Люлинския отбор - ІV-та темичка!

  • 7 949
  • 254
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 377
Здравейте мами,
кой каза нещо за мореееее? На мен вече ми липсва.

Вече съм на работа и за съжаление все по-рядко ще мога да излизам на хубави разходки с вас.

Мimeto79, 86 ясла как се казва? Ако е Първи юни, и моят сладурчо е там от септември. Големият ми син също беше там и бях доволна.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 173
86 ОДЗ е Асен Босев, до бившата принцеса, сега Т-Маркет. Никой ли няма впечатление от там?

# 17
  • Мнения: 137
Здравейте и от мен  bouquet.С някои  се видях днес на кафето.
Изкарах добра почивка-една седмица на море,една на Търговище и една в Търново-тя не беше планувана.Но когато не се планува става по-хубаво.Изключение бяха последните два дни в Търново,защото Бобчо май хвана летния вирус-със всичките му ексрти.Та ходихме до спешното в Търново.Но бързо се оправи.Днес вече нищо му нямаше.а ходихме до педката и тя каза,че може и да е от зъбите-вече са четири горни.
А морето вече ми липсва и на мен.Бобчо много се кефеше.

Мимето тази градина в 10ти "Ас.Босев" е много хубава.Наплива е голям за нея.Но за този септември вече няма места.Знам,защото една приятелка се интересуваше.

Хайде лека вечер от мен и доскоро

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 173
Мерси за инфото мами, аз още април подадох документи за яслата и ни приеха (макар че някои казаха, че и тогава е късно!)  Rolling Eyes
Една комшийка каза, че работели не до 7, а до 6,45 и още в 6,15 почвали да звънят "Хайде, прибирайте си детето, само то остана, ще пускаме СОТ-а"  Shocked И наистина оставали децата при пазача, където редовно си отвисявали 2-3 деца. newsm78

# 19
  • Мнения: 79
ei mami zdraveite ima li mame ot lulin 6 koito da iskat da se zapoznaem .az sam nova v tozi kvartal . ako niakoi iska da se zapoznaem 6te mi e priatno i ne samo s mami ot 6 .blagodaria vi za vnimanieto

# 20
  • софия
  • Мнения: 432
ei mami zdraveite ima li mame ot lulin 6 koito da iskat da se zapoznaem .az sam nova v tozi kvartal . ako niakoi iska da se zapoznaem 6te mi e priatno i ne samo s mami ot 6 .blagodaria vi za vnimanieto
аз съм от люлин 5, но нямам против да се запознаем. пиши newsm03

# 21
  • Мнения: 79
ok az sa6o niamam protiv ako iska6 moje da si opredelim sre6a i da se zapoznaem

# 22
  • софия
  • Мнения: 432
ok az sa6o niamam protiv ako iska6 moje da si opredelim sre6a i da se zapoznaem
може ли да ти пиша на лични за подробности newsm03

# 23
  • Мнения: 79
ok niamam protiv

# 24
  • София
  • Мнения: 6 182
Рекс, в кой блок си?

# 25
  • Мнения: 1 000
И аз съм в 6-ти.......630-ти блок

# 26
# 27
  • Мнения: 2 614
Страхотно е, че отбора ни се увеличава, но моля ви не ползвайте темата за обмяна на такава информация, защото утре може да се окаже, че половината е изтрита от модераторите с обяснението, че това не е чат, и имаме лични съобщения за тази цел!
Поздрави от мен и лека нощ!  bouquet
П.С. Утре и аз ще се появя най-накрая на кафетата!

# 28
  • Мнения: 1 209
девойки, днес ще пропусна сутрешното кафе. ще идва свекито Sad и после ще излизам да се боря с банката топ идиот в моята класация - "булбанк". ако се накумя за по-късно и има някой на линия за следобяд, нека се 4уем Simple Smile
на вси4ки весел ден.   bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 6 182
Аз както знаете тази седмица съм без дете и съм се отдала на разгул и охранване Wink Но от понеделник като си дойдат моите хора (живот и здраве) се надявам да опозная Рекс и Вики и да видя старите си дружки.
Август месец, обаче няма да има детска кухня и се чудя къде да се скатая newsm78

Общи условия

Активация на акаунт