Магията на изтока - тема 58

  • 15 076
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 9 225
Рос,в 5-ти епизод,но ще носи пияндето,нищо,че е от другата страна.Героят ще е джентълмен.
Лидерът ще го изпрати да шпионира и се надявам да не свърши като Iris.
Въпросът е дали всички офицери са толкова красиви или просто корейката е имала късмет. Joy

2в1,сценаристите са проблем,не актрисите (поне се надявам).Те не показват нищо ново,а въртят един сценарий,с едни и същи образи и проблеми.
Може и да се шегувам с драмите им,но тази година каквото изгледах от тях ми хареса.
Приключих и The Boy Next Door,което не е хвалба,защото епизода е по 6 мин. Smile Става.

Дане,страхотно е ОСТ-то на The Untamed,но на анимето е по-добър.
С Wang Yibo на сцената

# 691
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 564
....
Въпросът е дали всички офицери са толкова красиви или просто корейката е имала късмет...

Това е въпрос, който трябва сериозно да анализираме, хаха.

# 692
  • MJF
  • Мнения: 8 620
Прочетох, видях и т.н.  bowuu. Не сте прекалили с писането  Wink Hug

За Gibo to Musume no Blues хубус но така по снимките не разбрах бебето на кой е , от кого е и в този дух  Laughing Wink.

Ето така, отпуснах време и някои работят, но само някои.
Чакаха ме цели 3 епизода за анблок гледане на You, Me, and Bach. Така доволна. Ама големи скици са тези тримцата и туй произведение на Бах  Heart Eyes. Поздрав с него Air on the G string  
Хехе, танцовия дует Уан-Лу  на галата в Чунцин значи на някакъв хит били. Аз като невежа "регистирах" само, че е на нещо местно  Laughing. Иде зимната олимпиада в Пекин и оценките им тази година взеха внезапно да растат а иначе те си могат добре Laughing.

# 693
  • Мнения: 6 824
....
Въпросът е дали всички офицери са толкова красиви или просто корейката е имала късмет...

Това е въпрос, който трябва сериозно да анализираме, хаха.

Значи, да си знаете, след средата на декември очаквам сериозен анализ Joy.


Отдавна съм им свикнала на корейските сценаристи. Те се съобразяват с това, което се гледа там. А на аджумите явно им харесват всичките тези клиширани истории щом се бълват толкова сериали годишно. Веднъж-два пъти на петилетка, ако изкарат нещо що-годе смислено го броя за успех. Гледам заради любими актьори/актриси и не се напрягам много-много.


Джунсу с прекрасния си глас и нежна зимна песен:

# 694
  • Мнения: 9 225
Въобще няма да чакаме да почне,а просто ще разгледаме каст и готово,но като го гледам постера ...Бини е бил съвсем сам на смяна когато тя е падала с парапланера.
Скрит текст:
Kъсметлийка.

# 695
  • Мнения: 5 288
Cottontail, британско-японска копродукция, е новият проект с участието на Кен Уатанабе. В този филм ще си партнира със сина си. Снимките са предвидени за есента на 2020.

# 696
  • DE
  • Мнения: 9 068
Зарязах всички непреведени и като ги приключат тогава ще довършвам, ако не забравя какво съм започнала Mr. Green ooooh!
Опитах да гледам хитовия "The Untamed" но едва довърших първи епизод. Почти не разбрах за какво става въпрос, освен че ГГ беше в зимен сън 16 години Laughing засега отпада, не ме грабна историята, а не го ли направи отначало почти няма шанс, перуките също много ме дразнят Crossing Arms
Обаче намерих друго бижу "Arsenal Military Academy " вариации на тема "Хана Кими" в началото на миналия век Shocked Grinning макар че не обичам военни филми актьорският състав е страхотен. Костюмите и декорите великолепни и са наслада за окото http://www.easternspirit.org/forum/index.php?/topic/15691-arsena … ary-academy-2019/

# 697
  • Мнения: 9 225
Данетова гледа ли го?

The Untamed,началото си е така и в новелата.Всичко се изяснява постепенно,но и аз писах,че началото е слабо и за ефектите не бях доволна,също,че някои неща са доукрасени,други тотално измислени,а има и липсващи,а други са с разменени места.Да,началото е объркващо,аз няколко пъти гледах епизод 1,за да хвана нишката,а при финала на сезон 1 на анимето се върнах и пак изгледах първите епизоди,за да си изясня някои неща.Аз харесвам историята,но не съм сигурна дали щеше да ми хареса сериала ако не бях запозната с историята.

