Карти Таро тема 19

  • 17 089
  • 739
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 4 743
Скрит текст:
Освен по този по друг начин идея си нямам как да го задам:  Ще се справя ли успешно с тази ситуация по изплащането,ще доведа ли нещата до край ?

Интересно се получи, в двете комбинации моята и на Силки присъства 8 жезли:

Смъртта 8 жезли Асо меча  - моята
Крал пентакли, 5 жезли, 8 жезли - на Силки

Ако се съсредоточим върху тази карта, първо е боя жезли , бърза карта, това означава, че доста бързо ще " прегориш" " изгориш" , но въпросът ти е за голям кредит, който изисква време да се погаси, значи не става въпрос за това. Друга особеност на картата е най- общо казано комуникация, да но пък ти не искаш да търсиш помощ и не обсъждаш проблема с най- близките, отново не пасва на твоя въпрос. Аз си държа на моята теория, че те тормози друг проблем, вероятно раздяла с някого и това ти носи доста напрежение, а не кредита. Също така, доста хора ти влияят, но отново няма връзка с погасяването на кредита, а те напряга и то доста.

Хайде и от мен карти
Обърната 5 Мечове Паж Мечове 8 Жезли

Тази 8 Жезли е все тук...
Така, ужасно много си се озлобила, не приемаш, че си губеща, подтискаш ужасен яд и гняв, не си много наясно със ситуацията, проблема, има неща, които не са ти известни, липсва ти информация... Мисля, че чуваш и грозни клюки, приказки, които допълнително те изнервят и ясосват...
8 Жезли мисля показва една бърза смяна на настроенията и нестабилността на ситуацията, бързи промени... и мисля, показват че има ужасно форсиране на нещата, бързане, нерърпеливост... Всичко е някакъв ужасен хаос...
Всъщност мисля, че за теб е по важно да си отмъстиш за това, което ти е причинено... Искаш отмъщение, това измества проблема ти Как и дали ще се справиш с изплащането, ти не си фокусирана в това. 8 Жезли мислите ти препускат, няма здрава логика, няма пентакъл... Ако не се съсреодочиш на проблема си с изплащането, ще се провалиш, ако продължаваш така, няма да се справиш...

4arodeyka
Благодаря, че се включи в този интересен въпрос с твои карти. Вчера, от моята и на Силки комбинация нещо ми убягваше, забих се в 8 жезли защото се повтаря  и някак отговора ми се измести. Продължих да разсъждавам защото има наистина нещо, което ми убягваше. Днес обаче, с твоята комбинация и малко от вчерашни разсъждения, ми дойде мисълта, че проблема е от това за КАКВО  и на КОГО  са дадени парите. Затова е и 8 жезли постоянно, защото парите вероятно са дадени за едно нещо, а са изхарчени за друго и това се е разбрало съвсем скоро, тези дни.  Сериозните карти са в началото на комбинациите, това ме наведе на мисълта че имат връзка с човек, с мъж дори, с отношения и т.н.

# 541
  • Мнения: 2 113
Silki, .
" Казват ти, че собственото удоволствие не е най-важното нещо и не е по-важно от другия.
Всъщност ти си си толкова самодостатъчна, че не оставяш място за друг в живота си."
Това по 9 чаши ли тълкуваш ? Извинявай,мъглява ми е тази карта и трудно улавям смисъла й на трета позиция.
Падна ми се скоро в комбинация с първа карта Кралица пентакли за отношения между двама.Но не намирам къде съм я записала и втората позиция ми се губи.
" Казват ти, че собственото удоволствие не е най-важното нещо и не е по-важно от другия. - 9 чаши
Всъщност ти си си толкова самодостатъчна, че не оставяш място за друг в живота си. - 9 пентакли + 9 чаши"

Още много може да се говори по тези две карти, те се допълват и преливат една в друга.

# 542
  • Мнения: 4 706
Silki,  ще ми изтеглиш ли и ти карти, моля  те Simple Smile

Дали ще имаш връзка до 3 месеца?
10 пентакли, 8 жезли, Рицар меч
Не. Въпреки, че имаш голямо желание да се случи, дори мислиш в перспектива за семейство, засега нещата са в застой и в зададения период също ще бъде така, макар че това доста те изнервя, дори разгневява.

