Карти Таро тема 19

  • 17 189
  • 739
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 4 767
Силки, как точно искаш да бъде зададен въпроса?

# 256
  • Мнения: 2 122
Какво ще последва след случилото се? или Как ще се развие ситуацията? Което чувстваш по-близо до картите си. Смисълът е един и същ.

# 257
  • Мнения: 4 767
Какво ще последва след случилото се? или Как ще се развие ситуацията? Което чувстваш по-близо до картите си. Смисълът е един и същ.

Смъртта Глупакът Умереността - само големи аркани, ще ги тълкувам по скоро като съвет, защото според мен не отразяват действие и случване. Много емоционално приемаш нещата, трябва по трезво и ясно да преразгледаш ситуацията. Прояви търпение, въпреки, че ти е трудно в момента. Мисля, че ще отнеме доста време докато утихнат напълно емоциите и докато се реши проблема. Картите са отразили и мислите ти за нова работа, но не е сега момента според мен. Ще мине време, докато смениш работата.

# 258
  • Мнения: 2 122
Благодаря ти, А.Ник!

# 259
  • Мнения: 919
Силки, и от предните ти карти, и от тези, не е лошо да се замислиш за алтернатива. Т.е. да започнеш да търсиш друга работа. В тази дори и да останеш засега, дните ти са преброени.

# 260
  • Мнения: 260
Силки, и от предните ти карти, и от тези, не е лошо да се замислиш за алтернатива. Т.е. да започнеш да търсиш друга работа. В тази дори и да останеш засега, дните ти са преброени.

+1, началото на края е това според мен.

# 261
  • Мнения: 2 122
Таня, bokonon, благодаря ви за включването! По кои точно карти съдите за това? Отделен е въпросът,  че на много голям процент от нас там дните ни са преброени. Дори е препоръчително да си търсим друга работа, защото скоро там няма да е изгодно да се работи.

# 262
  • Мнения: 919
От всички карти, Силки. Ситуацията отдавна си е такава. Просто тук ти за пръв път започваш да загряваш, че нещата не са такива каквито си мислела, че са.

# 263
  • Мнения: 4 767
От всички карти, Силки. Ситуацията отдавна си е такава. Просто тук ти за пръв път започваш да загряваш, че нещата не са такива каквито си мислела, че са.

Да и аз това се опитах да напиша, но май бях доста многословна и не можах да го обясня толкова точно и ясно.

# 264
  • Мнения: 240
Давам отговор на Силки от предната тема.
Позна Simple Smile

# 265
  • Мнения: 7 190
.

Последна редакция: нд, 18 авг 2019, 10:26 от *Stela

# 266
  • Мнения: 83
Здравейте момичета,предпочитам да не си тегля карти сама и затова ще помоля вас,ако имате възможност.
Преди 3-4 дни С ма каза нещо,което звучеше доста сериозно ,но не съм сигурно в истинността му.Въпросът ми е :
Истина или шега е това изказване от негова страна?

# 267
  • Мнения: 4 767

Стела изтрила си си въпроса / Какво е отношението на М към С / като С  си ти / , но ето все пак моя отговор.

5 меча 6 пентакли Крал пентакли - ако питаш за страст и любов - няма. Той е доста стабилен като положение и е възможно да работите заедно и да е на по висок пост. Емоциите и любовните трепети,са на втори план. Отношенията са малко като, колкото давам, искам и толкова да взема. Няма как да оцени твоите чувства и емоции,  ти също трудно го разбираш, с две думи трудно съвместима комбинация сте.

# 268
  • Мнения: 7 190
Хм... Не работим заедно. Малко странно ми е това тълкуване. Имахме няколко годишна връзка, в която той показа много страст и любов. От няколко месеца сме разделени поради външни обстоятелства.
Благодаря все пак!

# 269
  • Мнения: X
Здравейте!
Гледах си дали до края на годината ще започна нова работа. Една от картите, които изтеглих е 3 меча, затова мисля, че картите по-скоро отразяват моя идеализъм и фатализъм. Затова ви моля да ми изтеглите карти.
За последен път теглих карти по тоя въпрос преди 3 месеца - отговорът бе че ще бъде трудно и не без мои усилия, но че ще стане.
ПП. Никой не ме гони от настоящата работа. Напротив, чувствам се оценена и в зоната си на комфорт. Обичам си работното място и съм емоционално свързана с него. Но усещам вътрешна потребност да направя тази стъпка, вече месеци наред.

Общи условия

Активация на акаунт