ОСТ на анимето

# 698
  • DE
  • Мнения: 9 068
Тъкмо четях за него в темата за sci-fi сериалите. Толкова отдавна не съм гледала нещо качествено на екран по тая тема, че направо съм зажадняла. Добри са отзивите, но като се сетя какво разочарование са последните екранизации на МВ, почти не ми се започва, а и Боба Фет не ми е любим герой Grinning още го мисля, нека го излъчат целия и тогава ще реша.
Към момента препрочитам сагата "Бараяр" и си мисля колко добре може да се получи на екран, въпреки нетрадиционния главен герои и как ще постигнат правдоподобно трансформираното му тяло Thinking

# 699
  • Мнения: 9 225
Към момента препрочитам сагата "Бараяр" и си мисля колко добре може да се получи на екран, въпреки нетрадиционния главен герои и как ще постигнат правдоподобно трансформираното му тяло Thinking

Майлс Воркосиган e  умен и находчив,а когато се забърка в нещо е винаги интересно,но главният герой трябва да е красив,а той не е,което не пречеше на жените BlushТа.....не искаш,виж феновете на Игра на тронове.Аз и за това тръпна какво ще направят с Колелото на времето,нищо,че Daniel Henney ще пръска мрачен сексапил Joy

# 700
  • DE
  • Мнения: 9 068
Много бих искала да видя братовчеда Иван, любим персонаж ми е Heart Eyes

# 701
  • Мнения: 9 225
Лорд Иван Heart но повече ги обичам когато са двамата и се дразнят.
Харесвам и фентъзи трилогията за Шалион на авторката.

Обявена е тайска версия на Boys Over Flowers за 2021 г.
Oктомври са обявили,че са получили лиценза. Продуцент е GMMTV и сериала ще се именува F4 Thailand: Boys Over Flowers.Кастът не е ясен,но ми е интересно кои ще са,защото гледам предимно техни продукции и никой не ми е подходящ.

Феновете най-много искат
Тя - Pattie Ungsumalynn
и бойс
Saint Suppapong Udomkaewkanjana
Tor Thanapob Leeluttanakajorn
Gulf Kanawut Traipipattanapong,вероятно защото ги очарова в TharnType

# 702
  • Мнения: 6 824
Ако реша да си причиня тази тайландска не-знам-си-коя-поредна версия на БОФ ще е само и единствено, ако Майк участва newsm08. Нищо, че е попреминал годинките да го играе ученик, но за студент го докарва newsm47.

# 703
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 564
Ох, и аз изплезих език, като Гинджиро, след като видях новото видео на Тревър и как хуей-китайците (мюсюлмани, като нашите помаци) подготвят храна за сватба, на която ще присъстват над 600 души.
Бройката е впечатляваща, а и цели десет ястия, ай, ай, ай...
Този сладък ориз с ябълки, сушени плодове, ядки ще го направя и аз. Вкусно е.



# 704
  • DE
  • Мнения: 9 068
Ох, Майки Heart Eyes дааа вече е попрезрял да играе ученик, даже и студент Grinning
Харесвам всички версии, но особено обичам Дао Мин Съ на Джери Heart Eyes въпреки, че всички които изиграха неговия образ бяха подходящи, силно харизматични и с присъствие актьори. Бих му хвърлила око.
Сега се сетих, че правих римейк и на градината, някой дали го гледа, май беше тази година newsm78

Общи условия

Активация на акаунт