрасни дами! Бих се радвала, ако някоя ми хвърли едни карти и на мен.
Въпросът ми е: Ще има ли промяна в отношенията ми с К.К? Не знам дали мои инициали са необходими
Предварително благодаря🤗 Хубав и слънчев ден
Здравей! Моите карти са Колелото на съдбата, Крал пентакли, 4 мечове. Според мен временно ще се разделите, ще си дадете почивка един от друг да обмислите връзката си и това, което очаквате от нея и един от друг.

# 85
  • Мнения: 1 671
Момичета, паднаха ми се карти:
1. 8 меча
2. 7 меча
3. 2 чаши
На въпрос намерения и действия на него към мен? Не ми допадат картите, само тази двойка какво се мотае тук:)))) сред острите меча
После теглих ще се видим ли до 2 седм.
1. Асо Жезли
2. 6 чаши
3. 10 пентакли
Какво мислите Вие? 🍀💙💚💛🧡

# 86
  • Мнения: X
Момичета,
Моля да ми изтеглите карти. Изтеглих карти които определено описват мен и моето отношение към човека, миналото ни и бъдещето ни - конфликтни отношения, борби за надмощие, решението ми да напусна тия отношения завинаги и копнежът ми за ново начало във всякакъв план.
Със Силки сме си писали по темата доста и сърдечно и благодаря за това, че ми отвори очите и ме накара да мисля. Е, изненадах се. Но дойде и моментът да взема решение за този човек. То, че аз не знам какво да го правя е ясно.
Въпросът ми е: С. има ли дълбоки (не повърхностни) чувства към мен и иска ли да бъде с мен към днешна дата. Има ли стремеж към интимност с мен?
Прекарах известно време през изминалите 10 дни с този човек и осъзнах, че аз не изпитвам нищо друго освен сентимент, но неговите реакции ме притесниха, като думи и намерения и някои действия. С директен разговор няма да получа отговор на въпроса и няма да мога да определя адекватното си отношение и положение.

# 87
  • Мнения: 83
Благодаря за отговорите на всички! Искам да дам малко светлина по въпроса.
Със С имахме 3 годишна връзка преди 3г.Аз съм омъжена ,а той вдовец.Тогава, а и сега бях с намерението за развод поради алкохолизъм на мъжа ми.Хиляди пъти съм му казвала,че искам развод,но той не иска и да чуе,дори ме заплашва.Със С имахме и бизнесвзаимоотношения.Може да се каже ,че донякъде сме и конкуренция,но лоялна,поне досега.
И така, С се върна към своя стара връзка,от преди мен.Жената е по-възрастна доста от мен , с различна професия от нашата,а и от друг град.Той не искаше да живее сам .Към днешна дата тя живее с него в неговия дом,включително си е намерила и работа в нашия град, въпреки че той има доста голям бизнес,в който би могъл да включи и нея по някакъв начин-
С него не сме прекъсвали връзка до ден днешен.Познаваме се от 14г.Още съм влюбена в него.През времето,през което е с тази жена сме имали доста пререкания .Най,лошото ,което можеше да се случи е че и мъжа ми разбра за тази история и животът ми се превърна в ад.Започна да се обажда на С и да го заплашва.За известен период С странеше от мен.Напоследък обаче изявява особено желание да се видим и да го придружа в пътуване до Китай и Германия.Казва,че не може и той да ме забрави.
Асо чаши - не е ли някакво желание за ново начало? Едва ли е моето,защото аз винаги съм имала желание да съм с него
5 жезли- конкуренцията не е ли мъжа ми?
10 пентакли- може би признание към мен за труда ми ,който съм положила ,за да му покажа чувствата си.Повярвайте , направила съм изключително много за него и неговия бизнес

Ще се радвам да ми помогнете с тази комбинация, след  описанието на ситуацията , което направих

# 88
  • Мнения: 3 674
Сега видях, че е вече оразяснено всичко  bouquet


Момичета,
Моля да ми изтеглите карти. Изтеглих карти които определено описват мен и моето отношение към човека, миналото ни и бъдещето ни - конфликтни отношения, борби за надмощие, решението ми да напусна тия отношения завинаги и копнежът ми за ново начало във всякакъв план.
Със Силки сме си писали по темата доста и сърдечно и благодаря за това, че ми отвори очите и ме накара да мисля. Е, изненадах се. Но дойде и моментът да взема решение за този човек. То, че аз не знам какво да го правя е ясно.
Въпросът ми е: С. има ли дълбоки (не повърхностни) чувства към мен и иска ли да бъде с мен към днешна дата. Има ли стремеж към интимност с мен?
Прекарах известно време през изминалите 10 дни с този човек и осъзнах, че аз не изпитвам нищо друго освен сентимент, но неговите реакции ме притесниха, като думи и намерения и някои действия. С директен разговор няма да получа отговор на въпроса и няма да мога да определя адекватното си отношение и положение.


миличка, ти няколко пъти писа, че вече не го искаш тоз другар в живота си.... защо толкова те интересува, дали той има дълбоки чувства, след  като ти нямаш?! А може би имаш, но не искаш да признаеш?  Нима може да бъдеш с човек, който не обичаш....НЕ рзабирам, малко мазохистично ми се вижда.... извинете ме, моля   newsm78

Последна редакция: чт, 08 авг 2019, 23:03 от Roza17

# 89
  • Мнения: 4 706
Като чета и ми призлява..такива ли са семействата и отношенията между хората..
Не съдя, просто се плаша

Общи условия

Активация на акаунт