Карти Таро тема 19

  • 17 087
  • 739
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 10 174
Здрагвейте,бих искала да Ми погледнете какви чувства има към мен и перспективи на отношения? И на двамата първите букви са С,благодаря предварително
Картите са от преди няколко дни, но това няма значение в случая. Първи въпрос - какви са чувствата му, втори - перспективите за връзка.

Рицар жезли - Крал чаши - 6 чаши, 3 чаши
2 жезли - Глупакът - 7 меча, 3 пентакли

Човек от миналото ти, който пътува често, е влетял отново в живота ти. Харизматична личност, изглежда си привлечена от способността му да показва разбиране към теб, предразполага те да споделяш с него и да си открита. Предвид това, че не сте само двамата в ситуацията (2 пъти потвърдено от картите тук и споделено и от теб вече), сигурно се налага да общувате тайно, изобщо не изглежда на този етап да може да се оформят някакви смислени отношения. Ситуация на раздвоеност, с много хазартно развитие, с тайни договорки между вас.

Реших да погледна отношенията ви по-цялостно през Келтския кръст:
1. Умереността
2. 8 меча
3. 6 пентакли
4. Паж пентакли
5. Светът
6. Звездата
7. 10 меча
8. Рицар меч
9. 5 чаши
10. Магът

Този човек ти създава усещане, че те допълва по правилния начин, би ти дал възможност да имаш едни по-балансирани взаимоотношения. Но всъщност в мислите ти изобщо не си представяш как биха се получили нещата, вждаш твърде много ограничения и препятствия пред такава възможност. Дали той не е човек, на чиято подкрепа се уповаваш. Дали не ти се струва, че той е човек, който може да те изведе на ново ниво на развитие, да затвориш стария цикъл на живота ти. Имаш голяма мечта за осъществяване, която да остави всички проблеми и трудности зад гърба ти. Но това ще доведе до остра конфликтност с хората от обкръжението ти, ще се стигне до гневни изблици. Страховете ти са свързани с това да не останеш дълбоко разочарована, да попаднеш в ситуация на тежка емоционална обремененост. В крайна сметка, за да се случва нещо, ще трябва да ангажираш целия ти наличен ресурс, да инвестираш изцяло себе си, ти да правиш събитията да се случват, като има опасност да се проявиш дори като манипулативна.
... ... ...
Относно приемането ти на работа:

5 чаши - Отшелникът - Светът, Колесницата

Аз мисля, че виждаш тази работа като възможност да приключиш един период на неудовлетвореност и сериозни размишления върху нещата. Има доста добър шанс да приключиш с досегашния ти начин на живот, да.

Да не би този човек, за когото питаш, да очакваш да те подкрепи за работата ти? Понеже разгледах въпросите последователно, стори ми се да има някаква свързаност в картите, но може и да греша, ти ще кажеш. 

# 646
  • Мнения: 431
Много благодаря,човекът няма общо,просто другата седмица са ми изпитите и ми е напрегнато,а го желая,споделих му за това и той ме подкрепи

# 647
  • Мнения: 4
Здравейте.Може ли накой да ми нареди карти и да погледне.Интересуват ме как ще се развият отношенията ми със С.  Има ли чувства и продължаване на отношенията.Аз също съм със С.

# 648
  • Мнения: 2 113
Здравейте.Може ли накой да ми нареди карти и да погледне.Интересуват ме как ще се развият отношенията ми със С.  Има ли чувства и продължаване на отношенията.Аз също съм със С.
6 пентакли, Жрицата, 2 жезли

Малко ти дава, не ти е достатъчно това. Този човек не се стреми към връзка, не само с теб, а принципно не му е важно това. Поведението му може да е "отвисоко" спрямо другите, но без покритие. Може да не ти казва всичко и така да те дистанцира още повече. Не са карти за връзка тези.
Увлича ли се по йога, медитации, аскез?

Последна редакция: ср, 04 сеп 2019, 20:43 от Silky_soft

# 649
  • Мнения: 7 700
Може ли и и на мен да изтеглите. Има няколко направления в работа ми, искам да знам дали ще работя това което искам. Аз нещо не мога да си задам добре въпроса.

# 650
  • Мнения: 10 174
Нещо не ми харесва този въпрос, Херцен, помисли го малко. Ти може да си в отдела, който искаш и работата отново да се окаже, че не е това, което искаш. Каква е и вероятността да работиш само това, което искаш, без да има смесени отговорности. Дай малко яснота какво питаш.

# 651
  • Мнения: 4 743
Може ли и и на мен да изтеглите. Има няколко направления в работа ми, искам да знам дали ще работя това което искам. Аз нещо не мога да си задам добре въпроса.

И аз не можах да разбера добре какво да се пита, това с различните направления в работата, след изпитателния срок ли ще бъде или ще ти се удаде възможност ако някой освободи позицията?