Какво да направиш, за да прилечеш мъж, с който да създадете връзка?
Рицар пентакли, 9 пентакли, 9 чаши
Картите съветват да действаш полека, дори да се държиш леко на дистанция. Ако подхождаш по-агресивно, е време да промениш поведението си пред другия пол.
Съветват те да играеш честно и да поставяш другия наравно със себе си. Казват ти, че собственото удоволствие не е най-важното нещо и не е по-важно от другия.
Всъщност ти си си толкова самодостатъчна, че не оставяш място за друг в живота си.
Благодаря, Силки. Мисля, че е доста добро тълкувание.
Да, разгневява ме, депресира ме.

Не съм агресивна към мъжете, напротив, но ако харесвам някого го показвам. Картите казват да не показвам интерес? (Когато съм студена към тези, които не харесват те се ентусиазират все повече, а този когото харесвам се отдръпва).

Самодостатъчна? Просто нямам избор...но в същото време съм лабилна.. не разбирам как да съм друга?

# 543
  • Мнения: 2 113
Не да не показваш интерес, а да забавиш темпото, да не си твърде открита или твърде директна. Да не си в крайностите, а в златната среда. Показвай интерес, но не прекален. По-спокойно и бавно я карай.

# 544
  • Pavlikeni
  • Мнения: 74
Скрит текст:
Освен по този по друг начин идея си нямам как да го задам:  Ще се справя ли успешно с тази ситуация по изплащането,ще доведа ли нещата до край ?

Интересно се получи, в двете комбинации моята и на Силки присъства 8 жезли:

Смъртта 8 жезли Асо меча  - моята
Крал пентакли, 5 жезли, 8 жезли - на Силки

Ако се съсредоточим върху тази карта, първо е боя жезли , бърза карта, това означава, че доста бързо ще " прегориш" " изгориш" , но въпросът ти е за голям кредит, който изисква време да се погаси, значи не става въпрос за това. Друга особеност на картата е най- общо казано комуникация, да но пък ти не искаш да търсиш помощ и не обсъждаш проблема с най- близките, отново не пасва на твоя въпрос. Аз си държа на моята теория, че те тормози друг проблем, вероятно раздяла с някого и това ти носи доста напрежение, а не кредита. Също така, доста хора ти влияят, но отново няма връзка с погасяването на кредита, а те напряга и то доста.

Хайде и от мен карти
Обърната 5 Мечове Паж Мечове 8 Жезли

Тази 8 Жезли е все тук...
Така, ужасно много си се озлобила, не приемаш, че си губеща, подтискаш ужасен яд и гняв, не си много наясно със ситуацията, проблема, има неща, които не са ти известни, липсва ти информация... Мисля, че чуваш и грозни клюки, приказки, които допълнително те изнервят и ясосват...
8 Жезли мисля показва една бърза смяна на настроенията и нестабилността на ситуацията, бързи промени... и мисля, показват че има ужасно форсиране на нещата, бързане, нерърпеливост... Всичко е някакъв ужасен хаос...
Всъщност мисля, че за теб е по важно да си отмъстиш за това, което ти е причинено... Искаш отмъщение, това измества проблема ти Как и дали ще се справиш с изплащането, ти не си фокусирана в това. 8 Жезли мислите ти препускат, няма здрава логика, няма пентакъл... Ако не се съсреодочиш на проблема си с изплащането, ще се провалиш, ако продължаваш така, няма да се справиш...

4arodeyka
Благодаря, че се включи в този интересен въпрос с твои карти. Вчера, от моята и на Силки комбинация нещо ми убягваше, забих се в 8 жезли защото се повтаря  и някак отговора ми се измести. Продължих да разсъждавам защото има наистина нещо, което ми убягваше. Днес обаче, с твоята комбинация и малко от вчерашни разсъждения, ми дойде мисълта, че проблема е от това за КАКВО  и на КОГО  са дадени парите. Затова е и 8 жезли постоянно, защото парите вероятно са дадени за едно нещо, а са изхарчени за друго и това се е разбрало съвсем скоро, тези дни.  Сериозните карти са в началото на комбинациите, това ме наведе на мисълта че имат връзка с човек, с мъж дори, с отношения и т.н.


Да, съгласна съм с това "... че проблема е от това за КАКВО  и на КОГО  са дадени парите..." затова и този гняв и яд...
А и още ми хрумна, че бързо им е видяна сметката на парите... Незнам, дамата, която пита може да даде яснота относно това...

# 545
  • Мнения: 2 113
Бързо се влиза в дългове и бързо се харчат заети пари. След това идва времето да спазваш хода на събитията.

