Карти Таро тема 19

  • 17 253
  • 739
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 4 770
Момичета, в очакване съм на един разговор. Бихте ли ми изтеглили карти, искам да проверя как ще се състои, каква енергетика ще носи...

И аз ти изтеглих карти, как ще протече разговора.
8 меча Светът 6 меча - Не е случайно, че питаш, явно единия от участниците няма навика да споделя и говори, може би и в разговора ще остане отново на позиция  "разстояние" Прилича малко на решение дали да се осъществи някаква голяма промяна в местожителство или отношения. Мисля, че няма да има резултат от разговора, няма да има твърдо решение и категоричност. Може би по - нататък, но сега все още, не. Като цяло в картите има голямо разстояние, ти си знаеш какво е, дали отчуждаване или действително разстояние. Стихиите на картите в комбинацията не са в синхрон и затова малко ще се "разпилее " резултата.

# 421
  • Мнения: 10 210
И аз ти изтеглих карти, как ще протече разговора.
8 меча Светът 6 меча - Не е случайно, че питаш, явно единия от участниците няма навика да споделя и говори, може би и в разговора ще остане отново на позиция  "разстояние" Прилича малко на решение дали да се осъществи някаква голяма промяна в местожителство или отношения. Мисля, че няма да има резултат от разговора, няма да има твърдо решение и категоричност. Може би по - нататък, но сега все още, не. Като цяло в картите има голямо разстояние, ти си знаеш какво е, дали отчуждаване или действително разстояние. Стихиите на картите в комбинацията не са в синхрон и затова малко ще се "разпилее " резултата.
Благодаря ти, a.nik! 🌼 Aз ги виждам картите по-различно. Ситуацията е била блокирана, мисловно, да и е прекрасно, че Светът ще затвори този цикъл..най-сетне. 6 меча показва и духовните пътувания, отдалечаването от деструктивни ситуации и поведение, преминаването на по-високо ниво на съзнание след усвоени уроци, ще се възстанови яснотата на мислене. За мен картите са много благоприятни.  

# 422
  • Мнения: 2 122
Скрит текст:
Благодаря, Силки. Давам ОВ, доколкото мога на този етап.
1. Да, аз съм във връзка. Изчерпана от преди доста време. Разделени сме. В момента официализираме нещата. Обстановката е малко напрегната. По този повод мога ли да задам въпроса: Как ще се развият отношенията ми с Д.? Ще мине ли безпроблемно тази ситуация?
Със С. се запознахме след раздялата с Д. Нещата наистина се развиха доста бързо между нас, но може би наистина и за двамата е твърде рано за съвместен живот, въпреки че го обсъждаме. Тогава мога ли да задам следния въпрос: Какво изпитва С. към мен?

2. Не, не става въпрос за работен проект. Проблемът е личностен, свързан с емоционални травми и зависимости. Но може би картите показват, че наистино има нужда от помощ от друго лице. Дали това съм аз или някой друг, май само времето ще покаже. Важното е, че отсрещната страна има желание за справяне с проблема.

3. Не ми се щеше да чуя точно това, но както се казва и това ще мине. Дали е коректно да задам въпрос: Какво да предприема за справяне с финансовите си проблеми? Нова работа? Преместване в друго жилище (в момента съм под наем)? Работа в чужбина?

Още веднъж благодаря. Тази година се оказа доста критична, но дано всичко е за по-добро.

Здравейте, давам обратна връзка. Преди около месец бях попитала как ще се развият отношенията между А и С. Silky ми изтегли 4 жезли, 3 жезли, Паж жезли. Към днешна дата отношенията ни се развиват положително и то доста бързо. Чак малко плашещо бързо Simple Smile
Ако някой иска отново ми изтегли карти, ще бъда благодарна. Въпросите са следните:
1. Ще има ли развитие на отношенията между А и С? Ще живеят ли заедно?
2. В момента С има известни емоционални/психологични проблеми от депресивния спектър. Ще успее ли да ги преодолее? Какво мога да направя, за да му помогна?
3. Третият въпрос касае лично мен. Ще се стабилизира ли скоро финансовото ми състояние?
Благодаря Flowers Hibiscus
Въпрос 1: Смъртта, Жрецът, Рицар пентакли
Някой от вас да е обвързан в момента? Тук ми се струва, че се задава край на някакви отношения, изглежда законни, но изчерпали се вече. Ако съм права, ще има развод. по-нататък нещата ще се развиват по-бавно. Не съм сигурна скоро да заживеете заедно, но и може да е за добро.