# 652
  • Мнения: 173
Привет на всички Simple Smile

И аз с молба ако някой има има желание да изтегли ...предварително благодаря...безкрайно Simple Smile
Аз съм К. ..той Е. след не кратък съвместен живот на другия край на света ме изхвърли от живота си и от жилището ни. Това на 3000 км. от родината. Така и не знам какво точно се случи и защо...Работих за да събера средства и да се върна в Бг. От няколко дни съм тук и все още в ступор...такава жестокост не съм и предполагала, че може да ми се случи. Не мога да мисля. Не знам на къде да тръгна..като ходещ мъртвец съм. Трябва да се ориентирам и за работа..нямам идея в предишната ми дали ще ме вземат. ..
Ще съм задължена ако някой се включи

# 653
  • Мнения: 10 174
K_N, трудна ситуация наистина, пожелавам ти да бъдеш силна. Какво искаш да се провери, задай конкретен въпрос.

# 654
  • Мнения: 173
Знам ли...ще се отласна ли от дъното, ще бъда ли отново аз ...изобщо път и смисъл...има ли...за какво да се хвана за да оживея..работа ли, хоби..объркано ми е..за момента нямам желание за нищо и не проумявам защо се случи
Благодаря soul81!

# 655
  • Мнения: 10 174
Добре, аз зададох въпрос така, другите момичета могат да измислят други:

Какво съществено предстои в живота ти в близко бъдеще:

3 пентакли - 2 меча - Страшният съд, Висшата жрица

Да, ще започнеш да градиш живота ти отново и то на здрави основи. Ще има смисъл всяко твое усилие, ще бъде възнаградено, не се пести. Ще дойде време за равносметка, да се погледне в ситуацията отново, с всички допуснати грешки и последствията от тях, но не сега. Има неща, които не са съвсем ясни, но пък интуитивно може и да знаеш за какво става въпрос, но сега е време да си стъпиш на краката и намирането на работа е чудесна първа стъпка, която ще успееш да направиш успешно.

# 656
  • Мнения: 2 113
Може ли и и на мен да изтеглите. Има няколко направления в работа ми, искам да знам дали ще работя това което искам. Аз нещо не мога да си задам добре въпроса.
Херцен, какви са тия карти?! Ти не си на център изобщо. Питаш за работа, обаче тия карти хич не са ми работни.
6 чаши, 8 меча, 7 жезли
Да не сте се разделили с половинката?
Картите показват, че чувстваш безизходица заради минали неща. Искаш да се отбраняваш или да защитиш нещо. Имаш ли ситуация на работата, връща ли те нещо към старата ти работа?


 Mariq5961, отговорих ти в поста.

# 657
  • Мнения: 173
Добре, аз зададох въпрос така, другите момичета могат да измислят други:

Какво съществено предстои в живота ти в близко бъдеще:

3 пентакли - 2 меча - Страшният съд, Висшата жрица

Да, ще започнеш да градиш живота ти отново и то на здрави основи. Ще има смисъл всяко твое усилие, ще бъде възнаградено, не се пести. Ще дойде време за равносметка, да се погледне в ситуацията отново, с всички допуснати грешки и последствията от тях, но не сега. Има неща, които не са съвсем ясни, но пък интуитивно може и да знаеш за какво става въпрос, но сега е време да си стъпиш на краката и намирането на работа е чудесна първа стъпка, която ще успееш да направиш успешно.

Сърдечно ти благодаря!
Да, интуицията ми казва друга жена..колкото и да е прозаично...и да, има и друг начин за прикл. на отношения..а не с тази жестокост. Продължава и да ми изпраща съобщения на които не отговарям. Съжалява ли..мисли, че мога да забравя ли..не знам. Но това ме спъва и забавя забравата и излекуването ми

Последна редакция: ср, 04 сеп 2019, 21:50 от K_N

# 658
  • Мнения: 4
Благодаря ви
Здравейте.Може ли накой да ми нареди карти и да погледне.Интересуват ме как ще се развият отношенията ми със С.  Има ли чувства и продължаване на отношенията.Аз също съм със С.
6 пентакли, Жрицата, 2 жезли

Малко ти дава, не ти е достатъчно това. Този човек не се стреми към връзка, не само с теб, а принципно не му е важно това. Поведението му може да е "отвисоко" спрямо другите, но без покритие. Може да не ти казва всичко и така да те дистанцира още повече. Не са карти за връзка тези.
Увлича ли се по йога, медитации, аскез?

[/quote]
[/quote]
Здравейте.Може ли накой да ми нареди карти и да погледне.Интересуват ме как ще се развият отношенията ми със С.  Има ли чувства и продължаване на отношенията.Аз също съм със С.
6 пентакли, Жрицата, 2 жезли

Малко ти дава, не ти е достатъчно това. Този човек не се стреми към връзка, не само с теб, а принципно не му е важно това. Поведението му може да е "отвисоко" спрямо другите, но без покритие. Може да не ти казва всичко и така да те дистанцира още повече. Не са карти за връзка тези.
Увлича ли се по йога, медитации, аскез?

Благодаря ви

# 659
  • Мнения: 7 700
Ох, и на мен ми излизат глупости, затова питам
Не е след изпитателния срок, има техническа част, работа с клиенти и офисно - канцеларска. Мен ме няма с клиентите и искам техническата
Знам, че ми е каша в главата Simple Smile
Не сме се разделиши, той си замина в командировката, не е като да ми липсва много

Общи условия

Активация на акаунт