И пак за изневярата...

  • 23 942
  • 862
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X

Скрит текст:
Амм ако някой има съмнения секса на 2000км разстояние един от друг е мнооого сложен, затова като казвам "говорихме" имам предвид това.

Ясно е че трябва да се справим със ситуацията си най-вече заради децата и не на последно място заради половинките ни, но е трудно когато наистина липсата на някого оказва такова отражение на живота ни.
Ако някой си мисли, че ситуацията е приятна или вълнуваща, много греши.  Щеше да бъде прекрасно, ако не се бяхме запознали никога...
А сега, дали господина е женкар или не, чудя се от къде имате толкова информация 🤔
Ами, свалил те е само с едно романтично "Сбогом", гарнирано с още романтични глупотевини най-вероятно.
Та, едва ли си първата, която така умело баламосва...това говори за опит негов с други жени.
Подобна обиграност-да успее да опознае жената достатъчно, че да знае на какво ще клъвне, говори за предишни авантюри.
Пък ти се заблуждавай, че си единствената и неповторимата...   Smiley

# 46
  • Мнения: 21 563
Няма значение какъв е, може и да не е женкар, по-важното е, че това е безнадеждна работа. Гледай си детето, няма какво друго да се направи.

# 47
  • Русе
  • Мнения: 293
Тука стана бетер латино (турски) сериал...Satisfied
Ако си директен човек му казваш директно какъв е проблема и че го напускаш, ако
ли не си трайкаш и продължаваш постарому. Щом са минали толкова години и не си
предприела мерки, значи те задоволява сегашното положение и няма защо да се оплакваш. Wink

# 48
  • Мнения: X

Амм ако някой има съмнения секса на 2000км разстояние един от друг е мнооого сложен, затова като казвам "говорихме" имам предвид това.

Ясно е че трябва да се справим със ситуацията си най-вече заради децата и не на последно място заради половинките ни, но е трудно когато наистина липсата на някого оказва такова отражение на живота ни.
Ако някой си мисли, че ситуацията е приятна или вълнуваща, много греши.  Щеше да бъде прекрасно, ако не се бяхме запознали никога...

А сега, дали господина е женкар или не, чудя се от къде имате толкова информация 🤔



Вероятността съвсем случайно сериозен мъж да залитне силно по теб (че и да предприеме нещо) е много малка. Не се самозалъгвай, обикновено това е маниер на поведение.

Чак ми е чудно как се влюбват безнадеждно зрели хора за два дни, но да кажем, че проблемът е в моя телевизор.

# 49
  • Мнения: X
А всъщност какво значение има дали е женкар или не?
Ако не е женкар, това прави ли твоите действия по-приемливи?

# 50
  • Мнения: 20
Няма значение какъв е, може и да не е женкар, по-важното е, че това е безнадеждна работа. Гледай си детето, няма какво друго да се направи.

 Да, права си. Дори да беше женкар, дори и да ме обича толкова колко казва и показва за сега, няма значение, защото трябва да мисля първо за децата си.
Просто е адски тъжно и все още не мога да взема това решение  рационално. Все се надявах че като попремине първоначалната еуфория, ще е по-лесно, а дефакто ние се опознаваме повече, обвързваме повече...

Също кой колко е залитнал не искам нигоко да убеждавам, но зная че не съм поредната бройка и полагам много усилия да не рушим и неговото семейство.
Живееме някакъв паралелен живот, който явно ни съсипва и двамата, докато не намери сили да ударим чертата...

# 51
  • Мнения: X
Скрит текст:
Няма значение какъв е, може и да не е женкар, по-важното е, че това е безнадеждна работа. Гледай си детето, няма какво друго да се направи.

 Да, права си. Дори да беше женкар, дори и да ме обича толкова колко казва и показва за сега, няма значение, защото трябва да мисля първо за децата си.
Просто е адски тъжно и все още не мога да взема това решение  рационално. Все се надявах че като попремине първоначалната еуфория, ще е по-лесно, а дефакто ние се опознаваме повече, обвързваме повече...

Също кой колко е залитнал не искам нигоко да убеждавам, но
зная че не съм поредната бройка
Скрит текст:
и полагам много усилия да не рушим и неговото семейство.
Живееме някакъв паралелен живот, който явно ни съсипва и двамата, докато не намери сили да ударим чертата...