Въпрос 2: Случайно С. да работи по някакъв проект, много важен за него? По такъв повод ми се струва емоционално и физически изтощен. Трябва му помощ и ще я получи. Ако съм права в предположението си, му трябва партньор в работата, на който да разчита и да поеме част от отговорностите.
5 чаши, Светът, 8 пентакли + Асо пентакли

Въпрос 3: Изхвърча Колелото на съдбата, а картите са Любовниците, Слънцето, 4 меч
Няма да стане много скоро. Съжалявам.

mechopooh1,
Как ще се развият отношенията ти с Д. нататък?
Отшелник, 3 чаши, 10 меч
Не знам какво очакваш, но отношенията приключват. Няма да е лесно.

Какво чувства към теб С.?
Магът, 5 меч, 4 меч
Тук виждам на първо място манипулация и то доста сериозна. Ти си активната страна в тези отношения. Той е затиснат от минали трудности в отношенията, разочарования и емоции и няма желание или е неспособен да проявява активност във вашата връзка. Емоционалните му проблеми точно тук се виждат много ясно, това че те са му и оръжие, също. Не е искрен, не виждам чувства. Ти по-скоро си му патерица.
Картите говорят за проблеми и в други сфери на връзката, не са любовни никак.

Какво да предприемеш, за да се справиш с финансовата си ситуация?
Дявол, Умереност, Обесен
Засега можеш единствено да преминеш в режим на икономии и да не се въвличаш в примамливи на пръв поглед схеми. И да не питаш често картите по този въпрос.


Момичета, в очакване съм на един разговор. Бихте ли ми изтеглили карти, искам да проверя как ще се състои, каква енергетика ще носи...
Моите карти са съвсем различни Simple Smile Предвещават добро развитие на разговора в хармонична атмосфера. Всеки ще се постарае да вложи конструктивност в него. Всеки се е подготвял и е разсъждавам върху предмета на разговор и в края на краищата ще се постави началото на нещо ново, нещо което ще ви обнадеждава и радва.
Слънцето, 8 пентакли, 3 жезли

Последна редакция: пн, 26 авг 2019, 09:36 от Silky_soft

# 423
  • Мнения: 10 210
Силки, и моите са като твоите..ах, не мога да се сетя за точната конструкция, но нещо с 3 пентакли иии..разни хармонични неща. 😃 Всъщност аз не виждам значимо противоречие между различните подредби, по-скоро са различните аспекти от една ситуация. Като външна проявеност и резултат точно това е най-вероятното, което си изтеглила. Благодаря ти за включването! 🌷

# 424
  • Мнения: 4 770
Здравейте, какво ви е мнението за тази комбинация? ,втората (въпрос и комбинация са ми е по-важни ако на някого не му се занимава и с двете, моля само втората да погледне. Simple Smile Благодаря

Става дума за отношението на мъж към жена. Не сме във връзка и не съм влюбена в него, но искам да видя намеренията му
четири чаши паж меча 6 чаши

Също зададох въпрос какво ми предстои в любовен план до края на годината -
Жрецът Колесницата Асо пентакли




По първата комбинация - Отношението на мъж към жена - внимавай, не допускай емоциите да те заблудят , не е искрен и коректен.

По втората комбинация - Очаквай някакъв жест, заявка и интерес от някого, това ще промени изцяло нагласата ти и може би най- после ще те извади от непрекъснатото връщане в стари отношения и емоции. Ще те промени.

# 425
  • Мнения: 1 544
Здравейте ! Престраших се да си изтегля карти .
Планирам да закупя недвижимо имущество с цел инвестиция.И въпросът е : ще успея ли да я осъществя ?

Императрицата - Светът - шест меча  .

