Боран Кузум❧Айбюке Пусат - след "Соколовият хълм"❧Навсякъде ти/Her Yerde Sen❧Т.2

  • 55 723
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 28 114
Мурат Айген в сериала "Mucize Doktor"



Вили, рейтингите на всички летни сериали тази седмица се понижиха, празници, дълга почивка, вчера всички тръгнаха нанякъде. Рейтингът не само на сериалите, а и на останалите предавания е надолу. Затова прекъсват за седмица излъчването на епизодите /не само на нашия сериал./


Скрит текст:



Този колаж е за теб Hug. Не само аз виждам познати сцени Grinning. Всъщност затова писах, че Демир няма да замине, нали и Йомер не замина, върна се от пътя Joy

# 31
  • Мнения: 13 479
Здравейте! Flowers Four Leaf Clover

Рейтингът е по-нисък от предишния епизод само заради изрязаните кадри
и липсата на целувка! Laughing Laughing



И не мога да проумея защо са изрязали тази прелестна сцена... No Mouth

Лу и Вили - благодаря ви за преведения трейлър и обясненията. Hug

Лу, последният ти колаж показва ужасно безсилие на режисьора Disappointed - един и същ ли е?
(не следя другия сериал... то и няма нужда. Grin)

# 32
  • Мнения: 1 732
Джу, не е май един и същ режисьора, но приомите в турските сериали са едни и същи !
Лучи, Благодаря !

Иначе първи, благодарят хората..

# 33
  • Мнения: 28 114
Искаш да кажеш сценарист, режисьорът е изпълнител. Не, разбира се, различни са сценаристите. "Назови ме по име" свърши през м. юни миналата година.
Общ проблем за 90% от турските сценаристи - липса на въображение.

 Laughing Laughing



Последна редакция: сб, 10 авг 2019, 12:48 от LU4IQ

# 34
  • Мнения: 1 732
https://turkru.tv/povsyudu-tyvezde-ty-9-seriya.html?utm_source=t … btitry_turksinema
Момичета,който иска да гледа 9 серия..
Приятно гледане !
 И само да добавя ,към края на 2 серия съм (СХ-така ще съкращавам "Соколовият хълм ") този Мете много ме плаши..Дали е временно или е вманячен ? Пропуснах да споделя мнението си за Еркан , май се влюби адвокатчето в нашата Мелек..Досега не го разбирах , хем исках да повярвам , че помага на Мелек, после на Туна..не можех да го определя що за човек е..Но сега ми се струва,че е влюбен и ще помага на Мелек..

Последна редакция: сб, 10 авг 2019, 13:22 от Виолета Цветанова_563417

# 35
  • София
  • Мнения: 5 334
Привет, диви пчелички! Animal Bee

Лу, не само заради рейтинги, но и заради това, че следващата седмица е Курбан Байрям, няма да има сериали. Pensive

Аз сега засядам да гледам серията, очаквайте включване по-късно днес. Hands V

# 36
  • Мнения: 9 095
Супер серия въпреки тъжните моменти особено когато доминото се разпадна и тя го завари да спи на верандата и го пови след което той я пита къде е била.После тя забеляза,че се разпаднало.
Ако основите му бяха стабилни нямаше да се разпадне му каза след което той и каза,че изглежда и те не са били стабилни и прибра кутията и се качи горе,а на масата остана едно парче това разпаднато домино все едно символизираше Демир и как се усещат,че ще влезне единия или,че е наоколо.И как започнаха да се задушават.Айбюке много задобря даже изключително ми харесва напоследък.
Ей любов бе! Целувката как няма да я орежат бат Ердо и РТюрк дебнат като вълци в Канал Д като видях на АйКер допира направо....тука поне има кой онлайн да ги пуска.Сега заради Байрама ще почакаме всички дизита не само Навсякъде си ти....
Непоносима ми е тази Алара нагла и подла определено татко и трябва да я вкара малко на лечение в някоя клиника,че от лиготия се е самозабравила.Обаче в горичката целувка ли е ставала Демир е толкова рошав или нов стил на Фурки ще правят....Sweat SmileSweat SmileSweat SmileSweat SmileSweat SmileSweat Smile ,а на Селка просто тока и е спрял...Sweat SmileSweat SmileSweat Smile