Всяка любовница така се самоуспокоява....също и с
-ама той мрази жена си, оная уруспия
-не прави секс с нея
-не може да я търпи
-седи с вещицата само заради децата
и т.н.
Само дето, след време, незнайно как, жена му се оказва бременна с поредното им дете, а той щастлив и доволен.
Наистина ли си толкова наивна и заблудена?Или си правиш гаргара с нас?  Smiley

# 52
  • пловдив
  • Мнения: 208
Само не разбрах как направихте връзка на изневярата и детето ми което плака преди да тръгна в командировка...

Освен това,как съм се навряла в чуждо семейство...не е ли че някой се е наврял в моето..
Тези неща не стават едностранно..

И защо да ровя в миналото на мъжа ми. Ако той е изневерил преди 5г на пример, аз не съм разбрала когато е било, какво печеля да го разбера сега...

За себе си казвам че съм в трудна ситуация защото не става въпрос за единия секс...
Пазиме много семействата си и особено децата. И е ясно, че ще се разделиме в някакъв момент, ще ни е ужасно болезнено и на двамата, но ще спасим света на децата си, какъвто го познават... Просто трябва да събереме сили и не е толкова лесно.

те тук само светици са се събрали....и все за "едното чесане ставало въпрос" . Девойки, не всеки път е за едното чесане, както грозно се изразявате

# 53
  • Мнения: 6 782
Божке ле каква драма, какви страдания..
Супер стандартна ситуация от как свят светува.
Авторката, не дърпай дявола за опашката, че да не дойдат смърт, тежка болест, безпаричие.....
Извживявай си там тръпката и ако можеш умната.
Казано е, че хората без проблеми си ги създават, за да не им е скучно.

# 54
  • Мнения: 15 619
Няма значение какъв е, може и да не е женкар, по-важното е, че това е безнадеждна работа. Гледай си детето, няма какво друго да се направи.

 Да, права си. Дори да беше женкар, дори и да ме обича толкова колко казва и показва за сега, няма значение, защото трябва да мисля първо за децата си.
Просто е адски тъжно и все още не мога да взема това решение  рационално. Все се надявах че като попремине първоначалната еуфория, ще е по-лесно, а дефакто ние се опознаваме повече, обвързваме повече...

Също кой колко е залитнал не искам нигоко да убеждавам, но зная че не съм поредната бройка и полагам много усилия да не рушим и неговото семейство.
Живееме някакъв паралелен живот, който явно ни съсипва и двамата, докато не намери сили да ударим чертата...


Не се самозаблуждавай. Това, което носиш със себе си в къщи за мъж и дете и онова,  което излизаш, за да се видите,  разрушава. Той също.
Да се криеш, че да не си създадеш усложнения на себе си, не е никакво пазене на семействата ви. Пазенето е да няма външен човек, по-важен от тях. Другото са пълни глупости.

# 55
  • Мнения: 77
Е, хайде сега, учебникарски истории...
За колко точно време се влюбихте, включително и той, така безпаметно?
На всеки женен, който си търси нещо странично, цел ном. 1 са му семейните жени - само кеф, без много рискове, защото омъжената жена, особено майка, ще "пази семейството", вкл. и неговото. В този ред и "ние няма да си разваляме семействата, няма да ги нараняваме..." Всичко това му е само застраховка, че няма да осветлиш семейството му за голямата му любов към теб!
Била си му много специална - че много ясно, той да не е балама, че да ти каже: "Искам просто да боцна в чужда чиния"
Влюбвате се на шеметна скорост, цял живот е искал да срещне жена като теб, само ти го разбираш така добре... - че какво друго може да ти предложи, за да получи секс - срещи, бъдеще, някакво развитие? Не, само сладки приказки на кило. Ангажимент някакъв към теб? А дано ама надали
Ако още не сте стигнали до секс - в кристалната топка виждам много колебания, приключвания... и само едно виждане за последно... без нищо да правите, само да се видите за последно..., но тази тръпка не се издържа, толкова те желае... само една целувка... само...
Оооп, това беше всичко за пръв и последен път, никога вече, но... по случайност сме наблизо... само за малко да се видим, като приятели..
И така нататък, докато ти съвсем затънеш, мъжът ти разбере и си разбиеш семейството, а той - детето е болно/абитуриент/ има изпит, а женета нестабилна, ще се самоубие, точно сега не може им го сервираме... да потърпим още малко...
Я, колко години минали (други нови жени са в играта), а пък той не ти е обещавал нищо все пак, а и да е - променили са се нещата...
Защо искаш да си го причиниш?
Обвързвали сте се били... наистина отдавна си семейна, може би твърде млада и не си я играла тази игра, а явно и не си я виждала и чувала. Но някои хора си я играят редовно просто за забавление, за разнообразие, за самочувствие и този си е класически ловец.
Ти си решаваш и ти си носиш последствията, но да не се окаже, че си помислила погалването на егото ти за любов и си си развалила семейството заради вятърни мелници?
П.п. фактът на невъзможността и разстоянието преекспонира на макс всяка емоция!