Имам карти от месец и ми е много интересно да чета,но не си позволявам тълкуване и ще съм благодарна да чуя мнението ви !

Това ,за което питам ,ще отнеме много време ,не разполагам с целия ресурс в момента.

Картите показват, твоята готовност , взетото решение, но защо се страхуваш? Все още не си готова за риска. Да, ще мине доста време и не това е важното, картите показват, че няма да е лесно да осъществиш намерението си. 

Веднага ти давам ОВ - имам нужда от пасивни доходи,за да си осигуря пълна финансова независимост от когото и да било .Предимно от мъжа до мен . Не съм готова - нито емоционално да срежа лентата ,нито финансово,нито никак...Имам две малки деца,за които трябва да се грижа и да поема отговорност. Страхувам се да не се проваля,страхувам се от самотата,страхувам се те как ще понесат евентуална раздяла,защото обожават баща си,както и той тях ,но нашите отношения са безвъзвратно счупени... Много страхове имам,в общи линии Simple Smile  . И финансово ,и емоционално няма да ми е лесно да осъществя намерението си . Наистина не ми е дошло времето да поема риска .

Благодаря ти още веднъж !!!

# 426
  • Мнения: 4 770
Скрит текст:
Здравейте ! Престраших се да си изтегля карти .
Планирам да закупя недвижимо имущество с цел инвестиция.И въпросът е : ще успея ли да я осъществя ?

Императрицата - Светът - шест меча  .

Имам карти от месец и ми е много интересно да чета,но не си позволявам тълкуване и ще съм благодарна да чуя мнението ви !

Това ,за което питам ,ще отнеме много време ,не разполагам с целия ресурс в момента.

Картите показват, твоята готовност , взетото решение, но защо се страхуваш? Все още не си готова за риска. Да, ще мине доста време и не това е важното, картите показват, че няма да е лесно да осъществиш намерението си. 

Веднага ти давам ОВ - имам нужда от пасивни доходи,за да си осигуря пълна финансова независимост от когото и да било .Предимно от мъжа до мен . Не съм готова - нито емоционално да срежа лентата ,нито финансово,нито никак...Имам две малки деца,за които трябва да се грижа и да поема отговорност. Страхувам се да не се проваля,страхувам се от самотата,страхувам се те как ще понесат евентуална раздяла,защото обожават баща си,както и той тях ,но нашите отношения са безвъзвратно счупени... Много страхове имам,в общи линии Simple Smile  . И финансово ,и емоционално няма да ми е лесно да осъществя намерението си . Наистина не ми е дошло времето да поема риска .

Благодаря ти още веднъж !!!

Изтеглих ти карти с въпрос - Как ще се развие ситуацията при теб до два месеца?
Рицар Пентакли Отшелникът 3 жезли - Да, отношенията ви са на приключване, голяма дистанция се е появила между вас и според мен причината си ти. Имаш друг човек, приятел, с когото вероятно може да споделяш или просто да разтовариш малко емоциите, но и той не те вълнува толкова искрено, защото си се фокусирала върху твоите си проблеми. Може пък да обърнеш внимание на този приятел, сега след като си наясно, че истинска раздяла няма да стане в скоро време и дори финансово в скоро няма да си стабилна и ще трябва да мине доста време докато реализираш намеренията си .

# 427
  • Мнения: 1 544
Преди известно време влязох в темата с питане относно този трети човек .Картите ,доколкото си спомням,изтегли Силки  :
Паж жезли, Звездата, 4 пентакли
Много приятно общуване имате, открито, леко и това поражда надежда за нещо повече. Но, смятам, че засега ще запазите връзките си и статуквото. Нещата ще продължат както досега.

