Отговори
# 30
  • Мнения: 261

Здравейте мили момичета,

Този месец с ММ бяхме много активни  😊
Използвах тестове за О и се установи такава на 2.08 и 3.08, на 4.08 вече беше малко по- бледа от другите две.  Бебеправихе на 2,3 и 5ти август.  На 5ти имах болки в корема като преди цикъл, което никога не ми се е случвало , дори се наложи да пия нош-па, което е много нетипично за мен.  Имам леки бодежи в гърдите и болки в таза, но не е нещо необичайно за мен, а и реално няма как толкова рано да има каквито и да е симптоми.
Стискайте палци да са се случили нещата както трябва 😊
Успех на всички!

# 31
  • Мнения: 33
tickles  и аз съм в същото положение като теб.
Сега ако не сме си направили априлче, август ще пропуснем с опитите.
Малко съм суеверна и със сигурност ще ми се въртят само лоши неща в главата.

# 32
  • Мнения: 955

Здравейте мили момичета,

Този месец с ММ бяхме много активни  😊
Използвах тестове за О и се установи такава на 2.08 и 3.08, на 4.08 вече беше малко по- бледа от другите две.  Бебеправихе на 2,3 и 5ти август.  На 5ти имах болки в корема като преди цикъл, което никога не ми се е случвало , дори се наложи да пия нош-па, което е много нетипично за мен.  Имам леки бодежи в гърдите и болки в таза, но не е нещо необичайно за мен, а и реално няма как толкова рано да има каквито и да е симптоми.
Стискайте палци да са се случили нещата както трябва 😊
Успех на всички!

Може да се е пукнал фоликула и от това да е болката.

# 33
  • Мнения: 679
Аз все пак си премерих температурата. 37 точно.. не ме свърта на едно място.
Ние също ще сме на вила събота и неделя и вероятно там ще си направя тест. Няма смисъл да го правя ден, два преди закъснение, нали?

# 34
  • Мнения: 437
Блек чеСупер много се зарадвах като видях теста Simple Smile.Тихичко честито и лека бременност!
БатмамЧестито и лема бременност и на тебе!
yoana789 Моя АГ ми каза да спра с вагиналния пробиотик, който ми беше предписаха щом искам да забременея. Спрях го. Каза, че може няколко дни след овулация, но не посмях.

Чета си ви често, на преглед съм в петък да видим колко е пораснало малкото човече. Тази бременност нямам почти никакво гадене(около 6 пъти) и неразположения, а съм в 9 седмица. С предната бременност гаденето беше до 6 месец(имам син). На преглед не съм била 16 дни и нямам търпение. Липсата на симптоми ме побърква с чудене, но може би така по добре.

Прегръщам ви всички и чакам с нетърпение да видя още положителни тестове този месец😘

# 35
  • Мнения: 955
Аз все пак си премерих температурата. 37 точно.. не ме свърта на едно място.
Ние също ще сме на вила събота и неделя и вероятно там ще си направя тест. Няма смисъл да го правя ден, два преди закъснение, нали?
Всички правим по-рано Joy 1-2 дена по-рано би трябвало да покаже, зависи кога е била овулацията. Аз не бих се сдържала. Успех!

Последна редакция: ср, 07 авг 2019, 18:48 от Kaylinnn

# 36
  • Мнения: 1 781
Аз сега ще прецакам хубавата нова тема с подранила тъпа леля. Не само не съм Б ами и първи ден на морето! Просто възмутително!

# 37
  • София
  • Мнения: 3 012
аз питах за басейни и море... все пак си мисля, че ако спазвам добра хигиена не би било проблем да се топна няколко пъти....

# 38
  • Мнения: 261

Здравейте мили момичета,

Този месец с ММ бяхме много активни  😊
Използвах тестове за О и се установи такава на 2.08 и 3.08, на 4.08 вече беше малко по- бледа от другите две.  Бебеправихе на 2,3 и 5ти август.  На 5ти имах болки в корема като преди цикъл, което никога не ми се е случвало , дори се наложи да пия нош-па, което е много нетипично за мен.  Имам леки бодежи в гърдите и болки в таза, но не е нещо необичайно за мен, а и реално няма как толкова рано да има каквито и да е симптоми.
Стискайте палци да са се случили нещата както трябва 😊
Успех на всички!

Може да се е пукнал фоликула и от това да е болката.


Не е ли много късно да се е пукнал? Ние сутринта в понеделник се разписахме де, дано да се е получило Simple Smile

За протокола на 30 години съм и имам вече едно прекрасно момиченце на почти 8 години ,  послед М на 22.07, не ми е редовна , понякога е на 28-29-30 дни Simple Smile
Засечена О на 2 и 3ти август с тест. Не меря Т.
От близо година правим опити, но този месец за пръв път чакс такива изчисление, до сега все беше на късмет. Този месец пием витамини, ядем здравословно. Много искам да се е получило Simple Smile

Последна редакция: ср, 07 авг 2019, 16:22 от Lica

# 39
  • Мнения: 480
аз питах за басейни и море... все пак си мисля, че ако спазвам добра хигиена не би било проблем да се топна няколко пъти....

Много е субективно дали да влизаш или не. Аз лично само си топвам краченцата, страдала съм доста често от цистити, и все пак бременните сме предразположени към такива инфекции повече ... Нямам им вяра на басейните в хотелите, а за морето да не говорим, какво ли не се излива него, но някои си влизат... И без това си ме боли корема и пишкам постоянно, ако лепна и цистит съвсем ще цъфна Grinning

# 40
  • Мнения: X
Иве, да не е друго? Нали уж на 15-ти чак? Кви са тея 7-8 дни по-рано?

# 41
  • Мнения: 2 515
Ив, ти си от тези със супер редовен цикъл. Вярвам, че не е цикъл, а залагам на имплантация. 💜

# 42
  • София
  • Мнения: 3 012
аз питах за басейни и море... все пак си мисля, че ако спазвам добра хигиена не би било проблем да се топна няколко пъти....

Много е субективно дали да влизаш или не. Аз лично само си топвам краченцата, страдала съм доста често от цистити, и все пак бременните сме предразположени към такива инфекции повече ... Нямам им вяра на басейните в хотелите, а за морето да не говорим, какво ли не се излива него, но някои си влизат... И без това си ме боли корема и пишкам постоянно, ако лепна и цистит съвсем ще цъфна Grinning

принципно не съм разположена към цистит, предната бременност бях много бременна лятото и беше ясно, че не е удачно да влизам във вода, но се замислих друго - тия дето не правят тестове и им закъснява и не обръщат внимание пък си бременеят и на море и на басейн .... май май утре ще мина да видя докторката какво ще ме посъветва... като май май ще пишкам на тест и аз утре, реално ще е трети ден закъснения вече Grinning

# 43
  • Мнения: 1 044
Иве раничко ми се струва и на мен, дано да не е лелка Hug

Аз имам забрана за влизане в басейни, без значение бременна или не и препоръка да избягвам влизане в море, съответно хич и не влизам и не ми липсва особено.

Борнче, и аз го забелязвам това с никовете с Б. Хайде в очакване сме да продължи този тренд Heart
На мен ще ми е интересно да споделите, ако има история зад вашия ник. Моята е семпла - имам много гъдел Grinning

# 44
  • Мнения: 1 720
Шанталче , още ли не си препишкала едно тестче ? Как издържаш Flushed

Общи условия

Активация на акаунт