# 56
  • Мнения: 1 673
Всичко, което пишете като последствия е вярно. Да почнеш странична връзка си е риск и заради едната тръпка не си струва целия стрес.

# 57
  • София
  • Мнения: 2 483
Не съм видяла някой много да се е стресирал, вършеят си на воля и се успокояват, че всички тия истории са нещо "човешко". Вайкат се по форумите, но вътрешно са доволни, че си живеят тръпката. Лицемерничат с официалните партньори и когато/ако всичко най-накрая се разбере минават през всички фази между отричане до наглеене.

# 58
  • Мнения: 193
Само не разбрах как направихте връзка на изневярата и детето ми което плака преди да тръгна в командировка...

Освен това,как съм се навряла в чуждо семейство...не е ли че някой се е наврял в моето..
Тези неща не стават едностранно..

И защо да ровя в миналото на мъжа ми. Ако той е изневерил преди 5г на пример, аз не съм разбрала когато е било, какво печеля да го разбера сега...

За себе си казвам че съм в трудна ситуация защото не става въпрос за единия секс...
Пазиме много семействата си и особено децата. И е ясно, че ще се разделиме в някакъв момент, ще ни е ужасно болезнено и на двамата, но ще спасим света на децата си, какъвто го познават... Просто трябва да събереме сили и не е толкова лесно.

Трудна ще е раздялата, цяла година се разделях и аз, и двамата пазехме семейства и тя с малки деца. Щом си стигнала до тук изживейте си хубавите мигове и после времето само ще покаже кой накъде ще поеме, а може и по общ път. И не е задължително да ви хванат, особено ако има разстояние. Никой не е застрахован от такива ситуации, не че е правилно, но се случва. А Сапфира и Франсоаз не ги слушай, те вечерят с Исус и на тях такива неща не се случват.

# 59
  • Мнения: 20
Само не разбрах как направихте връзка на изневярата и детето ми което плака преди да тръгна в командировка...

Освен това,как съм се навряла в чуждо семейство...не е ли че някой се е наврял в моето..
Тези неща не стават едностранно..

И защо да ровя в миналото на мъжа ми. Ако той е изневерил преди 5г на пример, аз не съм разбрала когато е било, какво печеля да го разбера сега...

За себе си казвам че съм в трудна ситуация защото не става въпрос за единия секс...
Пазиме много семействата си и особено децата. И е ясно, че ще се разделиме в някакъв момент, ще ни е ужасно болезнено и на двамата, но ще спасим света на децата си, какъвто го познават... Просто трябва да събереме сили и не е толкова лесно.

Трудна ще е раздялата, цяла година се разделях и аз, и двамата пазехме семейства и тя с малки деца. Щом си стигнала до тук изживейте си хубавите мигове и после времето само ще покаже кой накъде ще поеме, а може и по общ път. И не е задължително да ви хванат, особено ако има разстояние. Никой не е застрахован от такива ситуации, не че е правилно, но се случва. А Сапфира и Франсоаз не ги слушай, те вечерят с Исус и на тях такива неща не се случват.

Благодаря за този пост.
Очевидно поемаме големи рискове. Внимаваме, основно да предпазиме семействата си, но най-големия (ми) страх е когато някой си позволи да мисли за Бъдеще.
Аз избягвам въобще да си го помислям, заради децата...
Но когато си мисля от какво и кого се отказвам ми е ужасно тежко..

Общи условия

Активация на акаунт