Тази Звезда изживявам в пълната й сила - сбогувам се с илюзиите,че с този човек нещо може да се получи,не и в обозримо бъдеще . Прекратихме отношенията си и това продължи седмица,беше направо... Смазващо . Той отново ме потърси и все още поддържаме отношения ,макар и по-дистанцирани . Дори да има някъде 1 % възможност някога да се получи с него , ще бъде изключително трудно по безброй много причини .Връзката ни е едва от няколко месеца ,(макар да се познаваме повече от 2 години ),така че никой от нас няма да помете живота си ей така ,без да стъпва на сигурно . Та по тази причина не разчитам на него . Но да,както винаги си права,има друг човек .С комбинацията по-горе ,едва ли мога да разчитам на нещо Simple Smile Той беше катализатор на това,което предстои да се случи,но за мое съжаление,не е решение Simple Smile

Благодаря ти сърдечно за отделеното време  !!!

# 428
  • Мнения: 59
Чудесно, много ти благодаря, Herzen! Flowers Hibiscus Очакват се дворцови и са си съвсем на място. Върви тайно обсъждане сега, да, тайни наблюдения. Важното е, че Пажът ще порасте до Крал и то точно жезли - ще има разговор, въпросът е да ползваме 6 жезли по победен начин, а не през егото. Ще се погрижа. Innocent Благодаря ти отново за бързото включване Kissing Face , цял ден я мисля тази ситуация.

Много са ми трудни дворцовите карти . Може ли да поясниш ( или някой друг,разбира се ) ,какво означава преход от паж в рицар или крал ...? 

# 429
  • Мнения: 25
Здравейте, дами! И аз в отбора на емоциите. И двамата имаме напрегнато ежедневие, различни сме, но си даваме някаква емоционална близост. Аз съм импулсивна, нетърпелива, той спокоен, че ако нещо не се е случило сега ще се случи по-натам. Така повече от две години. И сякаш нещата не улегват, а се държим като деца още. Аз съм човек, който с един замах може да загърби нещо, което много обича. В този случай реших да бъда по-търпелива, да дам време, да не реагирам бурно. Но понякога се случва. Та въпроса ми е "Как ще се развият отношенията ми с Ц? Ще бъда благодарна някой да ми хвърли едни карти.

# 430
  • Мнения: 4 770
Здравейте, дами! И аз в отбора на емоциите. И двамата имаме напрегнато ежедневие, различни сме, но си даваме някаква емоционална близост. Аз съм импулсивна, нетърпелива, той спокоен, че ако нещо не се е случило сега ще се случи по-натам. Така повече от две години. И сякаш нещата не улегват, а се държим като деца още. Аз съм човек, който с един замах може да загърби нещо, което много обича. В този случай реших да бъда по-търпелива, да дам време, да не реагирам бурно. Но понякога се случва. Та въпроса ми е "Как ще се развият отношенията ми с Ц? Ще бъда благодарна някой да ми хвърли едни карти.

9 чаши 10 пентакли 8 меча - явно много ти се иска да създадете семейство, но според мен няма да стане, поне не сега. Той вероятно е объркан и хладината между вас е защото не знае какво да направи. Единия объркан и дистанциран , другия се чувства сам или зле придружен и най - вече неразбран и незабелязан, и някак отношенията са без кой знае каква перспектива.

# 431
  • BG
  • Мнения: 2 217
Много ще съм благодарна ако може някой да ми изтегли карти за въпрос, който много ме измъчва? Ще успея ли да си върна вярата в себе си? Преминах през цял калейдоскоп от събития, които ме сломиха за определен период от време. Вдигнах се, но има моменти, в които пак се чувствам разколебана ...

Благодаря предварително! Flowers Tulip

# 432
  • Мнения: 25
Благодаря, a.nik🤗! Ще се радвам да не го изгубя.

# 433
  • Мнения: 7 737
Смаяна съм 😇
ама хайде каже как да ги гледам тия карти, че да видя ‘най - вече неразбран и незабелязан’

# 434
  • Мнения: X
С една от най-близките ми приятелки днес се сдърпахме, просто като че ли говорихме на различни езици.
На въпроса дали ще се сдобрим скоро ми излязоха 10 пентакли магът и глупакът.
Мисля че 10 пентакли символизира отношенията ни, аз я имам за по близка от сестра, за семейство. Мисля че изходът ще е по скоро положителен, ако известно време си дадем спокойствие и особено ако аз се освободя от натрупаното напрежение.

Общи условия

Активация на акаунт