# 546
  • Мнения: 10 174
Да, точно, Силки, бях започнала да пиша това, което ти каза, но после ми звънна тел-а. 😃. За пари 8 жезли ми е излизала за големи промени във финансовото състояние..за съжаление по-често обедняване, отколкото забогатяване.  

# 547
  • Мнения: 4 743
 9 пентакли + 9 чаши  си е един Отшелник.

# 548
  • Мнения: 2 113
Tanya111, 29 юни 2019, 22:14 ч.
На въпрос какво е отношението на кандидат свекърва към кандидат снаха: Кралица жезли, Асо пентакли, Рицар мечове. Как мислите?
Попаднах случайно на този въпрос от старата тема. Има ли някаква ОВ?
Понеже ми стана интересно - отношението е лошо, положението на кандитат-снахата ще е незавидно.


9 пентакли + 9 чаши  си е един Отшелник.
Може ли малко разяснения, А.Ник?

# 549
  • Мнения: 4 706
Цитат
Какво да направиш, за да прилечеш мъж, с който да създадете връзка?
Рицар пентакли, 9 пентакли, 9 чаши
9 пентакли + 9 чаши  си е един Отшелник.

Определено съм малко отшелник (предпочитам сама отколкото в неприятна компания, срещите с мъже, в които не съм влюбена ме карат да се чувствам още по-зле, имам малък кръг от приятели и почти не излизам по разни социални събития.)

Но не разбирам картите ми казват, че съм това или ми казват, че трябва да бъда такава, за да привлека мъж, с когото да имаме стабилна връзка? Защото въпросът е това Thinking

# 550
  • Мнения: 2 113
Картите ти дават съвет. Ако си Отшелник, как ще се срещаш и сближаваш с хора? По 9 пентакли и 9 чаши също ще ти бъде трудно. Аз съм обяснила какво казват картите.

# 551
  • Мнения: 10 174
Отшелникът няма нищо общо с отшелнически начин на живот. Той показва потребност да работиш със самата себе си, навътре в себе си, за да осъзнаеш фундаментални неща, които да ти позволят да изградиш връзка. Прекрасна карта, много смислена за житейския път, но и трудна, а и бавна. На всичко отгоре не е изявена, а намекната  - ти дори не си дорасла до Отшелникът, за да започнеш да си задаваш правилните въпроси и да мислиш в правилна насока. Силки ти е казала какво всъщност правиш.

# 552
  • Мнения: 4 743
Tanya111, 29 юни 2019, 22:14 ч.
На въпрос какво е отношението на кандидат свекърва към кандидат снаха: Кралица жезли, Асо пентакли, Рицар мечове. Как мислите?
Попаднах случайно на този въпрос от старата тема. Има ли някаква ОВ?
Понеже ми стана интересно - отношението е лошо, положението на кандитат-снахата ще е незавидно.


9 пентакли + 9 чаши  си е един Отшелник.
Може ли малко разяснения, А.Ник?

Силки, по първият въпрос, мисля че Tanya111 не е дала обратна връзка. За съжаление напоследък не се включва в темата.
А по отношение на моя пост за Отшелника, когато има натрупване на малки аркани с един и същ номер, съм чела и приемам, че може да се тълкуват като Голям аркан със същата цифра, в случай две 9 и Отшелника е под номер 9 . Затова го написах, просто като улеснение за тълкуването, ако има затруднение примерно да се разбере какво точно искат да кажат картите. Но разбира се, това не е задължително правило. Просто като помощ при тълкуването го използвам.

soul81 много добре е обяснила както значението така и посланието и на двете девятки и на Отшелника. Само допълвам, че доста често в отношения, когато се появи Отшелника / в случая нямаме точно тази карта/ става въпрос, че единия от партньорите се оттегля, дистанцира защото има други по - важни проблеми, или защото е принуден поради съвсем други причини, които нямат нищо общо с любов. Особеното е, че наистина трябва да преосмисли нещата, но не защото е узрял, а защото е принуден от нещо. Това разбира се е само част от значението на тази много сериозна карта, да наистина е карта, която доста дълго време има влияние.

# 553
  • Мнения: 59
Възможно ли е да бъде тълкувана и като търпение в някои комбинации.Скоро ми излезе Отшелника в комбинация какво харесва партньор в другия.Отшелникът не ми се връзваше като гореспоменатото тълкуване . Извинете,но не мога в момента да ви дам комбинацията ,не съм вкъщи и няма как да си видя записките.

# 554
  • Мнения: 2 113
Благодаря, А.Ник!

Общи условия

Активация на акаунт