# 37
  • София
  • Мнения: 5 334
Ай, много ми хареса епизодът! Heart Eyes

СелДем все повече и повече ми допадат, а последните сцени бяха толкова милички, запърха ми сърчицето. Много сладка Айбюке, а Фуркан направо грее до нея. Sparkling Heart

Най-любимите ми моменти от серията бяха два:
1. Когато Селин извика "Демир" в кошмара си, и той хвърли сака и се затича притеснен и възможно най-бързо нагоре по стълбите. Heart Eyes
2. Когато тя си плакнеше лицето и той й дръпна косата на страни - Селин беше като малко детенце, а той така невинно и спонтанно го направи. Ей тук: Blue Heart
 

Много добро операторско майсторство, обаче! Лу е пуснала страхотни колажи - много красиви АйФур (както вече ги наричат феновете на сериала)! Grinning Някой спомена стилиста на Айбюке, но и при Фуркан се справят супер, без нищо изчанчено или излишно. И целият сериал е някак с едни такива меки, пастелни тонове, та става още по-приятно и красиво... Heart Eyes

Аз обаче си мисля, че фрагманът ни подвежда. Дано не, де, крайно време е за целувка. Ама все си мисля, че Демир не би бил толкова самодоволен след първата им целувка, а някаква смесица между уплах-превъзбуда-несигурност, но не и толкова самоувереност чак... Thinking
Обаче пък Бурак да е толкова ядосан... Може би Бурак се е опитал да интимничи със Селин, и Демир го е затапил по някакъв начин, затова Демир е толкова самодоволен, а Бурак е ядосан. Ама защо пък Селин си докосва устните... Ох, тия две седмици по-бързо да минават, че нямам търпение! Sweat Smile


Вили, Еркан действително се влюбва в Мелек. Но, за жалост, и тази история я видяхме само в зародиш. А можеше да се развие... Мете ще става още по-зле нататък - един от най-болните мозъци в турски сериал, отвратителен. Но Дениз ще си намери своя герой, който да я защитава. Wink

Лу, мерси много за информацията за Mucize Doktor. Много харесвам Танер Йолмез, ще погледна сериала като почне. Виждам, че, освен Мурат, в каста е и Онур Туна. Не съм гледала оригиналната версия на сериала, но турската може и да пожъне успех - и Танер, и Онур имат доста фенове. Thinking

# 38
  • Мнения: 1 732
И аз изгледах 2-ри  път,ха-ха, серията..На мен любими моменти ми са :
1. Когато в неговата стая тя му приготвяше  уж , т.е  хвърляше багажа за Париж ,каза едни мили думи и си тръгна , а Демир я хвана...вижте, 22 минута някъде
2.Милите моменти след кошмара
3. Погледите  на Демир към Селин на партито
А и да кажа нещо ,хич не ми харесва този гащерезон , с който в почти цялата серия е Селин
А в СХ всеки има тайна, замесен в нещо, от което се страхува...Започнаха иначе да прехвърчат искри между "нашите" , спасиха кученцето..Но този Мете чак ме плаши..Туна усети, че Демир дава пари на Нюлофер...Как пък точно тогава мина,като на кино..Ама тези мъже хич не си пазят телефоните..Ха-ха..

# 39
  • Мнения: 28 114
Чудя се какво да изкритикувам, но за нищо не мога да се хвана Wink. Исках още да ги гледам. И на двамата им беше тежко да се разделят, но Демир все още не се издава. Можеше да ѝ каже, че ще му липсва Sad



Ведат много хубаво обясни, че кавалерството му няма да бъде разбрано правилно от онази лигла. И понеже Демир няма да замине, тя ще се амбицира още повече. Защо и в романтичните комедии вкарват отровители. Развалят ми вкуса от сериала.
Хубава двойка се получи от Айбуке и Фуркан, аз съм доволна.
Фрагман от една сцена досега не бях виждала.
Като спуснати с парашут са тримата в гората #Crazy Какво ни показват всъщност - Селин докосва устните си, Демир е на крачка зад нея,



изравняват се, погледът му....,



на нея токът ѝ е спрял по BlackRose hahaha, а Демир с ръка докосва нейната, опитвайки се да го пусне и да я върне на земята. Не я хваща за ръката, не я гали, само я допира до нейната



и я гледа в лицето в очакване на реакция. Или може би се любува на изражението ѝ



Следват погледите към Бурак,



който изглежда смутен и притеснен, обръща се казва, че скоро щя излязат на пътя.

