Електронна цигара - алтернатива на тютюнопушенето тема 9

  • 66 784
  • 634
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 84
Много ти благодаря за помоща

# 631
  • Мнения: 3 143
В нашия щат е забранена продажбата на електронни цигари и течности с вкусове на бонбони, захарен памук, плодове и всякакви други вкусове. Единствените два вкуса, които са разрешени са вкус на тютюн, и ментов вкус.

Причината за забраната е, че много тийнейджъри от гимназиите се зарибиха по пушенето заради вкусовете на дъвки, плодове, бонбони, шоколад. Така че с тези цигари, като цяло вместо да се намали броя на хората, употребяващи никотин, той се увеличи, най вече сред подрастващите. И вие ли сте пристрастени към вкусовете / ароматите?

Последна редакция: сб, 11 май 2024, 03:48 от Издислав

# 632
  • Мнения: 84
Ами вкусно си е да си изпаряваш ягодов чийзкейк например,или манго.Но като се замисля,аз повече съм си пристрастен към никотина и той ми е важен като съдържание не толкова какъв аромат ще е течност Simple Smile

# 633
  • София
  • Мнения: 2 710
Аз също си мислех, че съм пристрастен към никотина, докато един ден просто спрях да си добавям в течността. Изобщо не усетих разликата и тогава установих, че съм пристрастен към самия навик. И не съм била пушач 2, 3 години, а над 10.
Аз също харесвам ароматите

# 634
  • Варна
  • Мнения: 7 715
След 5-тата година някъде спрях да обръщам внимание на ароматите. Всички сладкарски ми станаха непоносими. Изпарявам много слабо ароматизирани течности с тютюнев аромат.

Общи условия

Активация на акаунт