Всеки зрител, който не гледа внимателно, ще се запита - и какво е това сега.
Не зная откъде е снимката - гледан е 1 млн пъти; в ИГ, само в официалния акаунт 252 хил. гледания; в ютюб - 125 хил.



Хареса ми, че и тук със Селин сценаристите са продължили каузата на Верда от Соколови - доброволни грижи за животни в приют.

Тине, прочети коментари в ютюб Grinning И който желае, но са на турски. Подобни на този са най - често срещаните "Kesin öptü ondan öyle şaşırdı - Със сигурност я целуна."


# 40
  • Мнения: 1 732
Еха, момичета,моят любим момент някоя рускиня го е направила на клип..в инстаграм..
https://www.instagram.com/p/B0_zC6pADNu/

# 41
  • София
  • Мнения: 5 334
Здравейте, пчелички! Animal Bee

Вили, вече може би разбираш защо наричам момичетата в темата именно "(диви) пчелички". Nerd

Сега си мисля, че аз, ако бях сценарист на Her Yerde Sen, щях да пусна такъв подвеждащ фрагман, но нямаше да има целувка в епизода. Даже го измислих, че Бурак ще е помъкнал Селин в гората, за да изпълнява "заръките" на Алара и да й каже, че "има нещо към нея", за да я накара и тя самата да си "признае чувствата към него". Обаче Селин ще каже, че има чувства към друг, Демир ще ги чуе, и затова е самодоволната негова усмивка и ядовитата физиономия на Бурак, а Селин докосва устните си, учудено-засрамена от това, което е казала. Thinking

Лу, разбира се, че първосигналното е да са се целунали, ама ми е хипер странно да пускат баш такъв показателен фрагман... No Mouth
"Хубава двойка се получи от Айбуке и Фуркан, аз съм доволна." - напълно съгласна. Sparkling Heart А как само негодувах, че Айбюке ще е не само в турски ром-ком, а че и с Фуркан. Пу-пу, все такива опровержения искам да срещам. Smiley

# 42
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Да се разпиша и аз в новата тема.
Нищо ,че няма да има серия сега ще се чудим имало ли е целувка и ако пуснат още един фрагмент да ни сложат в чуденка ще ни държи 2 седмици.

# 43
  • Мнения: 5 469
Към вторник фраг, сряда озет...

# 44
  • София
  • Мнения: 5 334
Да се разпиша и аз в новата тема.
Нищо ,че няма да има серия сега ще се чудим имало ли е целувка и ако пуснат още един фрагмент да ни сложат в чуденка ще ни държи 2 седмици.

Биби! Тигаса! Revolving Hearts Revolving Hearts Revolving Hearts
Ако пуснат следващата седмица втори фрагман или йозет, сте прави, че сигурно допълнително ще ни объркат... Rolling Eyes

Добре, че писахте, че да може и аз да пусна пост, че да не стават два мои един след друг... Grinning

Така, гласуване за Най-добър летен сериал на 2019-та:
http://baydizi.com/yerli-dizi/2019-yazinin-en-iyi-yerli-dizisi-hangisi/


(На мен за първи път ми е толкова трудно, честно казано... Но, имайки предвид, че си подкрепяме Боран и Айбюке в тази тема, ще гласувам за Her Yerde Sen. Но, както някои от вас знаят, много харесвам и Kimse Bilmez, и Afili Aşk, и Benim Tatlı Yalanım...)

Вили, ето го твоят момент: Sparkling Heart


Чета из туитър, че някои обвиняват Айбюке, че не можела да играе. Еееееееееееееххххх, само да бяха гледали СХ...... Sweat Smile


А това е един от онези моменти, в които не виждаме СелДем, а АйФур. Толкова сладинки: Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Общи условия

Активация на акаунт